Красиві привітання з різдвом христовим у віршах

Різдво - це відмінний привід всією сім`єю зібратися за одним столом, поспілкуватися, повеселитися, а також подарувати подарунки один одному і вимовити душевні приємні слова. Свято Різдва - дивовижний день, коли і дитина, і дорослий знаходяться в передчутті таємничого і прекрасного, а душа заповнюється непідробним щастям. У Різдво ми обдаровуємо любов`ю рідних і близьких нам людей, стаючи трошки краще. Висловити любов і повагу нам допомагають привітання з Різдвом. Вітати можна різними способами. Можна купити подарунок або зробити його своїми руками, а можна просто привітати людини теплими душевними словами, або поєднати всі ці способи.

Поздоровлення з Різдвом Христовим в вірша

Різдво - свято миру і добра. У цей день варто залишити розбіжності, пробачити образи. Поздоровлення з Різдвом повинні йти від чистого серця. Важливо, щоб людина відчувала, що ви щиро бажаєте йому добра, а побажання зі святом потрібно заповнити сенсом і добром. Пропонуємо вашій увазі кілька тематичних поздоровлень у віршах безкоштовно. Вони допоможуть вам висловити свої щирі вітання з Різдвом Христовим, не залишивши байдужим нікого.

***

Є в Різдві особлива краса:

У будь-якій столиці і в будь-якому селі

Вважають всі (перечити не наважусь),

Що це свято - кращий на Землі;

У ньому немає гріха, в ньому нічого порожнього ...

Так нехай, заглядаючи в кожен будинок,

Йде по світу Різдво Христове!

І я Вас вітаю з Новим роком!

***

Бажаю тобі в цей вечір святий,

Щоб все і завжди вдавалося!

Щоб в житті твоєї дороговказною зіркою

Удача завжди спалахувала!

Нехай Бог день і ніч тебе оберігає

Своїм добрим поглядом батьковим!

Від щирого серця тепло вітаю

Тебе з Різдвом я Христовим!

***

В чарівне свято, що зветься

Прекрасним, чистим Різдвом,

Нехай все на світі вдається,

Нехай все зветься чарами.


Я вас прошу - повірте в диво,

І все здійсняться мрії.

Я вам бажати сьогодні буду

Любові, здоров`я, краси!

***

Запалилася зірка Різдва Христового,

Здавалося б, вона така далека ...

Рік пролетів, і ось хочу я знову

Привітати з Різдвом у віршах тебе!

Бажаю я, щоб ніколи на світі,

Чи не розбивалися назавжди мрії.

Нехай спів птахів зустрічає на світанку,

Ну а в душі цвітуть завжди квіти!

Не бійся ти Різдвяної хуртовини,

Нам не потрібна на свято тиша.

Для щастя нехай відкриті твої двері,

І поруч будуть близькі завжди!

Ще більше привітань з Різдвом ви знайдете тут

Приймати вітання люблять все, а привітання з Різдвом тим більше. Вони асоціюються з чарами, казкою, чудесами. Адже в цей день народився спаситель Христос. Свято має давнє коріння, і відзначати його варто зі змістом. Це відмінний привід подарувати собі, своїм близьким трішки добра.

Як ще можна привітати близьких людей з Різдвом Христовим

Як можна привітати з Різдвом Христовим близьких людей? Варіантів безліч. У світле свято Різдва всім хочеться почути привітання, побажання миру і добра. Традиційні варіанти - сказати теплі слова, написати поздоровлення на листівці і подарувати, відправити повідомлення, якщо людина не має поруч. Але це не єдині способи привітати близьких, друзів і просто дорогих людей. Варіантів насправді безліч, особливо якщо підключити фантазію і взяти з собою гарний настрій.

  • Влаштуйте вечірку. Придумайте питання, конкурси, які асоціюються з цим святом. Людину, яку бажаєте привітати, візьміть до себе в помічники.
  • Спечіть печиво з побажаннями, упакуйте красиво і подаруйте дорогим людям.
  • Подаруйте один одному спілкування. Можна разом відправитися в театр на перегляд різдвяного спектаклю, фільму. Як правило, їх в цей час більш ніж достатньо.
  • Якщо свято проводиться компанією, подаруйте один одному трішки дитинства. Пограйте в сніжки, зліпити сніговика, катайтеся на санях, лижах.
  • Підготуйте заздалегідь штучно грамоти, номінації, наприклад, за з`їдання тортів, розкидання шкарпеток і так далі. Включіть туди привітання і теплі душевні слова.
  • Підготуйте плакат з фото людини або групи людей, яких бажаєте привітати. Додайте тематичні вірші і теплі привітання з Різдвом. Чудово підійдуть і вірші, і проза.
  • Останнім часом набирають популярність аудіо привітання на телефон. Прекрасний спосіб привітати близьку людину, особливо якщо в силу різних обставин, немає можливості побачити його особисто.

Привітати з Різдвом Христовим можна подарунками, які зроблені своїми руками. Ручна робота в наш час сприймається особливо тепло. Крім того, піднісши такий сюрприз, ви подаруєте людині частинку своєї душі, тепла і добра.

Прекрасний варіант - поєднання подарунка з поздоровленнями, які можна прочитати словами або написати на папері, листівці. Чоловік буде радий отримати в подарунок пляшку коньяку, на якій замість етикетки виявиться привітання з Різдвом. Для жінки прекрасно підійде тематичний сувенір з невеликою листівкою.

Неважливо, який варіант подарунка ви виберете, і скільки він буде коштувати, але важливо, щоб привітання було радісним і щирим. Адже в день Різдва Христового потрібно бути максимально чесним, щирим і справжнім.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Різдво 2016 фото

Різдво 2016

Свято Христового народження православні традиційно відзначають починаючи з 6 січня. Одними з перших про народження…

Як привітати з днем тетяни фото

Як привітати з днем тетяни

Гарантуємо, що ці вірші ніде раніше не публікувалися. А значить, Ви зможете особисто або через смс оригінально…

» » » » Красиві привітання з різдвом христовим у віршах