Прикольні короткі смс-привітання з 23 лютого

День захисника Вітчизни - це чудовий чоловічий свято, яке відзначається по всій країні. Для дам це прекрасний привід проявити свої таланти і привітати колег, чоловіка, батька або сина. Звичайно, можна зробити або купити гарну листівку і просто вручити її особисто, але не завжди так виходить, привітати всіх своїх знайомих чоловіків. Тому найпопулярніший спосіб - це смс. У нашій статті ми розповімо, що саме можна побажати сильній половині людства і наведемо приклади смс-привітань.

Короткі привітання з 23 люті

Кращі короткі вітання з 23 лютого. Привітайте своїх рідних і близьких!

Стислість сестра таланту. Якщо ви вирішили написати поздоровлення на листівці, то придумайте велике побажання на всю сторінку. Але в смс найкраще обійтися парою рядків. Щоб повідомлення не вийшло банальним, подумайте, що ви хочете побажати конкретній людині. Якщо ви вітаєте свого дідуся, який напевно брав участь у війні і служив в армії, напишіть від щирого серця подяку за те, що ви живете на землі, за мир в нашій країні. Чоловікові скажіть спасибі за спокій і надійний захист. Синові можна побажати хороших оцінок та наполегливості в досягненні мети. Брату - відваги і успіхів в житті. Головне, пишіть від усього серця.


Гарний текст привітання з 23 лютого - короткі душевні вірші

Простий вірш можна придумати самостійно. Наприклад: «Зі святом тебе, герой, сердечно вітаю, захистиш мене завжди, це точно знаю». Нейтральне смс колегам можна висловити так: «Вітаємо вас, чоловіки, з 23 лютого! Ми пишаємося вашою силою, будьте щасливі, друзі ». Вітати прийнято всіх чоловіків, незалежно від того, служили вони в армії чи ні. Адже кожен хлопець намагається проявити свою силу і мужність, захищаючи від бід свою сім`ю. І про це слід нагадувати хоча б раз на рік. Тексти віршів можна пошукати і в інтернеті, там їх безліч.

Смішні привітання з 23 люті

Смішні та прикольні поздоровлення з 23 лютого порадують ваших друзів і близьких

Жартівливі і прикольні смс подарують посмішку і радість. Тому не бійтеся креативити, подавати вірші оригінально. Наприклад, напишіть своєму чоловікові: «Мій улюблений, вітаю, з головним святом чоловіків, і дозволь мені командиром побувати деньок один». А своїм друзям просто надішліть забавне повідомлення: «Море горілки, літри пива, і нехитра закуска - відзначаємо ми красиво, свято настає! Він ».

Тільки ні в якому разі не пишіть щось на кшталт: «Хоч ти в армії не служив, і не воював, все одно хочу тебе привітати з 23 лютого». Таке привітання тільки образить чоловіка. Гумор теж потрібно підбирати дуже тонко. Не варто писати про горілку і закуску своєму начальнику. Вірші повинні бути до місця.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Корисні поради до 23 лютого фото

Корисні поради до 23 лютого

На носі 23 лютого - свято всіх чоловіків. Цей день давно вже сприймається не тільки, як день захисника вітчизни і…

Як привітати з днем тетяни фото

Як привітати з днем тетяни

Гарантуємо, що ці вірші ніде раніше не публікувалися. А значить, Ви зможете особисто або через смс оригінально…

» » » Прикольні короткі смс-привітання з 23 лютого