Прощена неділя 2016: традиції, обряди, вірші і смс

Останній день Масляної - Прощена неділя 2016 - незвичайний і всіма улюблене свято, супроводжуваний красивим благородним звичаєм. Напередодні самого суворого Великого посту кожній людині варто задуматися не тільки про фізичне очищення, але і про духовне. У цей день заборонено здійснювати погані вчинки і будувати злі наміри, лише згадувати свої гріхи і просити прощення у знайомих і рідних.

У великого дня Прощена неділя історія з язичницькими дохристиянськими корінням. Наші предки в цей період поклонялися могутньому Сонця і святкували закінчення зими. У кожному селі готували опудало з соломи, наряджали його в вишиті оздоблення і спалювали, розводячи максимально високе вогнище. Традиція супроводжувалася повним примиренням, веселощами, піснями і танцями. Люди намагалися закінчити Масляну на веселою доброї ноті, щоб впевнено зробити крок у важкі будні Великого посту.

Прощена неділя 2016: дат

Щоб встигнути всіх пробачити і попросити прощення за свої вчинки, варто заздалегідь дізнатися коли Прощена неділя 2016: число і дата його змінюються з року в рік в залежності від початку посту. У рік Вогненної Мавпи цей світлий день припадає на 13 березня.

Прощена неділя: Вірш

Не менш цікавий сам спосіб спокутувати в Прощену неділю 2016. Щоб відпустити свої і чужі гріхи люди неодмінно повинні один одному кланятися, вибачаться і цілуватися в щоку триразовим поцілунком. Якою б не була погода, необхідно відвідати кладовище, щоб отримати прощення покійних друзів і родичів. У цей день особливу роль відіграють урочисті тематичні вірші "Прощена неділя", що дозволяють більш вдало підібрати слова і висловити жаль з приводу вчинених гріхах, завданих образи:

Я прошу у вас пробачення,

Якщо зробив щось не так.

У день прощений неділі

І багатий, і бідний

На прощення сподівається.

Вам бажаю всією душею -

Кожен вас нехай прощає,

Щоб на серці був спокій.

Так нелегко сказати «пробач»,

Визнати себе винним у чому-то ...

Зрозумієш вже в кінці шляху,

Що було важливим, що - нікчемним!


Прощена неділя: Див

Трапляється, дорогі і важливі люди знаходяться далеко від нас в такий відповідальний день. Кращий спосіб пробачити їх і попросити про те ж - відправити СМС "Прощена неділя". Часом маленьке нескладне чотиривірш, відправлене в потрібний день, вирішує або залишає далеко позаду навіть багаторічні конфлікти.

Бажаю Вам за стіл сісти,

млинців з ікорочкой поїсти,

спалити Бабу, зиму проводити!

Мене прошу за все пробачити!

На Прощена неділя,

Коли радість - одна на всіх!

Я прошу в тебе пробачення

За великий і за малий гріх!

Я в цей день сподіваюся на прощення

Своїх гріхів, погану поведінку.

Визнаю, сам часом винен ...

Прощення вашому я буду дуже радий!

Не можна недооцінювати цей важливий церковне свято. Знаючи коли Прощена неділя 2016, ми можемо помиритися з тими, з ким були в смітті, налагодити стосунки зі своїми кривдниками, уважітьстаршее покоління і навчити молодше повазі і доброті!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Великий піст 2016 фото

Великий піст 2016

Незважаючи на всі обмеження, який приносить з собою Великий піст, віруючі з нетерпінням його чекають. Адже після його…

Вербна неділя в 2016 році фото

Вербна неділя в 2016 році

За тиждень до відомого світлого свята Пасхи всі православні відзначатимуть вербну неділю в 2016 році. Багато хто знає,…

Ураза-байрам в 2016 році фото

Ураза-байрам в 2016 році

Одним з найголовніших подій в ісламських країнах є Ураза-байрам. Кожен мусульманин знає, що це за свято, адже він…

Вірші на прощена неділя 2016 фото

Вірші на прощена неділя 2016

Якщо Ви не знайомі з історією і традиціями цього свята, то рекомендуємо статтю нашого порталу про Прощена неділя. Ну а…

Прощена неділя 2016 фото

Прощена неділя 2016

Усімаправославними шанується дата, що передує Великому посту. Це воскресіння відомо в народі під назвою Прощання. Саме…

Масляна в 2016 році фото

Масляна в 2016 році

Масляна з`явилася під час язичництва. Слов`яни в день рівнодення шанували бога сонця - Ярило. Але з приходом…

Лазарева субота в 2016 році фото

Лазарева субота в 2016 році

Урочиста зустріч Христа в вербну неділю жителями Єрусалима була обумовлена тим, що людям стало відомо про воскресіння…

Вірші на вербну неділю фото

Вірші на вербну неділю

Представляємо Вашій увазі свіжу підбірку оригінальних віршів 2016 року, які будуть доречні до свята Вербної неділі.…

» » » » Прощена неділя 2016: традиції, обряди, вірші і смс