Молочний коктейль з вишнею

Молочний коктейль з вишнею за моїм рецептом готується дуже швидко і легко. До багатьох до

інгредієнти:

  • Молоко - 2 Склянки
  • Вишня - 100 Грам
  • Вишневий сік - 1 Стакан
  • Цукор - 4 Чайних ложки
  • Какао - 4 Чайних ложки
  • Шоколадне морозиво - 2 Ст. ложки

інструкції

Молочний коктейль з вишнею за моїм рецептом готується дуже швидко і легко. До багатьох класичні рецепти молочного коктейлю додають морозиво. Однак в моєму коктейлі особливість, що замість морозива я додаю сік і какао. Морозиво кладу зверху, для краси. Какао надає коктейлю особливий колір і смак, який приємно поєднується зі смаком вишні. Вишню я зазвичай додаю до смаку, але важливо не забути попередньо з ягід витягнути кісточки. Роблю я так: спочатку блендером збиваю молоко і какао, далі додаю вишневий сік і цукор і кілька ягід - швидко збиваю і потім ставлю в холодильник трохи охолодити. Охолодивши, розливаю по красивих келихах, додаю ягідки вишні. Дуже смачно і красиво виходить. Успіхів!


Кількість порцій: 4

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Консервовані вишні фото

Консервовані вишні

Для цього простого рецепту консервації вишень раджу брати солодкі сорти ягід. У вас виінгредієнти:Вишня - 8…

Суп з вишнею та варениками фото

Суп з вишнею та варениками

Видалити кісточки з 1/2 всієї вишні. Розім`яти другу половину всієї вишні прямо разом з кісінгредієнти: вишня - 700…

Шоколадний коктейль фото

Шоколадний коктейль

У блендер, протріть плитку шоколаду. Додайте морозиво, молоко і кубики льоду. змішайтеінгредієнти:плитки шоколаду - 0,5…

Молочний коктейль з м'ятою фото

Молочний коктейль з м'ятою

Змішайте всі інгредієнти в блендері до отримання однорідної маси. Потім, розливаємо доінгредієнти:молоко - 2…

Шоколадний пиріг з вишнею фото

Шоколадний пиріг з вишнею

Складові. В першу чергу, розберемося з вишнею. Якщо вишня свіжа - її потрібно очиститьінгредієнти:Борошно - 1…

Суничний коктейль фото

Суничний коктейль

Суничний коктейль готується дуже просто - навіть дитині під силу. Просто кладемо ндінгредієнти:Суниця - 2 СклянкиМолоко…

Ураганний коктейль фото

Ураганний коктейль

1. Акуратно зріжте з лайма цедру, якщо хочете її використовувати для прикраси коктейлю,інгредієнти:темного ямайського…

» » » » Молочний коктейль з вишнею