Як оформити дитячий фотоальбом малюка?

Дитячий фотоальбом - це пам`ять на довгі роки про той період життя, про який розповість лише фотографія. Напевно, борг всіх батьків підготувати для свого улюбленого дитини барвистий і змістовний фотоальбом, який відобразив перші незабутні моменти з його життя. Багато батьків замислюються про те, як оформити дитячий фотоальбом малюка, які фото вклеїти і про що в ньому розповісти.

На сьогоднішній день місію батьків з оформлення дитячого фотоальбому на 50% виконала сучасна фотоіндустрія. У продажу є величезна кількість барвистих і змістовних фотоальбомів, завдяки яким залишається зробити лише трохи: вклеїти в нього найцікавіші фотографії та заповнити прогалини в альбомі, що стосуються оповідання життя малюка. З іншого ж боку, над фотоальбомом все- таки варто добре попрацювати, оскільки вважаю, що це робота творча. І як будь-яка інша творча робота, оформлення дитячого фотоальбому малюка буде виходити в тій мірі, в якій ти «вкладаєш» в неї свою душу. Отже, тепер розглянемо все по поличках.

Вибір дитячого фотоальбом

Як показує життєва практика, чим більший вибір, тим складніше справа самого вибору. Проте, завдяки широкому вибору різних дитячих фотоальбомів, можна купити саме той, який задовольнить навіть найвишуканіший смак.

Для початку потрібно зорієнтуватися в таких аспектах, як «ціна якість». Самі розумієте, хороший якісний фотоальбом буде і коштувати дорожче. Особисто мені дуже подобається фотоальбом з самоклеящимися, ілюстрованими листами. Прикладом такого фотоальбому буде фотоальбом «Pioneer 20sheet Наш малюк (Disney)». Дуже добре, коли в фотоальбомі є місця для заповнення цікавих моментів з життя. Наприклад, «я народився ... годин ... хвилин, мене назвали ..., першими враженнями мами були ...» і т д. Залишається лише заповнити пропуски!

Другий момент у виборі альбому - це його зовнішній вигляд і зміст: Обкладинка, розміри, кількість фотографій. Можна навіть вибрати плюшевий фотоальбом, але ось погано, що він за довгі роки може затертися і перетворитися в хороший мішок.

Наступний момент: визначитеся, який період життя дитини охоплюватиме фотоальбом. Або це буде тільки перший рік життя або, в крайньому випадку, від року до півтора років, або він охопить не тільки період новонародженості і перших кроків, а й період відвідування дитячого садка. Хоча, я вважаю, що перший рік життя і дитячий сад - це різні, тривалі періоди, для яких варто придбати різні фотоальбоми.


Ну ось, коли вибір зроблено і здійснена важлива покупка, варто приступати до найголовнішого моменту - оформлення.

Які фотографії помістити в дитячий фотоальбом

Звичайно ж, найкращі! При наявності власного цифрового фотоапарата у вас буде достатня кількість фотографій для вибору. Фотографуйте вашого малюка як мінімум кожен місяць, одягайте його в красиві наряди, вибирайте вдалі пози. Правда, маленькі дітки у всіх позах гарні! Непогано буде також, приблизно в рік, сходити в фотостудію до професійного фотографа і зробити кілька якісних знімків як самої дитини, так і всього щасливого дружнього сімейства. Як правило, в фотоальбом першого року життя малюка входять наступні фотографії: «я народився», як малюка забирають з пологового будинку, перше купання, перші ігри та іграшки, як малюк змінюється по місяцях, перша прогулянка, перший Новий рік, хрестини, малюк з мамою і татом, дідусями і бабусями, перший День народження.

Короткий розповідь життя малюк

Завдяки красивому і якісному фотоальбомом, можна розповісти про найбільш незабутні моменти з його життя. Це і враження мами від вагітності, від першої зустрічі з малюком, перші досягнення і перші слова. Через довгі роки буде дуже приємно прочитати про те, як ріс і розвивався малюк. Завдяки такому своєрідному «повернення в минуле» як би заново переживаєш хвилюючі моменти щасливо прожитого періоду молодості і надій.

Обов`язково помістіть в фотоальбом відбитки ручки і ніжки малюка, а можливо і шматочок його локона, приклейте бірочки, привезені з пологового будинку. Це те, що не забудеться ніколи в житті!

А тепер сміливо до справи

По суті, я вам розповіла найголовніші аспекти вибору та оформлення дитячого фотоальбому малюка. Яким він вийде, залежить від вашого бажання і фантазії. Але я впевнена на всі сто, що, в будь-якому випадку, альбом для малюка і про малюка буде цінним подарунком для вашої дитини на довгі роки!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Плюси і мінуси дитячого саду фото

Плюси і мінуси дитячого саду

Великою проблемою для батьків є рішення віддати свого вже дорослу дитину в дитячий сад. З одного боку пора б йому вже…

Як привчити дитину до режиму фото

Як привчити дитину до режиму

Найважливішим фактором, що впливає на здоров`я дитини, є правильна організація режиму. Для малюка режим - це основа…

Криза першого року життя фото

Криза першого року життя

Процес формування особистості людини починається з дитячого віку. З того моменту, як дитина поступово розучує і…

» » » Як оформити дитячий фотоальбом малюка?