Прикраси для волосся. Обручі, шпильки, банти і пір'я

Прикраси для волосся. Обручі, шпильки, банти і пір`я
З давніх-давен жіноче волосся є показником здоров`я, краси і доглянутості, а значить і привабливості в очах чоловічої статі. Не дарма креативні стрижки та зачіски залучають жінок різного віку. І не тільки вони - прикраси для волосся також стрімко завойовують собі місце під сонцем.

Модницям пропонується величезна різноманітність прикрас для волосся. Це і шпильки, і обідки з розкішними принтами, і шовкові банти, і пір`я, і стрази, і затискачі, і гумки, і шпильки. Мода демократична і дозволяє поєднувати в одному образі кілька прикрас одночасно.

За допомогою аксесуарів для волосся будь-яку зачіску можна перетворити в вечірню. Наприклад, звичайний хвіст можна прикрасити гумкою з каменем, а розпущене довге волосся прикрасити обідком в тон сукні. А якщо до шовкової сукні надіти атласну стрічку з бантом, вийде ніжний повітряний образ романтичної дами.

Тим, хто віддає перевагу елегантний стиль, до смаку припадуть витончені шпильки і шпильки. Вони актуально виглядають з прибраними в пучок волоссям в поєднанні з коктейльних сукнею. Це прикраса вимагає уважності при підборі біжутерії: з шпилькою повинні гармоніювати невеликого розміру сережки.

Справжнім бестселером сезону стали прикраси з пір`ям, не дивлячись на те, що раніше подібні прикраси вважалися виключно карнавальної атрибутикою.


Обідки, посипані каменями, обручі, прикрашені стразами цілком доречні як в повсякденному житті, так і у вечірній моді.

В моду знову повернулися банти, які поступово завойовують все нові і нові позиції в світі аксесуарів. Банти всіх форм і розмірів найрізноманітніших кольорів і відтінків стають одним з найяскравіших прикрас сезону. Вони робляться з шовку, шифону, тафти, вельвету і інших розкішних тканин, які прекрасно доповнять наряд модниці.

Спостерігаючи за модними тенденціями, використовуючи їх в повсякденному житті і проявивши трохи фантазії, можна створити справжній шедевр і виглядати красиво, доглянуто і стильно.
.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Аксесуари для волосся 2014 фото

Аксесуари для волосся 2014

Аксесуари для волосся застосовувалися з давніх часів в гігієнічних цілях для утримання волосяного покриву голови в…

Модна зачіска для нареченої фото

Модна зачіска для нареченої

Весільна зачіска є одним з важливих штрихів для створення образу нареченої. Фахівці вважають, що вона трошки схожа з…

Бант фото

Бант

Бант - це декоративний вузол, який має дві петлі. З давніх-давен людям доводилося скріплювати різні деталі одягу…

Зачіски на кожен день фото

Зачіски на кожен день

Щоденні зачіски доставляють чимало проблем сучасним дівчатам і жінкам, так як необхідно зробити красивий образ за…

Стильні дрібниці для волосся фото

Стильні дрібниці для волосся

Волосся завжди вважалися кращою прикрасою жінки. Але і вони потребують аксесуарах, які підкреслять їх природну красу і…

5 Must-have аксесуарів для волосся фото

5 Must-have аксесуарів для волосся

Правильно підібрані аксесуари для волосся не тільки допомагають доповнити і поліпшити навіть найпростішу зачіску, а й…

Модні аксесуари для волосся фото

Модні аксесуари для волосся

Збираючись на вечірку, прогулянку або романтичне побачення необхідно детально продумати власний образ: наряд, вечірній…

» » » Прикраси для волосся. Обручі, шпильки, банти і пір'я