Розмова мами і доньки, яка чекає дитину

Я думала, що підліткова вагітність - проблема, яка може торкнутися кого завгодно, але не нашу сім`ю. Поки дочка не оголосила, що чекає дитину ...

Машка голосно грюкнули дверима: "Я краще на вулиці здохну, ніж з тобою залишуся!" Ну і добре. Скатертиною дорога! Я підійшла до аптечки і, намацавши пляшечку з ліками, накапала собі спасительно-заспокійливу рідина. "Ти ніколи мене не розуміла! - Все ще звучали у вухах слова дочки. - Мати називається!"

Ну треба ж, яка погань! І це за все, що я для неї зробила! Скільки разів я просиджувала у неї ночами, вислуховуючи про чергову нещасну любов. Скільки разів, відпросившись з роботи, мчала до неї, коли у неї виникали неприємності в школі. Скільки разів підказувала, як виплутатися з важких ситуацій, здавалося б, безвихідних конфліктів з однолітками! Мені здавалося, що так буде вічно - дочка стане ділитися наболілим, а я, як мудрий гуру, - вести її по життю. Не вийшло. Вперше в житті дочка не порадилася, обійшлася без моїх настанов. У підсумку - вагітність. І це в 15 років! Я мучилася здогадками - коли ж це ситуація вийшла з-під контролю? - Поки не знайшла щоденник дочки.

доччині секрет

"11 жовтня. Владик сьогодні подарував мені квіти. Дивно, з чого б це? Він взагалі сьогодні був дуже ніжний. І сумний. Каже, його в цьому році в армію заберуть, а він ще незайманий. Умовляє мене спробувати - не хоче бути білою вороною. Може, погодитися? у нас в класі всі дівчата вже спробували. А Влад мені подобається. Краще з ним, ніж з ким попало. А що, ковтнути пива або вина для хоробрості і вперед ", - я читала і не вірила своїм очам . І це моя дочка! Розумниця, красуня, гордість школи, а міркує, як остання ... І чому я раніше не знайшла цей щоденник? Прочитай я цей запис два місяці тому, ніякої б вагітності не було! А за "ковтнути пива" отримала б по мізках!

Владик ... Ось хто у всьому винен! Вони познайомилися півроку тому. Дочка тоді ввалилася з ним в квартиру, недбало кинувши: "Ма, знайомся, це мій друг". І довірливо шепнула мені на вухо: "Між іншим, він з хорошої сім`ї, так що радій".

Радіти було чого: хлопець здавався пристойним. Старший за неї на два роки, відповідальний, серйозний. Не раз говорив, що хоче поступати на факультет реклами. Вступити йому, правда, не вдалося, а на платне відділення у мами, яка працювала інженером-технологом, грошей не було. Вона виховувала сина одна. Після провалу в вуз стало ясно, що Владу треба йти в армію.

"27 жовтня. Ура, я зробила це! Я стала жінкою !!! Влад покликав мене до себе додому, коли мама була на роботі і ... "Далі вся сторінка була оздоблена якимись вензелечкамі, сердечками і квіточками. Господи, яка ж вона у мене ще дурненька! Думає, що доросла, а насправді дитя ... "Чесно кажучи, мені було боляче. Я не зрозуміла, що дівчата знайшли в цьому сексі. Але Владу сподобалося. Сказав, що тепер любить мене ще більше. Розповісти про це мамі? Не варто - буде кричати ". Кричати! Так я б її за це прибила, і я цього Влада з хорошої сім`ї заодно! Далі йшли порожні сторінки. Я вже хотіла було зачинити щоденник, як раптом виявила ще одну запис, зроблений через місяць після того самого пам`ятного події: "Влада забрали в армію. Мені страшенно самотньо. Скоріше б він повертався! Хоча я поки не зрозумію, чи люблю я його чи він мені просто подобається. На душі гидко, відчуваю себе ще гірше: слабкість якась і нудить. І місячних чомусь немає. Напевно, авітаміноз ".

Через три дні новий запис: "Тест показав, що я вагітна! Яка ж я дурна - Влад адже пропонував надіти презерватив, так немає, сама відмовилася! Що тепер робити ?!"

І через рядок ще одну пропозицію: "Завтра піду здаватися мамі. Жахливо боюся". Вона дійсно "здалася" на наступний день. Дізнавшись про вагітність, я прийшла в таку лють, що вліпила їй ляпас. Потім ще одну..Я била її по щоках, не в силах зупинитися. В голові все змішалося: злість на Машку, ненависть до Влада, страх за майбутнє дочки ... Скінчилося тим, що Машка заволала, що краще здохне на вулиці, ніж залишиться зі мною, і пішла з дому.

Направлення на абор

Пройшов День. Дочка не поверталася. Я місця собі не знаходила. Де моя дівчинка? Куди вона пішла? А раптом вона щось з собою зробила? А якщо її вбили? Від цих думок у мене підкошувалися ноги. Як я взагалі могла допустити, щоб вона пішла ?! Я почала обдзвонювати її подруг. Про Машку ніхто нічого не знав. І тут мене осінила думка: а що якщо мама Влада знає, де Машка? Адже вони були в тісних стосунках, і моя дочка навіть обіцяла її відвідувати, "щоб тітки Марини було не так сумно".

Тремтячими руками я набрала номер Влада. Трубку довго не знімали. Нарешті на тому кінці дроту прозвучало невпевнене "Алло".

- Здрастуйте, Марина Олексіївна. Це Вікторія, мама Маші.

- Мам, це я, - після короткої паузи відповів мені голос в трубці. - Марина Олексіївна на роботі.

- Марійка?! Що ти там робиш?

- Живу. Мама Влада пустила ...

- Марійка! - Від хвилювання у мене пересохло в горлі. Я ледве стримувалася, щоб не розридатися від щастя, що дочка жива. - Доню, нам треба поговорити. Будь ласка, приїжджай додому! Я дуже хвилююся за тебе ...

Машка явно вагалася, але через пару хвилин буркнула:

- Добре. Приїду.

Через годину ми вже сиділи на кухні.

- Ну що, світ? - Я простягнула дочки чашку з чаєм.


- Світ ... - невпевнено відповіла вона.

- Яка у тебе затримка?

- Не пам`ятаю, тижнів зо три, здається.

- У лікаря була?

- Немає ще...

- Так чого ти чекаєш ?! - Завелася, було, я, але тут же взяла себе в руки. - Маша, я не звинувачую тебе в тому, що сталося. Але ти завагітніла по дурості, через незнання. Прошу, не нароби дурниць далі. - Я зробила паузу і твердо сказала: - Треба терміново робити аборт. Інакше загубиш все своє життя. У тебе ще будуть діти ...

Машка мовчала. І тут мене знову почали захльостує емоції:

- Ти ще роздумуєш ?! Я наказую тобі, чуєш? Роби аборт!

Вона тихо, але твердо сказала:

- Я не дозволю тобі вбити мою дитину. Досить командувати. - Боже мій, які ми дорослі! А хто буде ростити твоєї дитини, ти подумала? До речі, невідомо ще, здоровим він народиться - ти сама ще дитина! Ти що, хочеш ходити з пузом, а потім з коляскою, поки твої однокласниці будуть відриватися на дискотеках і надходити в коледжі-інститути?

Розмова знову закінчився скандалом. Машка знову грюкнула дверима і пішла. Благо на цей раз я знала, де її шукати.

Повертайся додому

На другий день зателефонувала мама Влада і стала переконувати мене в тому, що Маша чинить правильно. Ах, ось звідки вітер дме! Їй онуків хочеться!

- Я сама була в шоці, коли Маша в усьому зізналася. Вважаю, що тут є і моя вина - не доглядів за Владом, не пояснила. Але раз так вийшло, нехай народжують. Ми ж з вами ще молоді жінки, допоможемо!

- Та ви з глузду з`їхали! Вони самі ще діти! Як діти можуть народжувати і виховувати дітей ?!

Марина Олексіївна зітхала в трубку, погоджувалася зі мною і ... знову починала переконувати в тому, що краще народжувати, ніж переривати вагітність. Розмова закінчилася на підвищених тонах. Я попросила до телефону Машу:

- Маша, часу залишається мало! Коли ти, нарешті, надумаєш, буде вже пізно. Завтра ж йдемо до лікаря!

Але дочка вперто твердила, що робити аборт - гріх. І де тільки вона набралася таких переконань ?! Справа закінчилася тим, що Машка взагалі перестала підходити до телефону, а мати Влада повідомляла мені скупі новини про дочку: "Токсикоз ... Гемоглобін нижче норми ... Та, в школу ходить, але важко сидіти на уроках ... Ні, вчителька ще нічого не знає ... "У Машки, за моїми розрахунками, йшов уже четвертий місяць вагітності. Наполягати на аборті було пізно. Але і примиритися з появою цієї дитини я не могла. Щоб я в свої 38 років стала бабусею! Кинула роботу (або, навпаки, знайшла додаткову), щоб тягнути онука ?! Ну вже немає! Хоче, нехай народжує! Добренькая свекруха допоможе.

І ось одного разу мені приснився страшний сон, ніби я заходжу в Машкін кімнату, а її там немає, чутно тільки, що вона плаче. Я кличу її, шукаю в шафі, під ліжком - немає. А плач стає все голосніше, надривно ... кидаюсь по квартирі, поки, нарешті, не виявляю її на балконі. Вона сидить в кутку: маленька, перелякана, зіщулився від холоду, і простягає мені сповитих немовляти. Прокинулася я в холодному поту. Ледве дочекалася ранку, подзвонила:

- Донечка, це мама, - я вже не стримувала ридання. - Вертайся! Як-небудь виховаємо ...

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Чоловік зраджує дружині фото

Чоловік зраджує дружині

Чи не треба нервувати, - вмовляла я сама себе по дорозі додому. - Заспокойся, а то ще молоко перегорить, не дай Бог.…

Веселе свято новий рік фото

Веселе свято новий рік

Сьогодні новий рік, а я все ще не знаю, чим буду займатися, і як буду зустрічати, а головне з ким буду зустрічати. У…

Любов зла штука фото

Любов зла штука

Допомагаючи молодшої сестри і маленької племінниці, я намагалася не звертати уваги на те, що її чоловік ставав…

Вдале знайомство: сваха фото

Вдале знайомство: сваха

Не плач, мамо! Я буду дзвонити і приїжджати на свята! - Втішала дочка, збираючись на роботу за кордон разом з…

Таємні любовні відносини фото

Таємні любовні відносини

Цього року перший сніг з`явився досить-таки пізно. Сніжинки, падаючи на вії, раптом нагадали мені про початок…

Закрити плетусі рот фото

Закрити плетусі рот

Вона знає все про вас і ваших друзів. Вона знає навіть більше: навіщо, чому і як ви поступите завтра, через місяць,…

Нервова анорексія і булімія фото

Нервова анорексія і булімія

Життя так закрутила гайки, що іноді мені здавалося: виходу немає і не буде ніколи. Я колола як проклята, бо два роки…

Дитині мало приділяють уваги фото

Дитині мало приділяють уваги

Прагнеш жити Умій вертітись! Ось ми з чоловіком і крутилися, як могли. Але тільки в турботах про бізнес зовсім забули,…

» » » » Розмова мами і доньки, яка чекає дитину