Як прибрати після пологів живіт

У статті «Як прибрати після пологів живіт» ми розповімо, як можна прибрати живіт. Зайва вага для мене ніколи не був проблемою. До того, як я народила дитину, у мене були модельні параметри, при зрості 175 сантиметрів я важила 54 кілограми, мене все влаштовувало, я не була худою. Після вагітності зайві кілограми відклалися на животі, але після пологів я вже важила 55 кілограм.

Після народження дитини мене з дитиною виписали з пологового будинку. Вдома я вирушила подивитися на себе в дзеркало і жахнулася. Мій живіт нависав на білизну. Я доклала всіх зусиль, щоб позбутися від цього величезного і жахливого живота. Маючи на руках немовля, я не могла відвідувати спортивні зали, було колись. Мені довелося займатися вдома, і тепер я можу заявити, що заняття спортом вдома зовсім не порожній дзвін, результат перевершив очікування. Якщо працювати старанно і регулярно, ви зможете домогтися бажаного результату. Найголовніше потрібно підібрати для себе курс вправи, щоб вони не викликали у вас дискомфорт і по можливості максимально вам підходили.

У всьому важлива регулярність. Для початку потрібно надіти післяпологове корсетні білизна. Купити його можна у великій аптечному супермаркеті або в магазині одягу для вагітних.


Перечитайте багато статей з Інтернету, з різних книг і журналів, підберіть вправи для відновлення м`язового і шкірного тонусу. Інформації зараз багато, і ви зумієте для себе знайти щось. Особисто мене підійшли кілька вправ. Вони мені допомогли, і вони допоможуть вам.

Перша вправа. Улюблена нам з дитинства це «велосипед». Під час виконання такої вправи поперек повинна бути щільно притиснута до підлоги, м`язи живота не розслабляти.

Друга вправа. Рухаємо тазом. На спині приймемо горизонтальне положення. Ноги укладемо на невелике піднесення. Потім напружуємо сідниці і відірвемо від підлоги таз. Стежимо, щоб м`язи були в напрузі. Від п`ят до голови повинна вийти одна лінія. І в такому положення зафіксуємо тіло на 5 або 7 хвилин. Потім опустимо ноги на підлогу. Повторюємо 6 разів. Потрібно дійти до 12 разів. Це потрібно робити поступово, потроху підвищуємо кількість підходів за один раз. І навантаження збільшуємо від 7 до 12 секунд.

Третя вправа. Повороти колін. Ляжемо на спину, руки за головою, ноги тримаємо прямими. Міцно пригорнемо ноги один до одного. Як можна сильніше втягнемо живіт, зробимо видих і міцно зігнемо під кутом коліна. Їх потрібно щільніше притиснути до грудей. Стежимо за м`язами на животі і тримаємо їх в напрузі. Потім опустимо вниз до підлоги коліна, поки не притулиться до підлоги праве стегно. Лікті не відриваємо від підлоги. У такому положенні затримаємося ненадовго, потім повернемося у вихідне положення. Після виконаємо ті ж самі рухи вліво. Робимо за раз по 6 підходів, і доводимо поступово до 24 підходів.

Четверта вправа. Зміцнюємо м`язи попереку і стегон. Ляжемо на правий бік. Руку покладемо під голову. Другу руку витягнемо перед собою і покладемо її на підлогу для рівноваги, напружуємо м`язи тазу, живота, сідниць. На виході піднімемо ноги. У такому положенні зафіксуємо ноги кілька секунд, потім повільно повернемося у вихідне положення. Робимо 6 підходів і лягаємо на інший бік.

П`ята вправа. «Ножиці». Повторюйте цю вправу за 1 раз по 8 підходів. Стежимо за м`язами, тримаємо їх в напрузі.

Шосте вправу. Присідаємо. Станом на коліна, спину тримаємо прямий. Сідаємо на підлогу від ніг на праву сторону. Тримаємо в напрузі м`язи живота і сідниці. Потім повільно піднімемося на коліна, утримуючи м`язи в напрузі. Напружуємо м`язи тазу і сідниць. Повільно сідаємо від ніг в протилежну сторону. Стежимо, щоб рухи були повільні і плавні, без якихось різких рухів. Якщо ви впадете різко на попу, то можете заробити собі синці та розтягнення.

Сьоме вправу. Дужки-присідання. Спочатку цю вправу буде досить складно зробити. Сідаємо на підлогу, спину тримаємо рівною, коліна зігніть руки прямі, витягнемо перед собою. Повільно на спину відхиляємося назад. Розслабимося і втягнемо живіт на видиху, повільно піднімемося назад і приймемо колишню позицію. Виконуємо регулярно. Робимо вправи повільно і тримаємо м`язи в напрузі. На ці вправи в день я витрачала 15 хвилин, і за 3 місяці щоденних тренувань, я домоглася того, що живіт зовсім зник.

Тепер ви знаєте, як прибрати після пологів живіт. Головне не лінуватися і робити вправи регулярно, тоді результат буде видно.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Вправи для схуднення живота фото

Вправи для схуднення живота

Намагаючись виглядати стрункіше і привабливіше (особливо часто ця проблема постає після пологів), дівчата і жінки…

Пілатес: вправи для спини фото

Пілатес: вправи для спини

Чи знаєте ви, що постава і то, як ви при цьому рухаєтеся, видають ваш вік? Пілатес говорив, що вік організму залежить…

Пілатес: вправи для стегон фото

Пілатес: вправи для стегон

Пілатес - це комплекс вправ для м`язів сідниць, малого тазу, глибоких м`язів живота, для зміцнення преса і спини. Ми…

Як накачати косі м'язи живота фото

Як накачати косі м'язи живота

Ви коли-небудь замислювалися над важливістю косих м`язів живота ?! Сьогодні я детально розповім вам, як накачати косі…

Вправи будинку з гантелями фото

Вправи будинку з гантелями

Навіщо жінці гантелі? А це потрібно для того, щоб швидко виліпити красиві руки, тонку талію, міцний прес, стрункі…

Як надати форму сідниць фото

Як надати форму сідниць

Як показують опитування, для багатьох чоловіків жіночі сідниці - друга частина тіла жінки, на яку вони звертають увагу,…

Як прибрати живіт без дієт фото

Як прибрати живіт без дієт

Підшкірний жир псує вигляд жіночої талії. Позбутися його допоможуть спеціальні вправи на прес, а також на косі м`язи…

» » » » Як прибрати після пологів живіт