Як скласти вірші про кохання

Як скласти вірші про кохання
Уразите свого хлопця своєю творчістю і талантом - складете йому вірші про свою любов. Їх можна написати на листівці і прикласти до подарунка, а можна просто нашептати ці романтичні слова йому на вухо. Іноді дівчині хочеться просто писати про кохання в її очікуванні або, сумуючи за коханим в розлуці.
Напишіть на листочку всі слова, які, як вам здається, можуть відобразити і розкрити ваші почуття. Це можуть бути явища природи, ласкаві імена і все, що приходить вам в голову при думці про любов. Перебуваючи в радісному настрої в передчутті зустрічі з хлопцем, ви перерахуєте одні слова, якщо ви в розлуці або сварці, зовсім інші. Але і в тому і в іншому випадку вірші будуть про кохання.

Почніть з маленьких чотиривіршів, які не відрізнятимуться особливою стрункістю і хизуватися оригінальними римами. Ви висловлюєте свої почуття і думки - це може зробити не кожна людина, і ваш улюблений неодмінно оцінить вашу працю. Зверніться до нього, напишіть, яким ви його бачите:

Улюблений мій! Ти для мене як промінчик сонця,
Як крапля неба, як шум дощу.
Як пташка в клітці, моє серце б`ється
Я чекаю тебе, люблю тебе!

Наївний, але безпосередній і щирий віршик можна послати коханому в повідомленні, щоб нагадати про себе.

Таким чином можна складати вірші про все, що пов`язано з вашим світлим почуттям - про улюбленому, про світ навколо, про смуток при розставанні, про очікування зустрічі.

Ніжно торкаюся кінчиком пальця
Губ я твоїх, і щоки, і волосся.
Мені так приємно за руки триматися -
Їхати кудись під шерех коліс.
Рідкісні спалаху вогнів висвітлюють
Люблячий погляд твій. І радію я,
Що не бачу назв
Тих міст, де ти був без мене!


Вірш, яке ви напишете коханому після вашого побачення, багато розповість йому про вас, про вашу ніжній душі і трепетному серці.

Твоє серце під моєю долонею
Б`ється нерівно - затихне і знову стукає!
І крапельки поту блискучою доріжкою -
Мені слів не вистачає, і ти помовч!

За допомогою своєї поезії попросіть вибачення, якщо ви посварилися - не важливо, хто був винен, важливо тільки ваше бажання помиритися і любити!

Милий мій, прости мене за розлуку,
за порожнечу в очах, за безглуздість днів!
Далеко від тебе я спіткала науку -
Хочу бути тільки твоєї!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Веселі смс хлопцю фото

Веселі смс хлопцю

веселі смс хлопцюСмішна смс-ка може не тільки підняти настрій і розважити вас, коли нічим зайнятися, а й згладити…

Як висловити свою любов фото

Як висловити свою любов

Ваша любов переповнює вас і вимагає, щоб про неї знали. Немає нічого поганого в звичайних засобах вираження цього…

Як помиритися з хлопцем? фото

Як помиритися з хлопцем?

Самотність є важким випробуванням для всіх людей без винятку. Якщо ти стала самотньою, то напевно відчуваєш…

Як помиритися з коханим фото

Як помиритися з коханим

Хочете помиритися з хлопцем, чоловіком, коханою людиною - дивіться, як це зробити безболісно, швидко і красиво."Що…

Вірші на прощена неділя 2016 фото

Вірші на прощена неділя 2016

Якщо Ви не знайомі з історією і традиціями цього свята, то рекомендуємо статтю нашого порталу про Прощена неділя. Ну а…

» » » Як скласти вірші про кохання