Як повернути чоловіка?

Давайте пограємо? Уявіть собі саме не улюблене вами блюдо. А тепер я кажу вам: ви любите його! Ви любите його, тому що повинні!

Як повернути чоловіка?

Ви полюбите його? Ні. Але якщо ви НЕ можете мені противитися (я вас шантажую, залякую, ви від мене якось залежите), вам доведеться щодня, давлячись і мріючи вибігти в туалет - виплюнути! прополоскати рот! - Є його .. Якщо розвинути ситуацію, в перспективі - відраза до будь-якої їжі, бажання заснути і не прокинутися, щоб кошмар не повторилася.

Чоловік іде. Пішов. Як повернути чоловіка? Як я буду без нього? Як пережити свідомість того, що ось він зараз з нею ?! Вони розмовляють, він обіймає її .. Ні! Дзвонити! Вимагати, благати, плакати, залякувати - тільки щоб прийшов! Прямо зараз! Цю ж хвилину! Інакше - я помру ..


Який зв`язок між страшною (не філософствувати, а скажімо як є) ситуацією неї пішов чоловік з родини і нелюбимим стравою? Практично пряма: чоловікові приїлася його життя з вами настільки, що він наважується піти. А адже чоловіки дуже консервативні! Що робити?

  1. Знайти сили! Якщо дійсно хочеться повернути чоловіка як чоловіка і близької людини, а не просто «щоб був», спочатку - повертаємо себе! Біль при розставанні порівнянна тільки з «ломкою» - абстинентного синдрому наркоманів, де замість рятівної «дози» - ЙОГО голос, погляд, рідний запах. У цей момент потрібно - говорити. З близькою людиною, яка не читає моралі і не виховує, а просто шкодує і живе твоєї болем. З абсолютно чужою людиною. З Богом. Вимовляючи, ви вивільняєте проблему з себе і вже здатні дивитися на неї з боку.
  2. Вбити надію, а не чекати, поки вона помре! Не чекати! Поки ви чекаєте, навіть підсвідомо, вам не вдасться повернути чоловіка ніколи. Так влаштована людина, особливо чоловік: подавай йому нові далі і горизонти, подавай йому «свіжі страви». Поки він живе новим, він відчуває себе молодим і щасливим, а «ви чекає» будете асоціюватися тільки з до неможливого виходженої місцями і стежками. Що нового він побачить в вас, якщо раптом надумає озирнутися? Віддані заплакані очі? Так він бачив їх тисячу разів наяву і стільки ж в кошмарних снах. Убийте надію на повернення минулого: якщо ВІН повернеться, то тільки в новий світ - тому терміново починаємо його будівництво!
  3. Думати тільки про СЕБЕ, СВОЄМУ НОВОМУ СВІТІ - Ні чоловік, ні «вона» до ВАШОЇ біді не мають відношення, вони живуть СВОЄЇ життям. У чому ваша біда? Можливо, ви змінилися зовні не в кращу сторону - терміново знайти сили (на дзвінки і страждання вони адже знаходяться!) І худнути / повніти, зайнятися танцями, бігом, йогою - все це змінить не просто вашу зовнішність, а вас! Рада банальний, але працює безвідмовно - як мілліонлетнее колесо в століття нанотехнологій.
  4. Діяти не «від противного», а «згідно». За статистикою, більшість чоловіків йдуть до жінок, які в чомусь протилежні дружині. Не потрібно ламати себе і з тихоні перетворюватися на стерву і жінку-вамп. Розвивайте в собі щось рідне і природне. Рукодільниця? Організуйте в Інтернеті блог з міні-магазинчиком, спілкуйтеся на тематичних форумах. Ви не уявляєте навіть, як розшириться коло знайомих і інтересів і як раптом зміниться сприйняття життя, себе, самотнього вечора .. Вам просто не вистачить часу на страждання. Це був приклад «навскидку», але ж в кожної є «затоптаний, але ще живий паросток».
  5. Просити про допомогу! У друзів, знайомих, на форумах. Чи не допомогти повернути чоловіка, а допомогти ВАМ! Запитати, що читати, що дивитися, як дихати і рухатися в світі, який раптом став таким вільним .. Мир, Природа рятують вас, даючи вам можливість розквітнути самій як людині, як особистості, розкривають перед вами всі шляхи - нові, кращі. Ті, про які ви навіть боялися мріяти!
  6. Якщо відчуваєте, що сил вже досить, - складайте письмовий план. Вгорі листочка пишіть важке, але - здійсненне, наприклад: через 6 місяців (конкретна дата) я їду в Іспанію, купую автомобіль, поступаю в універ і ін. (Тільки дуже конкретно!). Для цього я ... А далі крок за кроком: 1-е, 2-е і т.д.

***

А одного разу він подзвонить. Бажано, щоб часу пройшло більше. І ви раптом згадайте. Що пора б вже і повернути чоловіка і ... задумаетесь. А він в 60% випадків готовий повернутися: «я не думав, що ти така!», «Я просто не цінував тебе», «я наче й не знав тебе - ти абсолютно змінилася». У більшості випадків це рано чи пізно трапляється.

А у вас - НОВЕ ЖИТТЯ І НОВИЙ СВІТ. І він хоче прийти в нього - такий, як був: з тими ж претензіями, з тієї ж зарплатою, з неуважністю або егоїзмом. І в цей момент тільки вам вирішувати, чи можна в одну воду повторно.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як повернути чоловіка фото

Як повернути чоловіка

Коли йде кохана людина - це боляче, важко, спустошуюче. Ніби серце вирване з коренем. Світ навколо стає порожнім і…

Як повернути колишню любов фото

Як повернути колишню любов

Якщо ви вирішили повернути колишнього хлопця або чоловіка, спочатку вирішіть: вам дійсно це потрібно, або в вас…

» » » Як повернути чоловіка?