Як сподобатися чоловікові

Як сподобатися чоловікові - питання дуже простий і дуже складний. Ми розповімо, як можна сподобатися чоловікові, добитися його уваги і розпалити пристрасть. Як дізнатися, що ти подобаєшся чоловікові?

"Як сподобатися чоловіковіДуже просто, достатньо розуміти мову жестів. Чоловік побачивши жінки, яка йому подобається, діє інтуїтивно: він пригладжує волосся, поправляє краватку, комір, піджак. Він буде дивитися так званим інтимним поглядом, який спускається з лінії очей партнера нижче рівня підборіддя, частіше до області грудей. Причому очі фіксуватимуть очі і груди партнера не менше половини часу спілкування, а шкарпетки взуття чоловіки будуть направлені у вашу сторону.

А якщо цього не відбувається? Якщо той, хто вам подобається, не звертає на вас уваги? Нічого, в нашому запасі купа різних "штучок", які можуть налаштувати чоловіка на потрібну нам хвилю. При цьому, як любить говорити моя подруга, важливо заздалегідь знати, що тобі зараз від цього чоловіка потрібно - "секс або подружитися". Якщо вам потрібен секс, просто заведіть собі картку розміром з візитку, надрукуйте на ній приблизно таке


Добрий вечір.
Мене звуть Регіна.
Ви мені подобаєтеся, і я б хотіла провести з Вами цю ніч.
Якщо Ви згодні, залиште цю картку у себе. Якщо немає, будь ласка, поверніть її назад.

Подруга каже, що за її практику тільки один раз картку повернули, і то тому, що в житті чоловіка трапилося щось важливе і він миттєво зник. В іншому по темі "секс" картка працює наповал, хто ж відмовиться від такого шикарного пропозиції. А ось по темі знайомства потрібні інші дії, і щоб сподобатися чоловікові, використовуй це:

1. "Фатальний" погляд
Думаю, що це лише вміння показати те, що ваш співрозмовник в цей момент цікавіше і важливіше для вас всього на світі. Це погляд, що показує повну зосередженість на співрозмовникові. Головне - це вміння дивитися людині прямо в очі, своєю увагою вселяти в нього впевненість в тому, що все злітає з його губ - блискуче, унікально, захоплююче!

2. Мистецтво бесіди - будьте щирі.
Згадаймо Карнегі: кожен любить говорити про себе самого. Значить, слід показати щирий інтерес до співрозмовника. Задавайте будь-які питання, питайте про його роботу, захоплення, звички, улюбленої їжі і т.п. Запитуйте що завгодно, лише б це стосувалося саме до нього!

3. Тонка лестощі завжди доречна
Десь всередині у кожного з нас заховався полохливий і невпевнений в чому-небудь дитина. Якщо людині кажуть, що він цікавий, у нього чудова усмішка (погляд, вуса ...) або що про нього чули багато хорошого, йому це подобається. І це нормально. Булат Окуджава написав: "Давайте говорити один одному компліменти". Давайте?

4. Що в імені тобі моєму?
Як сподобатися чоловікові? Найчастіше знаходите привід називати ім`я вашого співрозмовника. Дейл Карнегі зауважив, що для кожного з нас власне ім`я може звучати нескінченно.

5. Максимальна підтримка
Слід намагатися якомога більше підтримувати ідеї, заяви, пропозиції співрозмовника (природно, якщо це не суперечить вашим принциповим позиціям). Це як би символічне заяву: "Ми разом!".

6. Віддати, щоб узяти
Прагнучи сподобатися чоловікові, не бійтеся трохи чимось поступитися на догоду інтересам партнера. Потім він поверне все і навіть більше.

7. Висловлюйте свої почуття.
Ніколи не слід боятися показати і проявити свою вдячність, схвалення, захоплення, захопленість. У всіх є тяга до теплоти і ніжності, до схвалення і визнання. Якщо почуття виражаються - це відмінно!

8. Контакт через дотик
Якщо є виправданий момент - торкайтеся до співрозмовника. Через ласку, через жест, через дотик виникає особливий контакт.

9. Будьте уважні до партнера
Намагайтеся зрозуміти, що саме хотілося б цій людині, чого він очікує зокрема від вас.

10. Покажіть себе.
Хочете сподобатися чоловікові, пам`ятайте, що чоловіки люблять очима, і зайва розстебнута гудзик або довгий розріз спідниці ні кому ще не пошкодили. Тільки без вульгарностей, в межах розумного - і сувора, і сексуальна.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Жіноче спокушання фото

Жіноче спокушання

Зараз існує дуже багато літератури, де описуються уроки жіночого спокушання. Більшість дівчат вважає, що їм достатньо…

Секрети флірту фото

Секрети флірту

Перший ключ до успіху - це зовсім не вміння показати себе і справити враження, а здатність тонко, але в той же час…

Як подобатися чоловікам фото

Як подобатися чоловікам

Як себе вести, щоб подобатися чоловікам? Справа тут не в зовнішності, формах, одязі або зачісці. П`ять чарівних рад -…

» » » Як сподобатися чоловікові