Як не стати третьою зайвою

Як не стати третьою зайвоюЛюди зустрічаються,
Люди закохуються, одружуються,
Мені не щастить в цьому так,
Що просто біда ...

"Чому ж комусь таланить в стосунках і щасливому шлюбі, а хтось, як герой відомої пісні, довічно змушений бути третім в любовному трикутнику? Чому вона, а не я? Цей самий трикутник ще загадковіше свого бермудського родича, давайте спробуємо розібратися які незвичайні історії (майже казки) з ним пов`язані.

Казка перша: Я від бабусі пішов і від дідуся пішов або куди і навіщо втік колобок

Все частіше чоловіки йдуть від своїх дружин після 10, 20, а то і 30 років спільного шлюбу з ними, йдуть не просто так - йдуть до коханки. Але ось чудеса: проживши якийсь час з розлучницею, чоловік залишає і її. У його житті з`являється нова жінка і вже з нею створює найміцнішу і щасливу сім`ю. Чому так відбувається?

Виявляється, чоловік разом з придбаними роками втрачає впевненість в собі - це пов`язано і з сексуальними стосунками і з віком і з тим, що дружина його знає як облупленого, її тепер нічим здивувати або підкорити. А ось молоду коханку треба завоювати, зачарувати, закохати. Після розлучення коханка стає для нього звичайною жінкою, до того ж є винуватицею відразу і злочини і торжества. В результаті чоловік заводить нову, вже третю сім`ю.

Висновок класично простий - якщо ви хочете, щоб чоловік завжди був поруч, дивуйте чоловіка і самі дивуйтеся його справах і вчинкам, словом, будьте цікаві один одному. Ну а якщо цікавою бути не можете - що ж, ви самі зробили свій вибір, і чоловік не винен, що віддав перевагу іншій.

Казка друга: Попелюшка на балу або кому в дружини принцесу і півцарства на додачу

Попелюшка до балу була звичайною працелюбною жінкою і нічим не виділялася, але тут з`явилася чарівниця і перетворила її в красуню. І ось вона блищить на балу, ловить захоплені погляди і приковує увагу принца. Як то кажуть, звернули на неї увагу все навколо - звернув і принц. Якби не мініатюрна ніжка і втрачена туфелька, не бачити б Попелюшку, як своїх вух, ні принца ні вдалого заміжжя.

Ситуація з іншої не менш відомої казки пояснює утворення не тільки трикутників, а й усіляких багатокутників: дух суперництва, азарт, охота. Дається завдання і той, хто його виконає на відмінно - отримає все. У нинішній же час, як тільки на горизонті показався суперник - чоловік відразу ж виявляє до жінки неймовірний інтерес.

Чоловік - годувальник і мисливець ще з первісних часів, а казки лише тому підтвердження. Поява третього, таким чином, можна використовувати на свою користь, натякніть чоловікові про те, що начальник або сусід надає вам підвищені знаки уваги і, вважай, чверть царства у вас вже в кишені.


Казка третя: Дюймовочка, або все одно щасливою стану, навіть якщо без тебе

Дивно, але факт - багато жінок після розлучення, швиденько освоївшись з новими обставинами, тут же виходять заміж за іншого чоловіка. Перший шлюб був для них лише своєрідним містком в нові відносини. Можливо, що до швидкого нового шлюбу їх підштовхує і бажання довести колишньому чоловікові, що вже в цей раз все буде по-іншому - краще. Пам`ятайте, Дюймовочку, яка вийшла заміж за крота, не знаючи, що є чоловік, з яким можна не просто жити під землею, а літати в небі? Перший шлюб дає потрібний досвід і нові уявлення про сім`ю.

Післямова.

А тепер чому б нам і не простежити за героями цих казок? Ось, наприклад, лисиця з казки про колобка. Вже їй то хотілося схопити колобка, ще як хотілося, що вона тільки для цього не робила. І вмовляла і хитрістю заманювала, так і коханка - вона зробить все, щоб утримати чоловіка біля себе. Їй потрібно лише правильно вибрати момент, коли можна зловити колобка, тобто заявити коханцеві: «Або я або дружина». Якщо момент вибраний вдало - колобок від лисиці вже не втече.

З іншого боку, якщо чоловік бачить, що його дружина користується успіхом у інших чоловіків, а він їй дорожить - він зробить все, щоб повернути її прихильність до себе. І піде туди, не знаю куди, і принесе те, не знаю що, і корабель літаючий побудує, і Кащея, нехай і безсмертного, переможе. Пройде і вогонь і воду і мідні труби, в усякому разі, хотілося б, щоб все так і було. Як у казці, в загальному.

Коханець, в свою чергу, відбиваючи чужу дружину, говоритиме їй про те, як він страждає без неї, пообіцяє їй золоті гори, молочні ріки і кисільні береги, одним словом, все, що змусить її покинути чоловіка. Може бути, йому навіть не доведеться нічого робити, якщо це дійсно буде казкова любов.

Дружина, яка прагне утримати свого чоловіка, якщо вона розумна жінка, не сидітиме вдома чистити казанки, а попрямує прямо до чарівниці. Добре, якщо не до чаклунки або ворожки, а в салон краси - перетворюватися на Попелюшку. Вона постарається повернути щасливе минуле і утримати чоловіка увагою і ласкою.

Як бачите, пристрасті розгораються в цьому трикутнику далеко не казкові. А ось чому утворюються ці деколи вельми дивні трикутники? Чому люди зраджують? Ясна річ, що, наприклад, підлітки і літні чоловіки зраджують більшою мірою лише для того, щоб самоствердитися в сексі. А чому змінюють жінки? Невже з почуття помсти або від комплексів неповноцінності? Хто змінює найчастіше? Питань, як бачите, більше, ніж відповідей і не на все є відповіді в казках.

Ольга Корольова спеціально для
Жіночий журнал aboutginka.ru

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Чому жінка змінює фото

Чому жінка змінює

До зрад чоловіків в усі часи відносилися прихильно, вважаючи його істотою полігамних і мають право ходити на сторону.…

Я, мій чоловік і його коханка фото

Я, мій чоловік і його коханка

Знайомство, любов, зустрічі і, нарешті, весілля. А що далі? Довге щасливе сімейне життя, як в казці? На жаль таке буває…

Психологія чоловічої зради фото

Психологія чоловічої зради

Погодьтеся, дивно, що при поголовне бажанні чоловіків змінювати, ми живемо в моногамному суспільстві? Змінюють якщо не…

» » » Як не стати третьою зайвою