Школа початківців коханок

Як вести себе коханці.Отже, життя зіграла з вами жарт, викинула такий собі фортель - замість дружини ви стали коханкою. Або збираєтеся стати, не важливо. Важливо, щоб ви в принципі підтримували тезу про те, що бути коханкою - це знаходитися у чудовому стані життя, яке за допомогою наших рад можна зробити ще привабливіше. Якщо ж ви, навпаки, все корите себе, все питаєте, як це могло статися, мучите себе цими безглуздими думками, все одно, читайте цю статтю. Разом будемо розбиратися, як можна горю допомогти.

Отже, хто стає коханкою?

1. Жінка, яка не виходила заміж, але їй дуже туди полювання, тому вона йде на сексуальний контакт, щоб виконати бажання, викликане їй суспільством і ментальністю.

2. Жінка в розлученні або вдова, наївно вважаючи, що дітям нужет хороший батько, кращий за попередній (або просто живий батько).
Ці дві категорії намагаються вибрати неодружених чоловіків, або розвести одружених. Бог їм суддя.

3. Заміжні жінки, які не одержують задоволення в шлюбі і тому займаються сексом на стороні.

4. Вільні жінки, яким потрібен секс.

Жінки з третього пункту знаходяться в нестійкій рівновазі. Їх можна розділити на дві підгрупи: ті, з ким чоловік не хоче спати, і ті, хто не хоче спати з чоловіком. Я не кажу про тих чоловіків, які не можуть - їх лікувати треба, а якщо не виходить, питати дозволу на зв`язок на стороні і радіти життю. Тим, до кого охолонув чоловік я не буду, як журнал «Космополітен», радити змінити підв`язки і надушитися в інтимних місцях. Так йому, козлу, і треба, раз не цінує ту, яка поруч з ним. Можна змінювати без докорів сумління. Правда, як не дивно, такі-то дружини, відкинуті чоловіком, і не хочуть особливо плотських радощів, а на сторонній секс йдуть з очима антилопи, задертою левом.

Ті, які самі охололи до чоловіка, повинні вибирати: або сказати про це чоловікові і отримати його якщо не схвалення, то хоча б формальну згоду. Або конспіруватися, або розлучатися. Спектр широкий і кожен вибирає для себе. Тобто кожна.

Залишається четверта група - вільні жінки, які не прагнуть заміж. Ось вони-то і є ті, яких називають коханками, а не «уводітельніцамі чоловіків», «блудливими дружинами» і «щоденниками Бриджит Джонс».

Корисні поради

Так як нинішні коханки порядком призабули правила лондонських актрис і паризьких дам півсвіту, дозволю собі дати їм кілька порад:


1. Ніколи не люби своїх одружених коханців - це моветон. Їхні дружини люблять, нехай їм буде досить. До того ж не будеш страждати і ревіти в подушку.

2. Насолоджуйся кожною годиною, кожною хвилиною. Ти - радість і свято в житті чоловіка, а дружина - будні. Правда, буднів більше, ніж свят, але від того свята солодше.

3. Не журися, що громадські свята він проводить з родиною, а не з тобою. По-перше, він хотів би втекти (ну хіба що крім дня народження дітей), а по-друге, нехай він не буде для тебе світлом у віконці і одним-єдиним. Де, питається, твої друзі, подруги і шанувальники? Невже з появою коханця вони розтанули? Не забувай про них, так як саме з ними весело проводити Новий рік і Великдень. А якщо все ж хочеш святкувати з коханцем, то значить, ти закохалася і див. Пункт 1.

4. Займися справою, не важливо яким. Чим більше ти зайнята, тим більш важливою і шанованою стаєш для нього. Не сиди і не чекай, як Ярославна. Займися справою, а на пропозицію зустрітися відповідай: «З радістю, мій дорогий, давай звіримо наші робочі щоденники».

5. Будь природною. Всі ці поради з гламурних журналів про те, що ти повинна бути завжди до його приходу нафарбована і скручена - забудь. Він вже бачив тебе голою, з душу і без косметики. Якщо він приходить до тебе, то яка різниця, нафарбована ти чи ні. Він бачив тебе натуральну, і його це не відлякало, так що розслабся. Інша справа, що розслабитися не означає опуститися і перестати підтримувати свою красу і форми - це крок до розриву.

6. Не перетворюйся в куховарку. Якщо хочеш що-небудь для нього приготувати, чи не перетворюй це в звичку (милий, я знаю, всі чоловіки голодні після такого сексу. У мене тільки бублик, так що поїхали з`їмо де-небудь шматок м`яса на рожні). А вже якщо взялася, то роби таке блюдо, яке робить дружина. Нехай він знає, що таку долму він зможе поїсти тільки у тебе.

А тепер поговоримо про дві важливі для хорошої коханки речі - гроші та чоловічий полигамности. ДАЛІ


Жіночий журнал aboutginka.ru

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

» » » Школа початківців коханок