За що чоловіки люблять француженок

Француженка не чекає від чоловіка надприродного

Цінна якість уродженок Франції - це те, що вони не пред`являють завищених вимог до своїх чоловікам. Попросту кажучи, вони не чекають від відносин чогось надприродного.

Чому французькі жінки користуються популярністю у чоловіків всього світу і вважаються кращими коханками, задався питанням жіночий журнал і ось що з`ясував.

Шукай тільки хороше
По-перше, француженки люблять чоловіків, причому люблять їх цілком щиро, намагаючись в кожному знайти щось хороше. Навіщо мені знати про його недоліки, запитає француженка? Може, для когось він поганий, але для мене найкращий - це те, що так приваблює чоловіків.


Не намагайся змінити чоловіка
Якщо щось не так, попрацюй над собою, але не намагайся змінити свого чоловіка - кажуть француженки. Спроба переробити чоловіка під свої претензії чи вимоги - марна трата часу і сил, які можна було витратити або на себе, кохану, або на пошуки нового чоловіка, якщо даний не влаштовує.

Познайомилися - фліртуй
Познайомилися? Не потрібно соромитися і мовчати - фліртуй. А якщо відчуваєш, що чоловік не подобається, переходь до іншого. Так ти знайдеш того, хто тебе влаштує - на сьогоднішній вечір, на ніч або на все життя. Російське «нам треба познайомитися ближче, зрозуміти, чи підходимо ми один одному» француженки піднімуть на сміх - у них що, десять життів попереду? Все і так встане на свої місця.

Твоє минуле чоловікові нецікаво
Француженки впевнені, що чоловікові не цікаво її минуле. Вона ніколи не розповість чоловікові історію свого життя, як прийнято, знову ж таки, у російських жінок. І тим більше ви не дізнаєтеся, який сволотою був її колишній. Вона як шкатулка з секретом - вона є, і ніби все просто, але розкрити неможливо. Француженка нагадує секретного агента, розкусити яку зможе справжній Джеймс Бонд - а який чоловік не хоче бути суперагентом ...

Чоловік тут і зараз
Ще одна цінна якість уродженок Франції - це те, що вони не пред`являють завищених вимог до своїх чоловікам. Попросту кажучи, вони не чекають від чоловіка чогось надприродного, адже він людина, а не Бог. Прекрасний принц на білому коні і любов до труни - це не те, про що вони мріють, важливо, щоб чоловік влаштовував їх тут і зараз. Я йому подобаюся, він мені подобається - все прекрасно!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як маніпулювати чоловіком? фото

Як маніпулювати чоловіком?

Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся кілька способів, як маніпулювати чоловіком, для досягнення своїх цілей і планів.…

Шлюб з іноземцем фото

Шлюб з іноземцем

Не секрет, що заміжжя є однією з найпоширеніших цілей молодих дівчат. Багато хто хоче вдало вийти заміж, створити міцну…

Справжня жінка - хто вона? фото

Справжня жінка - хто вона?

«Жінкам дарована богами Настільки згубна влада над кращими мужами! І дружини слабкі, безсмертних тішачи погляд,…

Як подобатися чоловікам фото

Як подобатися чоловікам

Як себе вести, щоб подобатися чоловікам? Справа тут не в зовнішності, формах, одязі або зачісці. П`ять чарівних рад -…

» » » За що чоловіки люблять француженок