Вагітність і секс

Чи варто вести активне сексуальне життя під час вагітності.

"Питання про те, чи варто парі вести активне сексуальне життя під час вагітності, дуже суперечливо розглядається навіть у спеціальній літературі. Як я зрозуміла, скільки людей, стільки й думок, тому, коли я завагітніла, нам з чоловіком довелося вирішувати це питання самостійно.

Треба сказати, що ми перерили купу науково-популярної та медичної літератури, простудіювали, присвячені темі вагітності інтернет-сайти, а інтернет магазин dvd за спецзамовленням надіслав нам навіть спеціальний, присвячений вагітності диск, до речі, вельми пізнавальний. Висновок, до якого ми прийшли, і простий, і неоднозначний. Все залежить від пари, які бажають чи ні партнери займатися сексом, а також від того, наскільки благополучно протікає вагітність.

Відразу скажу, коли вступати в інтимні стосунки протипоказано. По-перше, це - загроза передчасних пологів, друге - інфекційні хвороби, причому, як у чоловіка, так і у жінки, пов`язані з сечостатевими шляхами, крім того, є малозрозумілі людині сторонньому, але очевидні для тих, кому це озвучив лікар, як то: передлежання плаценти, неспроможність шийки матки, підтікання навколоплідних вод. Ось, в принципі, і все «страшилки», які можуть перешкодити сексуальних контактів.

Слід також зупинитися на психофізичних причинах, які можуть перешкодити інтимних стосунків. Деякі майбутні мами нарікають, що у них пропадає пристрасть, сексуальний потяг до партнера. З цього приводу особливо переживати не варто - винні в цьому зазвичай гормональні зміни. Падіння інтересу до сексу, плаксивість, дратівливість, втома - все від них. У цьому випадку допомагає спеціальна гімнастика для вагітних, яку рекомендується робити удвох з чоловіком - це допомагає зняти втому, відчути турботу і увагу іншої людини.


Є свої «заморочки» і у чоловіків. Опитування показують, що чоловіки часто відмовляються від інтимної близькості, так як вважають, що це може якимось чином зашкодити дитині. Інша слизька для сильної статі тема - в яких позах займатися сексом з вагітною жінкою. Адже практично всі, що пара практикувала раніше, стає для майбутньої мами незручним або фізично важким.

Ну і, нарешті, про позитив. За рахунок того, що під час вагітності йде фізіологічна перебудова організму, в тому числі пов`язана з роботою статевих органів, дуже часто сексуальний потяг жінки до партнера помітно вище того, що було до початку вагітності. Пов`язано це з тим, що за рахунок зростаючої матки збільшується тиск на інтимну зону, розширюється піхву, збільшується клітор. І ось, що я вам скажу - на власному досвіді помітила, що під час вагітності мені було значно легше випробувати оргазм, який до того ж був більш емоційним і тривалим. Поділившись цим жіночим секретом з подругою, яка зовсім недавно стала мамою, я дізналася, що перший множинний оргазм вона теж зазнала під час вагітності.

Ще одна тема, яка активно обговорюється на форумах - повинна чи ні в цей час чоловіча сперма потрапляти в організм жінки. Не знаю, звідки взявся цей забобон про те, що вона шкідлива. Навпаки, насіннєва рідина містить особливі гормони, які стабілізують наш гормональний фон, знімають стрес, а також позитивно впливають на шийку матки, роблячи її більш м`якою і пластичною - можна сказати, це ідеальна, створена матінкою-природою підготовка до пологів, яка полегшить вихід плода .

Ну і в фіналі. Знайте, що при сексуальному контакті людина отримує величезну дозу ендорфінів - гормонів щастя. А якщо щаслива мама, то буде щасливий і дитина. А хіба не щастя ви бажаєте своїй дитині?

Олена Кривова спеціально для
Жіночий журнал aboutginka.ru

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Секс і вагітність сумісні фото

Секс і вагітність сумісні

Коли жінка чекає дитину, вона зі страху нашкодити своєму малюкові відмовляється від сексуальних відносин зі своїм…

» » » Вагітність і секс