Моя мама вважає мого хлопця блакитним

У відносинах бувають найрізноманітніші проблеми. Іноді вони здаються смішними, але дійсно, може відбуватися всяке. Наприклад, навіть таке: моя мама вважає мого хлопця блакитним. Не повірите, але ця проблема зараз досить актуальна в колах підлітків. Сучасна культура і мода привели до того, що хлопчика і дівчинку стає відрізняти все складніше і складніше. Велика кількість пірсингу, джинси-узкачі, обтягуючі майки, довгий чубчика - і ось, дивлячись на таку персону в автобусі, ти всерйоз замислюєшся, до якої статі вона належить.

Тому не дивно, що проблема: «Моя мама вважає мого хлопця блакитним», цікавить стількох підлітків.

Що ж робити молодим закоханим дівчаткам в такій ситуації. Для початку потрібно зрозуміти, чому мама так вважає. В чому причина? Можливо, справа тільки в одязі, або ж, манери та поведінку молодої людини також викликають у матері підозри. Все-таки мами, це жінки того покоління, де за версту можна було зрозуміти, хто йде по вулиці: хлопець чи дівчина. Саме тому сучасні чоловіки, хоча їх украй складно так назвати, викликають у батьків масу підозр.

І що залишається робити, коли дівчина розуміє, що її хлопець все-таки хлопець, а ось мама з цим абсолютно не згодна.

Доведеться проводити з матір`ю виховні роботи. Дівчина адже знає, чому її молодий чоловік так виглядає. Значить, це потрібно постаратися пояснити коханій мамі. Для цього знадобляться журнали та інтернет.

Наприклад, якщо хлопчик емо, то доведеться довго і терпляче пояснювати, що існує така субкультура, яка пропагує емоції і унісекс. Звичайно ж, мамі складно буде зрозуміти, чому молодий хлопець одягається як дівчисько, постійно плаче і впадає в крайнощі, але, що поробиш, таке вже воно сучасне час. Тому мамі доведеться ознайомитися з величезною кількістю матеріалів, в яких популярно розповідається про дану субкультуру, стилі одягу і зачісок. До речі, окрема розмова - це підведені очі і нафарбовані нігті. Необхідно втовкмачити матері, що макіяж і манікюр хлопці роблять нне для того щоб бути дівчатками. Просто такий ось він образ емокіди. І тут вже нікуди без чорного олівця і лаку. Заведено так в неписаний статут субкультури. І коли не нафарбувати очі і нігтики - все, ти не тру (нормальною мовою «несправжній»). А це в молодіжних колах дуже навіть презирливо. Ось і доводиться хлопцям бігати по магазинах косметики і вибирати собі олівчик і підводки. Просто сучасним дівчаткам подобається, коли її і молодої людини приймають за подружок і сестер. Адже ми так давно домагалися рівноправності, ось воно і виявилося, правда, дуже своєрідно.


Маму може лякати ще й поведінку молодої людини. До речі, при ознайомленні батьків з інформацією про субкультуру емо, не варто все-таки показувати картинки і читати несамовиті історії про порізаних венах. В такому випадку, мама дізнається дуже багато, і тоді емокіди доведеться піти з життя дівчинки раз і назавжди, тому що батькам якось до вподоби думка одним прекрасним віялом знайти дочку в ванній з розкритими венами. Так ось, повернемося до поведінки. Те, що молода людина може різко переходити від сміху до сліз, зовсім не означає, що він шизофренік. Просто хлопцеві так по образу належить. Емо завжди зобов`язані виявляти свої емоції і емоції повинні відрізнятися різноманітністю. Тому якщо мама посадила дітей поїсти і хлопчина заплакав над тарілкою борщу, не переживайте - це він від щастя.

Ще одна категорія чоловіків, які мало відрізняються від дівчат - метросексуали. У цих молодих людей завжди ідеальний манікюр і педикюр, купа блёсточек і стразиків на одязі, а також гармати, хутра та все те, з чим мама купувала шубки і кофтинки для своєї принцеси. Саме тому такий принц її якось не зовсім влаштовує. Крім того, ці хлопці дуже багато говорять про моду люблять кривляння і поводяться якось зовсім не по чоловічому. Але і такого молодого людини можна спробувати уявити перед батьками в кращому світлі. Зрештою, ці хлопці завжди стежать за собою, не вішають шкарпетки на люстру, миються, перуть речі і не ходять з сальними волоссям. Так що за них не потрібно червоніти, хоча б з цього приводу. Крім того, вони завжди можуть допомогти підібрати відповідний наряд і макіяж, порадять ефективний зволожуючий крем і розкажуть, де в місті найкращий тренажерний зал. І так, мама, після всього цього, вони все-таки залишаються чоловіками. Звичайно, навряд чи мама буде в особливому захваті від такого хлопчика, але варто адже згадати і про альтернативу. Хто краще: жінкоподібний, чистий і доглянутий малопитущим метросексуал іди ж справжній мужик в брудній олімпійці і з пластиковою пляшкою в руці? Так що якщо порівнювати таких персонажів, то чаша терезів усе ж схиляється на бік метросексуалів.

Крім того, часто, ці хлопці абсолютно нешкідливі, тому мамі не доведеться переживати за свою дочку. У більшості випадків вони виростають в сім`ях, де немає тата і завдяки жіночому вихованню, є дуже м`якими і добрими. Звичайно, навряд чи метросексуал годиться на роль захисника, але, як то кажуть, ідеальних людей не буває.

Тому мамам все-таки не варто лякатися і сумніватися в орієнтації, якщо такий хлопець колись з`явиться в будинку, під ручку з її донькою. Такі хлопці, якщо вони повністю не повернені на свою зовнішність, цілком придатні для господарства, вміють і прати, і прибирати, і гладити. Так що дівчина, по крайней мере, буде врятована від багатьох домашніх турбот.

І на закінчення, хочеться звернутися до мам. Ця стаття, власне, і писалася швидше для них, ніж для їхніх дочок. Так, сучасні молоді люди в багатьох випадках зовсім не схожі на тих, в яких закохувалися ви. Все дійсно дуже змінилося. Але все ж не варто ставитися до таких хлопчакам занадто упереджено. Багато з них це переростуть. А навіть якщо і ні, адже вони не роблять нічого поганого. Тому, не звертайте уваги на те, як виглядають сучасні хлопці. Краще оціните його як людину. І тоді, можливо, його чубчик до підборіддя, і купа кілець у вусі буде викликати у вас не роздратування, а розчулення. І проблема «Мама вважає мого хлопця блакитним» буде вичерпана!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

» » » Моя мама вважає мого хлопця блакитним