Як пояснити хлопцю, що я хочу дитину?

Ви вже давно зважаєте не просто людьми, які зустрічаються один з одним і відчувають сильну симпатію і пристрасть по відношенню один до одного. Ви - практично сімейна пара, а може навіть фактично сімейна. Ваша любов вже переросла так званий «цукерково-букетний період» і увійшла в нову фазу, тепло-довірчу, домашньо-затишну, більш проникливу. І ось настає той момент, коли ви відчуваєте, що хочете, щоб вас стало троє. Ви довго зріли - і, нарешті, дозріли для ролі матері.

А ось ваша друга половинка, здається, намагається в упор не помічати цього вашого бажання, цієї потреби в тому, щоб ощасливити ваш будинок дитячими посмішками. Всі ваші аргументи здаються йому недостатньо переконливими. І тут народжується питання: «А як пояснити хлопцю, що я хочу дитину від нього? Як змусити його зрозуміти мене, вслухатися в мої слова? ». На жаль, часом так складно знайти взаєморозуміння в цій ситуації.

І все ж - як пояснити хлопцю, що я хочу дитину? Чи є якісь особливо вагомі доводи, якісь фрази, слабкі місця, на які можна натиснути? Адже всім відомо, що жінка, яка хоче стати матір`ю, набуває деякі риси характеру вовчиці, яка за свою ідею може боротися до останнього. Однак і тут є кілька нюансів.

Перш ніж говорити: «Я хочу дитину від цієї людини», - вдумайтеся: а чи правда ви хочете цього? Ось особисто ви? Можливо, ви зараз просто граєте на поводу у суспільства? Ваше оточення вже давно проїв вам лисину про те, що ви так давно живете зі своїм коханим, що вже пора б порадувати бабусь внучатами. І ви ні-ні, та й подумаєте: а й справді, роки минають, а дітей все немає і немає. А так чи біжать ці самі роки? І так ви готові до дітвори? Ось у чому питання. В першу чергу. Вадь саме на тендітних плечах матерів лежить основна турбота про малюка. Та й не тільки про малюка, про «дорослі» малюка теж забути не варто: йому і поїсти потрібно приготувати, і в будинку порядки навести, і випрати, і погладити, і приголубити. Чи готові ви до всього цього, чи готові ваші плечі до таких навантажень? Якщо відповідь буде ствердною - що ж, тоді можна впритул приступати до «підгортання» найдорожчої половинки.

Отже, ви вже напевно намагалися пояснити своєму хлопцеві ваше бажання завести малюка. Які доводи ви при цьому приводили? Як вмовляли? Хочеться відразу сказати: в більшості випадків це процес довгий і навіть місцями виснажливі, адже небагато чоловіків погодяться так скоро розпрощатися зі свободою.

Хочеться відразу сказати, що брати чоловіка віком навряд чи варто. Тобто, якщо ваш головний аргумент: «Нам потрібно завести дитину, так як ми неминуче старіємо, і тому поки ми ще щось можемо - потрібно намагатися з усіх сил!», - Тоді краще поки що відкладіть цю розмову до того моменту, поки не знайдете більш вагомі аргументи. Звичайно, тут все залежить і від вашого чоловіка теж. Є такі хлопці, які з усіх сил дбають про своє здоров`я, стежать і доглядають за зовнішнім виглядом і при найменшому кашлі кутаються в ковдру і їдять лимони цілком. Для таких аргумент «здоров`я» може подіяти, але тільки в тандемі ще з якимось твердженням. Однак такі чоловіки - рідкість.

У той же час, набагато частіше можна зустріти таких хлопців, які, почувши про вік, можуть, навпаки, завестися і навіть проявити агресію. Все просто: чоловіки зріють набагато довше, ніж жінки. Якщо деякі з нас вже в 20 років, які бажають створювати справжню і міцну сім`ю, то до чоловіків це усвідомлення приходить набагато пізніше. Ні, вони не погані сім`янини - і працюють, і вас люблять, і турботу проявляють. Але в душі, як то кажуть, не доросли. Тому і бояться дітей - по-справжньому бояться. Так як бояться втратити свою свободу, якої так дорожать. Звичайно, тим, що вони одружені, вони вже частково скуті. Але це не ті узи, які можуть перешкодити якимось налаштованим планам. А ось народження дитини - це подія, яка здатна перевернути з ніг на голову весь життєвий устрій. Це ж ні тобі пива з друзями, ні прогулянок з дружиною до світанку. До того ж, кому приємно, коли тобі кажуть щось в стилі: «Поки ми ще можемо»? Чоловіки впевнені - вони можуть завжди і незалежно від обставин. І що дитину завести буде дуже легко, але поки що ваша сім`я просто не готова на це.


Чималу роль в питанні потомства грає і фінансова сторона ситуації. Ось коли ви заговорите про крихті - ваш чоловік візьми та й почни перераховувати вам все кредити, борги і місячні витрати, при цьому невпинно киваючи на невелику зарплату. Але ж дитині так багато потрібно: і нові меблі, і одягу мільйон, і іграшки, і кашки, врешті-решт! Ви можете не витримати такого напору аргументів і здати позиції, однак, насправді, і тут вихід є. Просто розкажіть своєму чоловікові про його перспективи. Про новий стимул. Для початку разом розберіться: чи загрожує йому підвищення? Чи може він заробляти більше? Тут є два відгалуження розмови, в залежності від перспектив вашого чоловіка.

Якщо він відмінний працівник, начальство його цінує і поважає і вже не раз натякала на підвищення в не такому далекому майбутньому - то це привід для вас натякнути на те, що, нарешті матеріальний достаток дозволить вам завести малюка. І потрібно терміново користуватися цією перевагою, адже ніхто не знає, що чекає нас навіть через рік! Звичайно, він може заперечити, що, в такому разі, його і зовсім можуть звільнити через рік - але ви не здавайтеся і стійте на своєму: мовляв, навіть якщо звільнять - все ж за його плечима залишаться всі його заслуги, що обов`язково буде враховуватися при пошуку роботи. І якщо вже Бог дав дитину, то, як то кажуть, і дати на дитину за ним не заіржавіє.

А ось якщо головний аргумент чоловіка полягає в тому, що у нього маленька заробітна плата, а ніяких перспектив в майбутньому він не бачить - тут потрібно відразу ж налаштуватися на бойовий лад і перейти в атаку. Адже що ж виходить тоді? Вам ніколи не завести дитину тому, що хлопець не буде заробляти достатньо коштів? Нерозумно адже, погодьтеся! В такому випадку, вже краще завести дитину зараз, поки ви молоді і у вас є сили на підробітки. З коштами на перший час вам можуть допомогти родичі (адже можуть же?). Та й не варто забувати про державну допомогу, яка, при вмілому витраті, зможе полегшити ваше фінансове становище.

Ми вже говорили про готовність сімейної пари народити дитину. Так ось, навіть якщо готові ви, то це не означає, що малюк заводити вже пора. Дочекайтеся, поки дозріє і його майбутній татусь, адже і від нього багато в чому залежить те, наскільки згуртує родину малюк. Не будьте одноосібниця - дайте і коханій людині підготуватися до цієї події. І він обов`язково прийде до цього.

Заведіть будинку цуценя - маленького і беззахисного, доручіть коханому доглядати за ним. Звичайно, турбота, яку потребує дитина, порядком відрізняється від догляду, здійснюваного за цуценям. Однак ви хоча б самі побачите ступінь підготовленості та відповідальності чоловіка, хоча б її зародок. Та й він, можливо, усвідомлює всю красу цього світлого почуття, коли в тебе хтось щиро потребує. І сам запропонує тобі подумати про те, щоб завести дитину.

У будь-якому випадку, у кожного чоловіка є свої важелі управління. І якщо ви - уважна і розумна дівчина, то ви зумієте знайти потрібні кнопки і завести розмову в потрібне русло. Будьте гранично ніжні і переконливі - і ви зумієте довести свою половинку, що без малюка в будинку все занадто спокійно, дуже сумно ... І що ви хочете змінити вашу сімейне життя, додавши в неї яскравих фарб! Пояснити своєму хлопцеві те, що я хочу дитину - це не така вже й проблема, якщо він у вас уважний і турботливий. Ну, а якщо ні - то у вас попереду довгий шлях домовленостей, адже з першого разу нічого не виходить. Запасіться наполегливістю і терпінням і будьте готові до кінця «Боротися» за своє жіноче щастя!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Коли заводити другу дитину? фото

Коли заводити другу дитину?

Рано чи пізно майже в кожній родині, яка вже має одного малюка, постає питання, коли заводити другу дитину і заводити…

Чому чоловік не хоче дітей фото

Чому чоловік не хоче дітей

Коли ваш коханий чоловік категорично відмовляється заводити дітей, можна припустити кілька причин: можливо, у нього вже…

Як виховати щасливу дитину фото

Як виховати щасливу дитину

Якщо ви хочете, щоб дитина виросла щасливою, необхідно оточувати його любов`ю і турботою. Тому нам, дорослим, потрібно…

Самотня жінка з дитиною фото

Самотня жінка з дитиною

У вас не налагоджується особисте життя, не можете знайти собі коханого чоловіка, а маленького дитятка завести - дуже…

» » » Як пояснити хлопцю, що я хочу дитину?