Мені 18 років і у мене ще не було хлопця

18 років - це, мабуть, найяскравіший період у житті дівчини. У цьому віці відбуваються події, які залишають слід у всій подальшій життя - ти, як правило, закінчуєш школу, вступаєш до інститут, може бути, навіть починаєш жити окремо від батьків, у тебе з`являються нові друзі, нові цілі та плани в життя. Тепер ти доросла, самостійна і незалежна.

Тобі починають подобатися інші хлопці - вже не просто хлопчики з паралельного класу, а студенти старших курсів, справжні чоловіки. І ось начебто ти красива, розумна, добра, але хлопця у тебе поки немає. І подружки, які, здавалося б, нічим не краще за тебе, тікають вечорами на побачення з бойфрендами, кидаючи тебе одну наодинці з якою-небудь жалісливою мелодрамою в телевізорі чи хвилюючою душу піснею в навушниках. Ти думаєш: «Мені 18 і у мене ще не було хлопця, що мені робити з цим !?».

По-перше, не варто себе накручувати. У 18 років у більшості дівчат грають гормони, через які ти все перебільшуєш. Будь-яка дрібна плутанина може здатися тобі масштабною катастрофою, будь-який погляд мигцем симпатичного хлопця ти можеш прийняти за прояв його таємного кохання, а будь-яка незначна зауваження батьків за втручання в твоє особисте незалежне життя, і у тебе починається депресія: «Мені 18 і у мене ще не було хлопця ... напевно, зі мною щось не так ». А раз тобі живеться неспокійно, це відбивається в твоїх очах, манері мови, діях. Хлопці ж люблять простих дівчат, з якими можна приємно базікати, і які у відповідь не завантажать своїми проблемами. До таких життєрадісним дівчатам хлопці тягнутися самі.

По-друге, не варто зациклюватися на пошуках хлопця. Вираз «Хто шукає - той знайде» доречно тоді, коли ти дуже довго шукаєш, наприклад, другий носок, але ніяк не тоді, коли справа стосується справжньої щирої симпатії (любові?). Коли у тебе починають горіти хижим вогнем очі побачивши компанії симпатичних молодих хлопців, і ти кожного свердлиш на предмет гідний він тебе, хлопці просто лякаються і тікають від тебе, як кролики від левиці. Краще розвивай свій внутрішній світ-читай книги, займайся йогою, приймай участь у самодіяльності, словом, той, хто самовдосконалюється, і в результаті ти отримаєш крім власного задоволення ще й статус усіма улюбленої дівчини, а не стурбованої малолітки, у тебе розшириться коло спілкування, в якому вже напевно знайдеться цікавий тобі хлопець, та ще й зі схожими інтересами.

Не будь самозакоханий. Безсумнівно, в тобі цілий мішок позитивних якостей, вкладених в тебе і самою собою, і твоїми батьками, і вчителями. Але надай хлопцеві самому відкривати ці твої якості, а не хвалився ними при першій же зустрічі. Молода людина може просто подумати, що або не гідний такої розумниці як ти, або вирішить, що ти і не розумниця зовсім, а так, звичайна егоїстка, і ймовірно, більше ніколи не з`явиться на твоєму обрії.

Стадний інстинкт. «У всіх є, а у мене немає». У 7 років - це красивий шкільний пенал, в 10 - справжня лялька Барбі, в 14 - комп`ютер, а трохи пізніше: «Мені 18 і у мене ще не було хлопця - це катастрофа ...» Ти зрозуміла, про що я.


Не квап події. Розмовляй про білу сукню і кареті, прикрашеної квітами, хоч греблю гати, але з подружками, а не з потенційним бойфрендом. На першій стадії відносин такі слова злякають хлопця (так, так, виявляється, наша сильна половина человечества- всього лише боягуз), він просто подумає, що його хочуть охомутать, насильно женити, потім розлучитися, і протягом довгих років тягнути з нього, бідненького , аліменти. Ось такий ти опинишся підступної в його очах, просто помріявши вголос.

Якщо на прикметі у тебе вже є кандидатура на престижну посаду твого молодої людини, тобі потрібно дізнатися про нього якомога більше. Благо, зараз існує безліч соціальних мереж, за кількістю інформації про конкретну людину порівнянних хіба що з базою даних ЦРУ. Ти можеш подивитися його інтереси, хобі, та все що завгодно! А при першій слушній нагоді несподівано виявиться, що у вас так багато спільного!

Делікатне пункт. Секс. Ніколи і ні за яких обставин не намагайся дістати хлопця, що лежав із ним! Заробиш собі репутацію легковажної дівчини, м`яко кажучи, так і свою гордість принизити. І навіть якщо, не дай Бог, ти все-таки так поступиш, і навіть якщо така «взаємовиручка» буде відбуватися не раз, не забувай, що ти йому не дівчина, раз він не поважає тебе, і не дбає, а просто задовольняє свої фізичні потреби .Більше того, цей твій приятель може просто почати по-справжньому зустрічатися з іншою дівчиною, а ти залишишся біля розбитого корита з розбитим серцем і підмоченою дечим репутацією.

Краще бути однією, ніж з ким попало. Або з тим, до кого ти просто нічого не відчуваєш. Тиждень, може, дві ти зможеш робити вигляд, що тобі цікаво суспільство цієї людини. А далі? Може, і людина-то хороший, але ось іскри так і немає. Все одно розлучитеся рано чи пізно, тільки на цей раз ти можеш ні за що образити хорошу людину. А ми вже говорили, що ти розумниця, і навіть мухи не скривдиш, не те, що нещасного закоханого.

Любов ненавмисно нагряне, коли її зовсім не чекаєш. І таке буває. Навіть зі мною траплялося. Начебто і змирилася ти вже, що одна, і часу на любов немає, і вся в справах, а тут раз, і зустрічаєш де-небудь в супермаркеті, у відділі зубних паст і щіток, свою любов на все життя. І за 3 місяці заміж виходиш.

Знаєш, в 18 років тобі доведеться не раз не тільки відчути фарби життя, а й обпектися. У будь-якому випадку, це час, коли ти набираєшся життєвого досвіду, вчишся на помилках, переживаєш злети і падіння, любиш, сумуєш, смієшся, шукаєш себе. Це дуже райдужні роки у всій твоїй свідомого життя, коли, за великим рахунком, ти нікому не зобов`язана, хіба що батькам, коли ти живеш для себе, коли можеш здійснювати найбожевільніші вчинки, фіксуючи їх на фотопапері. Проживи цей час легко і яскраво, не переживай через дрібниці, і найголовніше, подбай про те, щоб було що згадувати.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

20 Гірших фраз для ліжка фото

20 Гірших фраз для ліжка

Багато хто погодиться, що ліжко це не найкраще місце для жартів, і все ж іноді буває є над чим посміятися, а іноді…

» » » Мені 18 років і у мене ще не було хлопця