Що хоче почути чоловік від жінки

Жінки, чоловіки ... Іноді здається, що ми абсолютно з різних планет ... Навіть більше - з різних галактик Коли ми думаємо про наших сильних половинках, то вважаємо їх якимись неземними, незвичайними створіннями, бажання і потреби яких так відрізняються від наших, жіночих, милих примх. Про нас говорять: мовляв, дівчата люблять вухами, і це частково правда: красивий щирі слова здатні легко закрутити нам голову, ми їх потребуємо, хочемо чути їх кожен день. Чоловікам же ми відводимо інше «відчуття» любові: шлях, що проходить через шлунок. Однак це не означає, що хлопець не хоче чути від вас добрих слів! Що хоче почути чоловік від жінки? Дізнавшись про це, ви здивуєтеся: наскільки схожі жіноче і чоловіче бажання чути про кохання.

Отже, що хоче почути чоловік від жінки, які слова будуть пестити йому вухо, піднімати настрій і вселяти відчуття потрібності і значущості? Що повинні говорити ми, жінки, своїм улюбленим хлопцям, щоб довести їм свою турботу, проявити любов?

За всіма цими словами, які так потрібні кожному чоловікові, залежать, здебільшого, від того, що йому потрібно по життю. Від тих почуттів, цілей, емоцій і досягнень, якими він впивається і насолоджується. Тут, звичайно, строго індивідуально: в кожному конкретному випадку чоловікові може хотітися почути чогось особливого, але ж є й основні моменти в їхньому житті, які і дозволяють знайти точну відповідь на питання: «Що хоче почути чоловік від жінки?».

Мабуть, одне з головних достоїнств чоловіка - це його сила, надійність. Не сперечаюся - не всі чоловіки такі, але, хочеться вірити, що твій обранець має цими чудовими якостями. Так чому б не говорити йому про це? Чому б не згадувати про те, що ти за ним - як за кам`яною стіною? Що він - твоя опора, твоя віра в щасливе майбутнє? Ми іноді боїмося вимовляти ці слова вголос. Причому не зрозуміло: чому? Можливо, хтось із нас боїться «наврочити», А хтось вважає, що від таких слів хлопець розслабиться і перестане бути таким ось надійним і сильним? Не знаю, сказати не можу. Знаю з точністю лише одне: жоден чоловік не відмовиться почути те, що він служить справжньою опорою для своєї слабкої улюбленої другої половинки. Так давай не позбавляти його цього задоволення, особливо якщо він і справді гідний звання «Чоловік»!

Що ще хоче почути від своєї дівчини кожен чоловік? Звичайно ж, похвалу, здорову і позитивну (обов`язково) оцінку його умінь і талантів. Ти ж не думаєш, що це тільки ми потребуємо своєчасної похвали, і тільки нас вона підстьобує до вдосконалення і поліпшення? Чоловіки такі ж, як і ми, по більшій частині. Чому б їм не хотіти почути від тебе: «Ого, Вовочка, який же ти в мене молодець! Так швидко полагодив кран на кухні - він тепер зовсім не тече! », Або« Юрочка, ти у мене найкращий і розумний: тебе так хвалить твоє керівництво, і все це не дарма, я завжди знала, що тебе чекає запаморочлива кар`єра! » . Такі солодкі промови можна і навіть потрібно присмачити не менше солодким поцілунком, що остаточно затвердить вашого чоловіка в тому, що все, що він робить - правильно. І що він справжній чоловік, який вміє те, що повинен вміти.


Звичайно, і похвали повинні бути, як то кажуть, лімітовані. Хоча б просто тому, що гордість і сяючу зірку в лобі »ще ніхто не відміняв. Вони дуже швидко включаються в тих випадках, коли жінки просто зализують своїх чоловіків похвальними одами. А що найжахливіше - такі «зализані» хлопці починають вкрай не здраво ставитися до будь-якої критики. І якщо, не дай боже, вам коли-небудь не сподобається те, що він зробив: стережіться бурі! Чоловік, якого не зрозуміли і не оцінили, не менше страшний, ніж жінка в аналогічній ситуації.

Тому давай вирішимо так. Ось зробив він щось таке глобальне і несподіване, але вкрай корисне - похвали його, чи не скупися на добрі слова. Ось доробився він до цілком заслуженого підвищення, скажи, що він - справжній мозок, що він цінний кадр, але розслаблятися рано, так як до вершини кар`єрних сходів ще далеко (ну, може і не далеко, але шлях, як то кажуть, тернистий і суворий ). Або ось прибрав будинку самостійно, чого за ним ніколи раніше не було помічено - теж адже молодець! Треба обов`язково акцентувати увагу на тому, що ти помітила, що ти оцінила цей безсмертний подвиг. Ну і так, під шумок, можна тихенько простогнав, мовляв, «як же я, милий, втомлююся від цього прибирання: і спинка болить, і ніжка ось тут ... а ти такий бадьорий залишився!». Ось вам і натяк: може, і надалі прибирати буде? А ось ще один привід похвалити: ви прийшли з роботи втомлена, а вам - шикарна вечеря, пляшка вашого улюбленого вина і він, такий томний і ніжний. Він дбайливо вас роздягає, годує, робить чудовий масаж, на руках відносить в спальню, ще раз доводить, наскільки сильна його любов, а після йде мити посуд і прибирати сліди романтики. Ну і нехай таке буває дуже рідко - але якщо буває, то чому б зранку не притиснутися до нього міцно і не прошепотіти ласкаве: «Спасибі за вечір, улюблений, ти був прекрасний!». Повірте, такі слова і ваші щирі щасливі очі - кращий стимул незабаром повторити цей романтичний подвиг! А то ж як часто жінки, всю ніч з такою пристрастю упиваються любов`ю, під ранок знову стають трохи буркотливими. І починається «пілілка»: мовляв, і вино кислувато було, і посуд погано помив, та й в ліжку якось не дуже. А потім ми скаржимося: мовляв, де ж наша взаємна ніжність поділася, куди все пішло-то?

Ну, і останнє в нашому списку, але, мабуть, перше за значимістю - це розмови про любов. Так-так, на перший погляд банальні і нудотно солодкі: «Я тебе люблю» і «Ти мені потрібен» теж ніхто не відміняв. Ти й сама без цих слів як себе почуваєш? Невже не мелькає думка, мовляв, раз не говорить - значить, може, розлюбив і знати мене більше не хоче, просто сказати боїться? Ось і у чоловіків так само: нехай вони роблять обличчя цеглиною і стверджують, що їм ці «бабські слюні» абсолютно не цікаві і не потрібні, все ж глибоко в душі (а може і зовсім не так глибоко, як вони хочуть це показати) вони так хочуть чути від нас, як ми їх любимо і цінуємо! І дарувати їм це почуття знову і знову діями, підкріпленими ніжними словами - наш священний обов`язок (втім, і їх борг теж, хоча вони частенько про це забувають).

Жінка повинна бути мудрою і сильною, вона повинна вміти незримо керувати чоловіком, керувати ним, направляти в потрібне русло. Ні, я не кажу про сліпого раболепном покорі - раби нині не в моді, проте часом чоловіки готові здійснювати такі божевільні вчинки, від яких ми просто змушені їх відрадити! І тут потрібно буде зуміти підібрати потрібні і правильні слова, які не тільки зупинять його, але і підштовхнув до роздумів в потрібному вам обом напрямку.

Саме тому ти повинна знати: що хоче почути чоловік від жінки, які слова зможуть його в чомусь переконати, зупинити, направити. І точно так само твій чоловік знає, чим можна «взяти» тебе. І це не погано, це не маніпулювання - це просто спільне життя, нюанси, які допомагають зберегти в ній світ.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Що хоче чути чоловік від жінки фото

Що хоче чути чоловік від жінки

У компліментах потребують не тільки жінки, а й чоловіки. Причому представники сильної статі люблять компліменти нітрохи…

» » » Що хоче почути чоловік від жінки