Духи guerlain

духи Guerlain
Існує тьма способів привернути чоловіка, але найвірніший з них - запах. Кажуть, що зустрічають по одягу ... Мабуть, що так. І все ж перше враження про жінку - запах. Він може відштовхнути вашого обранця назавжди і може залучити його навіки, він залишає в пам`яті воістину незгладимий слід. Погодьтеся, духи - найбільш природна і неперевершена наживка при лові чоловіки. На сторінках жіночого журналу aboutginka.ru ви знайдете цілий парад божественних ароматів, але мені хочеться розповісти про парфумерному будинку Guerlain, духів, приголомшливих уяву вже майже два століття.

Жан-Поль Герлен, один з творців епохальних ароматів, сказав одного разу, що запах - найсильніша форма спогади. І найкращий доказ його слів - маленький флакончик духів Герлен, що лежить зараз на моїй долоні. Заворожена запахом і магічним назвою Shalimar, я вирішила дізнатися його історію - і не пошкодувала про витрачений час!

У 1825 році, відкриваючи парфумерну лавочку на паризькій вулиці Ріволі, хімік П`єр-Франсуа Паскаль Герлен, навряд чи міг уявити собі, що Аромати Герлен стануть дивом і мрією для жінок всього світу. Відмінність П`єра від натовпу побратимів по цеху було тільки одне - але яке! Більшість паризьких парфумерів продавали мило, солі для ванн і духи чужого виробництва. Герлен ж, крім торгівлі, експериментував з квітковими маслами в своїй крихітній лабораторії. І, треба сказати, у нього все вийшло! Буквально за кілька років він відточив своє мистецтво так, що придбав досить солідних клієнтів. З чуток, Оноре де Бальзак, надихнувшись ароматом парфумів, складених П`єром спеціально для нього, написав знамениту «Історію величі і падіння Цезаря Бірото». Ось вам один з випадків впливу запахів на літературу!

У П`єра-Франсуа Герлена було все - хороший дохід, популярність, надійні зв`язки. Але, за твердженням японців, завжди є блискучі вершини, на які ти ще не зійшов. Guerlain парфум повинен був завоювати вищий світ Європи - і П`єр зумів домогтися цього! У 1853 році Наполеон III, розлучившись з витівками юності, зважився одружитися на іспанській графині, Євгенії де Монтільйо де Гузмен. І хто прагне слави Герлен повністю використав наданий йому шанс. На балу, присвяченому весіллі вінценосної особи, він підніс обраниці Наполеона кришталевий флакон, всипаний золотими бджілками, символом династії Наполеонів. З тих самих пір емблемою духів Герлен стало зображення бджолиних сот.

аромат духів Guerlain Eau de cologne Imperiale настільки потряс імператрицю, що П`єр отримав титул парфумера двору його величності. З легкої руки Євгенії Герлен дуже скоро стає особистим парфумером королеви Вікторії, Ізабелли Іспанської, австро-угорської принцеси Сісі і інших монархів Європи. Свій аромат отримав і будинок Романових - одеколон Imperial Russe.

Таким був перший крок від маленької крамнички до потужної імперії духів Герлен. А наступний, ще більш значний, зробили сини П`єра - Габріель і Еме. Після смерті батька, в 1864 році, вони успадкували не тільки знамените і розвинене справа, але і таємниці лабораторних дослідів. Саме брати Герлен зробили революцію в парфумерії, застосувавши в рецептах духів синтетичні масла. Запахи стали більш стійкими і насиченими, чого неможливо було досягти, користуючись тільки природними компонентами. Пам`ятайте Жана-Батиста Гренуя з роману «Парфумер»? Як шкода, що він не був знайомий з братами Герлен! Можливо, не сталося б страшних вбивств, і Гренуй просто синтезував хімічним шляхом необхідні йому аромати ...


ХХ століття ознаменувалося для будинку Герлен експансією парфуму в Америку і Азію. народжувалися нові духи Guerlain і миттєво перетворювалися в легенди. За 170 років було створено триста з гаком ліній! На превеликий жаль, з усього цього багатства використовується зараз близько двадцяти п`яти ароматів. Але в приватній колекції спадкоємців великого парфумера зберігається практично весь Герлен парфум. Є там і Cour Moscovite, і Imperial Russe - сама історія, ув`язнена в кришталеву оболонку.

Але чудеса не втримати під замком! Флакончик, що лежить в моїй руці, абсолютно реальний. Чи реальні його плавні вигини, його божевільна ціна і його запах. Реально і його дія - чарівний результат крапельки парфумів, розтертої на шкірі. Shalimar - сплетіння бергамота і ладану, ванілі і опопонакс. Запах бажання і волі - далеко не кожна жінка наважиться носити його! Але я знайшла його, він мій, і я залишуся йому вірною. Адже справжня жінка не повинна змінювати парфуми як рукавички. Так кажуть французи, а вони вміють це робити!

Будь-яка з нас - коштовність, а огранювання коштовності - справа досвідченого майстра-ювеліра. духи Герлен - Безсумнівно, один з різців майстра, який не тільки вміло ограни жінку, але і зробить неповторною, єдиною. І тоді чоловік дізнається її з тисячі. А якщо вловить знайомий аромат від якоїсь іншої жінки - пам`ять начисто зітре чуже обличчя і висвітить образ тієї, яка запала в душу.

У жіночому журналі JustLady можна дізнатися про модні і сучасних ароматах. Але серед безлічі чудових запахів я вибираю Аромати Герлен, казку паризьких красунь! Сандалове благородство Samsara, аніс і сутінки L`Heure Bleue, осінній ліс Apres l`Ondee, димний чорнослив Mitsouko ... І мій Shalimar, названий на честь саду, розбитого для коханої.

духи Герлен

О так, Герлен парфум незабутній! Що здається тим, хто пізнав його чари? Я відкриваю флакончик і виразно бачу старовинний будинок і важкі портьєри, мокру від дощу лаву і чорний циліндр на ній. Але якщо запах Guerlain Shalimar відчує мій чоловік, то він побачить тільки мене.

Олена Афанасьєва
Жіночий журнал aboutginka.ru

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

10 Кращих ароматів в історії фото

10 Кращих ароматів в історії

Щорічно в світі з`являються сотні нових ароматів. Деяким з них судилося стати духами-одноденками, інші будуть…

Чим пахне ніч фото

Чим пахне ніч

Існують парфуми, призначені для використання вдень, і існують так звані «аромати ночі» - духи, які не…

Парфуми - до часу і до місця фото

Парфуми - до часу і до місця

Кожній жінці - свої парфуми, а кожному парфуму - свій час і місце - стверджував знаменитий парфумер Жак Герлен, творець…

Найдорожчі духи в світі фото

Найдорожчі духи в світі

Відомо, що духи - найдорожча рідина на світлі, а самі неповторні і оригінальні аромати, створені з рідкісних…

Наймодніші запахи духів фото

Наймодніші запахи духів

Кожна жінка хоче пахнути не тільки приємно, а й модно. Саме тому парфумери розробляють все нові і нові модні аромати,…

Guerlain: історія бренду фото

Guerlain: історія бренду

Guerlain. Це ім`я знає кожен поважаючий себе парфумерний магазин. Не менш десяти ароматів цієї марки відомі магазини…

Ода парфуму - guerlain idylle baccarat фото

Ода парфуму - guerlain idylle baccarat

Зовнішній вигляд може розповісти про ваш характер і спосіб життя. Однак набагато краще зроблять це духи (правда, якщо у…

Аромат тижня: muguet - guerlain фото

Аромат тижня: muguet - guerlain

Починаючи з 1998 року Будинок Guerlain продовжує власну славну традицію: щороку 29 квітня на прилавку флагманського…