Лазерна шліфовка особи

Мрією більшості жінок є ніжна і гладка шкіра обличчя. Її оспівують у своїх віршах поети, нею захоплюються чоловіки, вона неодмінно привертає увагу. На жаль, безліч факторів впливають на стан і зовнішній вигляд шкіри.

Неправильний догляд за шкірою, перенесені захворювання, в тому числі і шкірні, операції і травматичні ушкодження змінюють структуру шкіри, порушують її рельєф. Я радий, що сьогодні можу запропонувати своїм пацієнтам новітню розробку в області лазерної хірургії - лазерну шліфовку особи.

Переваги лазерної шліфовки особи.

Лазерні технології допомагають швидко і максимально щадяще вирішити проблему усунення дефектів шкірного рельєфу. Спрямовану дію лазерного променя видаляє змінені ділянки шкіри, не ушкоджуючи здорові тканини. Ваша шкіра придбає здоровий, сяючий вигляд, стане гладкою і більш молодий.

У своїй роботі я використовую новітній італійський лазер фірми «DEKA», що дозволяє зробити індивідуальні налаштування для кожного типу маніпуляцій і дає можливість ювелірної точності проведення процедур. Режим лазера вибирається залежно від необхідної глибини проникнення в підшкірні шари, з урахуванням найменшої травматизації.


Всі лазерні процедури я проводжу тільки в умовах професійно підготовленою стерильною операційною, без використання стандартних хірургічних інструментів. Безконтактний вплив лазера і стерильність, невластива звичайним косметичним кабінетах, на 100% захистять Вас від можливого інфікування і запальних процесів.

Лазерна шліфовка особи може проводитися під місцевою анестезією, амбулаторно або під загальною анестезією (за бажанням пацієнта) з денним стаціонаром. Больові відчуття незначні і в застосуванні знеболюючих препаратів немає необхідності.

Процедури не вимагають тривалого відновного періоду і зміни звичного життєвого ритму. Ще Монтеск`є говорив: «У жінки є тільки одна можливість бути красивою, але бути привабливою є сто тисяч можливостей». Я готовий допомогти Вам у реалізації цих можливостей.

Пластичний хірург Осін Максим Олександрович

https://doctorosin.ru/

Телефон: (495) 649-65-04

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Корекція рубців і шрамів фото

Корекція рубців і шрамів

Кожен з нас хоча б раз стикався з таким малоприємним явищем, як шрами або рубці. Навіть після неглибоких подряпин…

Ліпосакція підборіддя фото

Ліпосакція підборіддя

Розповідаємо, як за допомогою двох видів ліпосакцій - лазерної та радіочастотної - прибрати проблеми подвійного…

Що таке лазерне шліфування фото

Що таке лазерне шліфування

Лазерна шліфовка шкіри - це усунення старих шарів клітин і стимуляція шкіри за допомогою лазерного променя, в…

Лазерна шліфовка шкіри фото

Лазерна шліфовка шкіри

Бути весь час у формі, виглядати на всі сто ... Як часто, задаючись подібною метою, ми прагнемо до неї, не шкодуючи ні…

» » » Лазерна шліфовка особи