Підтяжка обличчя гіалуронової кислотою

У свої 35 + багато хто знає, як підібрати одяг, щоб скинути пару років. Але себе-то не обдуриш! У дзеркалі бачимо: овал обличчя поплив, на лобі зморшки, навколо очей - зрадницькі гусячі лапки. Деякі жінки чули про чарівні процедурах, що забезпечують миттєве позбавлення від цих неприємностей, - підтяжки обличчя гіалуронової кислотою. А багатьом потрібен тривалий ефект.

Допомогла б пластична операція. Але крайні заходи - не для таких.

Біоармірованіе - варіант биоревитализации (наповнення шкіри і підтяжка обличчя гіалуронової кислотою за допомогою спеціальних ін`єкцій). Така новинка - чудова альтернатива пластичної хірургії. Можна підтягнути шкіру, прибрати зморшки - і все це без скальпеля! І я вирушила в салон.

Чудо-кислот

...Прямо з порогу я зажадала собі підтяжку обличчя гіалуронової кислотою. Але косметолог, продіагностувати стан моєї шкіри, прийшла до висновку: біоармування мені потрібно проводити лише в нижній частині обличчя, щоб поліпшити контур. Для перетворення шкіри чола підійде біоревіталізація - менш агресивна процедура. Її можна робити і молодим дівчатам, якщо шкіра обличчя у них зневоднена. Гіалуронова кислота - потужний зволожувач. Є думка, що одна її молекула може утримувати до 10 тисяч молекул води! Якщо ввести цю чудо-кислоту всередину шкірних покривів, восполнится недолік вологи. Адже при дефіциті води порушуються обмінні процеси в шкірі. Вона втрачає еластичність, утворюються зморшки, провисають щоки. А якщо вологи достатньо, то і вікові зміни з`являються пізніше. Гіалуронова кислота на 95% нейтралізує роботу ворогів юності - вільних радикалів. Тому такі уколи потрібні і перед поїздкою в жаркі країни, щоб захистити обличчя від шкідливого впливу сонячних променів.

При обох процедурах вводиться один препарат - гіалуронова кислота. Різниця - в техніці. Під час підтяжки обличчя гіалуронової кислотою і биоревитализации робляться уколи папульной методом. При Біоармірованіе ін`єкції здійснюються лінійно, по зморшці (щоб розгладити шкіру) або спеціальними круговими рухами (для ліфтингу) - косметолог досконало володіє цими прийомами.

Шлях до красот


Гіалуронова кислота взагалі не викликає алергії - це складова нашої шкіри. Але є у уколів краси і протипоказання. Це гемофілія, аутоімунні захворювання (ревматизм, поліартрити, червоний вовчак), інші серйозні хвороби. Утриматися від таких процедур варто при шкірних запаленнях, герпесі. Треба спочатку вилікувати шкіру. У мене протипоказань не було. І косметолог призначила чотири процедури підтяжки обличчя з інтервалом в два тижні. (Орієнтуватися на мене не варто. Курс підбирається індивідуально!) Також фахівець розповіла, як я буду виглядати після маніпуляцій. Оскільки препарат гелевий, на обличчі з`являться горбки. Вони повинні розсмоктатися протягом двох днів. Якщо шкірні покриви сильно зневоднений, горбки підуть на наступний день. Порушений кровообіг? «Горбки» можуть протриматися і дня три. Можливі й маленькі синці. У мене їх, на щастя, не було! А на щоках, де проводиться біоармування, залишаться сліди у вигляді віяла. У моєму випадку вони зникали на четвертий день (так і повинно бути). Дізнавшись про наслідки, я не стала планувати на найближчий час походи в театр і на концерт.

За порадою косметолога, не відвідувала і сауну, солярій, кілька днів не користувалася декоративною косметикою. А записувалася на процедури по п`ятницях, щоб прийти в норму за вихідні.

...А тепер - сам процес! Спочатку фахівець зняла мій макіяж і продезінфікувала шкіру спеціальним засобом. Я дуже переживала, що уколи будуть болючими. Але даремно у мене тремтіли коліна. Косметолог нанесла на обличчя знеболюючу мазь і залишила на 20 хвилин. Потім послідували ін`єкції. Їх я навіть не відчула (хоча деякі люди відчувають легке пощипування!). І, чесно кажучи, під кінець процедури навіть задрімав.

замість післямови

Те, що шкіра обличчя підтяглася, я помітила вже після першої процедури. Але на цьому дива не закінчилися. Після кожного візиту в салон я молоділа прямо на очах: розгладжувалися зморшки, поліпшувався колір обличчя. І навіть після закінчення курсу ліфтинговий ефект продовжував наростати.

...І ось настав день приїзду коханої людини. Моя шкіра обличчя стала гладкою і пружною, а зморшки зникли. Вони, до речі, були дрібними - і косметолог гарантувала позбавлення від них. «Яка ти в мене красуня!» - Вигукнув чоловік, коли переступив поріг будинку. Я не стала ділитися з ним секретом перетворення - повинні ж у жінки бути свої маленькі таємниці!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Біоревіталізація особи фото

Біоревіталізація особи

Наша шкіра починає втрачати еластичність вже до 25 років. Саме з цього моменту починають з`являтися перші ознаки…

Що таке біоармування особи фото

Що таке біоармування особи

Біоармірованіе нерідко називають альтернативою операціями по омолодженню шкіри обличчя. І недаремно: завдяки цій…

Вікові зміни шкіри обличчя фото

Вікові зміни шкіри обличчя

З віком стан шкіри погіршується одночасно за кількома параметрами: еластичність, зволоженість, тонус ... Слід впливати…

Ліфтинг без скальпеля фото

Ліфтинг без скальпеля

Ліфтинг або, простіше кажучи, підтяжка шкіри, - це моделювання контуру особи, зміцнення тканин, підвищення еластичності…

» » » Підтяжка обличчя гіалуронової кислотою