Голлівудські дієти: зменшення ваги

Скажете, коли стрілка вагів зашкалює, схуднути неможливо, і голлівудські дієти - зменшення ваги не допоможе? Досвід деяких зірок говорить про зворотне. Ще вчора їх критикували за невідповідність параметрам моделей, зайва вага і побляклий вид. А сьогодні вони блищать в нових кліпах, на червоних доріжках і модних курортах.

Співачка від природи схильна до повноти, до того ж обожнює смачно поїсти. Багато років вона тільки те й робить, що спочатку набирає вагу, потім скидає зайві кілограми. А тут ще й щасливе заміжжя, яке до дієт не має. Вийшовши заміж, співачка поправилася на 11 кіло! Кожен раз, коли її вбрання починають тріщати по швах, вона вдається до популярної в США лимонадної дієті і до голлівудських дієт - зменшенням ваги «Майстер очищення». Раціон дня - не більше 1000 ккал. Обов`язкова умова - відмова від рафінованого цукру і простих вуглеводів (макарони, рис, хліб, булочки та інша випічка). Після 15:00 - тільки білкова їжа! Вечеря - не пізніше 18:00. Але головне - протягом дня потрібно випивати не менше п`яти склянок напою, що складається з соку свіжих лимонів, наполовину розведеного водою, з додаванням кленового сиріт без цукру і дрібки меленого червоного перцю. Вважається, що такий напій розщеплює жири, прискорює обмін речовин і надовго усуває відчуття голоду.

Овочі, нежирне м`ясо і рибу, яйця, сир, цитрусові. Пити багато води з лимонним соком.

Варіант денного мен

Сніданок: печене яблуко, лимонний напій.

Обід: велика порція салату, напій з лимона.

Полудень: апельсин, 30 г нежирного сиру або стаканчик знежиреного йогурту, лимонний напій. Вечеря: 150 г нежирного яловичого м`яса, салат з овочів з оливковою олією, сік лимона.

Заняття в тренажерному залі, фітнес, плавання. «Лимонадного дієта дуже ефективна! Я вибрала її, тому що мені потрібно було дуже швидко скинути вагу заради ролі в кіно. Правда, після зйомок я стала харчуватися, як раніше, і мої пишні форми до мене повернулися. Зате, яке це задоволення - дозволити собі смажену курочку і пончики! »


Така дієта - серйозне випробування для шлунка. Організму дуже важко справлятися з великою кількістю лимонного соку. Безперечно, лимони - це джерело антиоксидантів і вітаміну С, але навряд чи вони можуть забезпечити красиву фігуру. До того ж 1000 ккал в день - це дуже мало для жінки, яка веде активний спосіб життя. Що стосується швидкої втрати ваги, то вона відбувається за рахунок втрати рідини і м`язової маси, а не скорочення запасів жиру. Такі «американські гірки» згубно позначаються на обміні речовин. Дієту можна рекомендувати тільки в якості розвантажувального дня, і тільки при відсутності протипоказань (необхідна консультація лікаря).

почуття заходів

Кейт Уінслет

Якби не масивна фігура Кейт, «Титанік» не пішов би на дно », - ця глузлива фраза вмить стала крилатою і міцно приклеїлася до іміджу актриси. "Так я така! Відрізняюся від голлівудських вішалок гарними жіночними формами », - парирувала Кейт. Однак з тих пір як актриса скинула 22 (!) Кілограма, ніхто не наважується назвати її образливим прізвиськом «міс« Титанік ». Утримувати вагу актрисі допомагає збалансоване дробове харчування і почуття міри.

Актриса дозволяє собі все, але потроху завдяки голлівудським дієтам - зменшенням ваги. Щоб уникнути нападів голоду, вона їсть п`ять-шість разів на день маленькими порціями. Ніяких заборонених продуктів немає! Головне - помірність. Якщо дуже хочеться шоколадних цукерок - чому б і ні? Але не цілу коробку, а дві штучки. Свіжі і приготовані на пару овочі, нежирне м`ясо, рибу, молочні продукти, фрукти, рис, бобові.

сніданок: вівсяна каша на воді, фрукти, сік.

Другий сніданок: сир, скибочка хліба, чай з молоком. Обід: овочевий салат з оливковою олією, запечена риба або птах, рис.

Полудень: чай з молоком, сир, кілька крекерів. Вечеря: печена картопля, 150 г смаженого на грилі нежирного м`яса або риби.

Це дуже правильний підхід до їжі. Відсутність жорстких обмежень сприяє тому, що дієта легко переноситься. А психологічний комфорт дуже важливий для досягнення результату і утримання ваги надалі. Хороша дієта і тим, що збалансована за кількістю білків, жирів і вуглеводів. Дробове харчування можна рекомендувати людям, охочим прискорити обмін речовин.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Сунична дієта фото

Сунична дієта

Суниця - одна з улюблених жінками ягід. Вона смачна, ароматна і надзвичайно корисна. Причому все це відноситься не…

Худнемо з користю фото

Худнемо з користю

Багато дієти помітно шкодять організму, не дивлячись на те, що допомагають позбавитися від зайвої ваги, який теж не…

Рисово-овочева дієта фото

Рисово-овочева дієта

Раціон цієї дієти відрізняється великою кількістю свіжих овочів, тому ви не будете відчувати нестачі у вітамінах. Меню…

Фітнес-дієта ii фото

Фітнес-дієта ii

Фітнес-дієта передбачає 5-ти разове харчування. При калорійності близько 1500-1600 калорій в день подібна дієта…

Ефективна річна дієта фото

Ефективна річна дієта

Літо - вдала пора для проведення очисних процедур організму і вибору тих чи інших дієт. Літня ефективна дієта на 5 днів…

Шведська дієта фото

Шведська дієта

Щоб схуднути, багато хто забуває про власне здоров`я і виснажують себе жорсткими дієтами. Через це порушується обмін…

» » » Голлівудські дієти: зменшення ваги