Зниження ваги без заборони на їжу: дієта мінус 60

У чому полягає дієта мінус 60 і що можна отримати в результатіСвого часу Катерина Мириманова викликала справжній фурор в дієтології. Справа в тому, що їй вдалося схуднути на 60 кілограм без консультацій з дієтологом, а просто розробивши власні принципи харчування, які зараз і називають дієта мінус 60. В принципі, її і дієтою-то назвати складно. Організм не валиться в шок різким зменшенням кількості їжі та її різноманітності. За дієті 60 Мірімановой Тобто можна абсолютно все, головне - в потрібний час і в правильному поєднанні.

Принципи роботи системи схуднення мінус 6

Автор дієти розробила зведення правил, яку ми спробуємо проаналізувати і розподілити для вас по пунктам. Так буде простіше перейти на нову систему, їсти все, що ви любите і при цьому втрачати вагу.

  1. Перший прийом їжі. Снідати потрібно в обов`язковому порядку. Так ви розбудіть свій організм і він з особливим завзяттям почне переробляти надійшли калорії. Вранці можна їсти все, що завгодно. Навіть смажену картоплю, сало, білий хліб і пити чай або каву з цукром.

    Можна побалувати себе і шоколадом, але краще відмовитися від молочних сортів. Якщо ви не можете зробити це відразу, поступово купуйте шоколад з дедалі більшим вмістом какао. Те саме можна сказати і до цукру. Потроху зменшуйте дозу і незабаром ви звикнете пити напої без цукру взагалі.

  2. Дієта не має на увазі повну відмову від алкоголю. Так, міцне спиртне доведеться виключити, але якщо без цього ніяк - вибирайте червоне сухе вино.
  3. Намагайтеся вечеряти вчасно. Вечеря до 18.00 - зовсім необов`язкове правило. Якщо ви пізно лягайте, то і вечеря повинна бути пізнім, але все ж за кілька годин до сну.
  4. Картоплю і макарони можна їсти тільки в обід і тільки з овочами або сиром. Але на сніданок ви можете приготувати собі макарони по-флотськи або з`їсти картопляне пюре з сосискою.
  5. Що стосується вживання води, то тут немає якихось конкретних вказівок. Пити потрібно багато, але не через силу. Ваш організм сам вам підкаже, скільки рідини в день йому потрібно.
  6. В якості гарнірів вживайте крупи або пропарений рис (він краще звичайного).
  7. Вечеря повинна бути легким. Але якщо вам дуже захотілося м`яса або морепродуктів, то їх не можна нічим доповнювати.

Нижче наведені таблиці, які можна скачати і роздрукувати, щоб завжди мати можливість правильно комбінувати продукти.


Якщо вам складно щодня поєднувати продукти, то використовуйте ці таблиці, щоб створити меню відразу на цілий місяць.

Думка про дієту мінус 6

Може скластися враження, що такий спосіб схуднення не зовсім дієвий. Але відгуки тисяч жінок, які вже спробували харчуватися за такою схемою, доводять зворотне.

Ніна:

«Спочатку мене злякала складність дієти. Я навіть подумала, що не готова на такі активні роздуми з приводу того, що я їм. Але на ділі все виявилося дуже просто. Сильно і надовго схуднути я не могла ніколи. Я тепер їм те, що люблю, вага поступово йде і я задоволена і цифрами на вагах, і вмістом холодильника ».

Андрій:

«Я знаю, чоловіки рідко сидять на дієтах, але мені довелося. Влаштовує все, особливо наявність м`яса і солодкого. Єдиний момент - алкоголь. Мене чомусь бентежить червоне сухе вино, але з часом може і звикну ».

Ліля:

«Спочатку вага я не втрачала. Взагалі. Стало прикро жахливо. Але вирішила продовжити, тому що особливих змін в своєму меню я не помітила. І з часом отримала результат, так що дівчатка, наберіться терпіння ».

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Вуглеводна дієта фото

Вуглеводна дієта

Вчені давно відзначили здатність вуглеводів стимулювати обмін речовин, прискорювати його. Візьми цей факт на озброєння,…

Водна дієта фото

Водна дієта

Водна дієта - говоримо про те, як правильно пити воду, щоб схуднути.Теорія про те, що за допомогою однієї тільки води…

Арабська дієта фото

Арабська дієта

Арабська дієта все більше і більше привертає увагу європейських дам своєї ситістю і різноманітністю дозволених…

Білкова дієта на тиждень фото

Білкова дієта на тиждень

Щоб схуднути, не обов`язково виснажувати себе голодом. Можна просто обмежити вживання вуглеводної їжі, інакше кажучи,…

Кращі дієти для нового року фото

Кращі дієти для нового року

Новий рік, коли потрібно позбавлятися від зайвого. Ми викидаємо непотрібні речі, старий посуд і обридлу одяг. І, крім…

Сувора дієта фото

Сувора дієта

Дієту можна повторювати, починаючи з першого дня. Порції довільні, їсти можна стільки, скільки хочеться. Пити можна…

» » » Зниження ваги без заборони на їжу: дієта мінус 60