Наводимо тіло в порядок: дієта для схуднення живота

Як схуднути в області живота за допомогою спеціальної дієти? Розповімо в деталях.Проблемні зони у жінок найчастіше утворюються в зоні живота і боків. Перед літнім сезоном ми раптом виявляємо, що злегка (або не дуже) відвислий животик і виступаючі боки не тільки не дадуть можливості покрасуватися на пляжі в бікіні, а й ставлять жирний мінус на всі літні обтягуючі сукні.

Вихід один - терміново сісти на дієту, яка прибере зайвий жир. Але варто попередити відразу, що дієта для схуднення живота ефективна нетривалий час. Щоб уникнути таких інцидентів надалі і не піддавати ризику своє здоров`я потрібно постійно стежити за своїм тілом і виконувати фізичні вправи. Дієта для живота і боків може надати лише екстрену, місцеву допомогу.

Меню дієти від жирку на животі на недел

По суті, вона заснована на стандартних обмеження в їжі. Дієтологи радять не замінювати страви в меню і намагатися в точності дотримуватися всіх розпоряджень, щоб досягти найкращого результату.

День 1

На сніданок з`їжте один стакан йогурту і доповніть його тостом

Обід: 150 г відвареного рису і салат з капусти, огірків і перцю

Вечеря: відварна курка, найкраще грудинка або яловичина - 100 г, свіжовичавлений сік з яблук, баклажани, в ідеалі запечені

день 2

Сніданок: сир з 0% жирністю, кава або чай без цукру і молока

Обід: по 100 г вареного рису і яловичини

Вечеря: салат з лука і помідорів (250г). Стакан томатного соку перед сном

день 3

Сніданок: індичка варена 100 г, чашка зеленого чаю

Обід: 150 г відвареної або парової риби, салат з квашеної капусти, цибулі та горошку

Вечеря: варений рис і яблуко. Перед сном - склянка яблучного соку

день 4

Сніданок: 100 г відвареної телятини, чай або кава

Обід: овочевий суп на бульйоні, хліб з висівок

Вечеря: варений рис і 150 курячого м`яса

день 5

Сніданок: стакан нежирного кефіру з тостом

Обід: 2 запечені картоплини, 150 г відвареної риби, салат з моркви зі сметаною


Вечеря: салат з овочів і 100 г відвареної телятини

день 6

Сніданок: трав`яний чай, 2 штуки вівсяного печива, одне варене яйце

Обід: варений рис з індичкою (по 100 г)

Вечеря: 200 г вареної курки, фруктовий салат

день 7

Сніданок: твердий сир (100 г), зелений чай з тостом

Обід: відварений рис і салат з овочів

Вечеря: 200 г вареної яловичини, салат з капусти і огірків

Якщо ж часу весь тиждень сидіти на дієті немає, існує швидка дієта для живота. За відгуками вона дійсно допомагає в найкоротші терміни позбутися від відкладень.

Ось що пишуть про такій дієті

Вероніка:

«Взагалі-то я не вірю в швидкі дієти. Як на мене, експрес-методи тільки шкодять організму. Але мені потрібно було швидко прибрати відвислий живіт, і ця дієта мені дійсно допомогла. Сподіваюся, що більше мені не доведеться до неї вдаватися ».

Зразкове меню такої швидкої дієт

Сніданок: 1 апельсин і стакан йогурту або 200 г сиру і яблуко

Другий сніданок: 2 яблука або 1 апельсин. Можна замінити трьома ложками меду

Обід: овочевий суп і одне яйце (можна замінити 50 г сиру) або 200 г філе курки на грилі з салатом зі свіжих овочів

Вечеря: по 100 г відвареного м`яса і квасолі або 2 помідори, огірок і 200 г вареного філе. Можна замінити 200 г будь-яких тушкованих морепродуктів.

Фізичні навантаження під час дієт

Оскільки дієта для схуднення живота, хоч і досить сильно обмежує раціон, але не виснажує організм, ви не будете відчувати нездужання, запаморочення і зможете повноцінно виконувати комплекс вправ.

Рекомендується щодня робити нахили вліво і вправо, а також здійснювати повороти корпусу. Дуже ефективним засобом може виявитися обруч. Крутите його по сто разів на одну і іншу сторону.

І пам`ятайте, швидкі дієти для схуднення живота, нехай і прибирають жир, але призводять до того, що організм накопичує їх у інших місцях, іноді зовсім несподіваних. Тому стежте за своєю фігурою постійно і не забувайте про активний спосіб життя.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Рисово-овочева дієта фото

Рисово-овочева дієта

Раціон цієї дієти відрізняється великою кількістю свіжих овочів, тому ви не будете відчувати нестачі у вітамінах. Меню…

Дієти з ківі фото

Дієти з ківі

За допомогою ківі можна легко схуднути. До складу ківі, крім вітамінів ікіслот, входять ензими і клітковина, які…

Довгострокова дієта фото

Довгострокова дієта

Розрахована на місяць. Якщо очікувані результати досягнуті, то можна зупинитися, але не використовувати це як лазівку,…

Російська дієта фото

Російська дієта

Російська дієта грунтується на обмеженні споживання вуглеводів (особливо цукру, так як він, швидко розчиняючись,…

Тибетська дієта фото

Тибетська дієта

Дієта по своїй суті є молочно-вегетаріанської. Особливість дієти в тому, що вона виключає всі види м`ясної і віддає…

Схуднути по-американськи фото

Схуднути по-американськи

Тижнева американська дієта приваблива тим, що дозволяє вживати в їжу різноманітні продукти. Щоранку такої дієти…

Шведська дієта фото

Шведська дієта

Щоб схуднути, багато хто забуває про власне здоров`я і виснажують себе жорсткими дієтами. Через це порушується обмін…

» » » Наводимо тіло в порядок: дієта для схуднення живота