Худнемо з пивом!

ПИВО - це звучить смачно! Пиво підходить практично на всеслучаі життя: зустріч з друзями, подругами ... Жодна вечірка не обходиться безпіва, воно прекрасно йде під будь-який серіал, футбол і просто так, тому чтохочется! Пиво - це чи не найпопулярніший російський напій.

Але чому люди так люблять пиво? Через його доступності? Смакові особливості? Колір? Що ми знаємо про пиво взагалі? Ось перше, що спало на думку мого сусіда, вчасно подзвонив у двері: «Воно смачне, калорійне, чудово втамовує спрагу ... Що ж ще?»

Чи замислювався хто-небудь про користь пива? Давайте я зараз не буду розповідати всякі страшилки про пиво, якщо захочете гострих відчуттів від негативу, просто увімкніть телевізор. Краще розповім вам про КОРИСТЬ ПИВА!

Так ось ... Пам`ятаєте стару мудрість про те, що все добре в міру? Ще пацаном, як облопаюсь чогось в саду або на городі, сиджу на горщику, а бабуля все примовляє: «Меру треба знати!» Це про пиво: знай міру і пиво піде на користь!

Останні дослідження пива показали, що наші нігті, волосся, шкіра, внутрішні органи і навіть наша нервова система, всі потребують речовинах, якими так багата пиво. Що ж це за такі чудодійні речовини? Оооо, ви просто зобов`язані знати про ці маленьких, малесеньких, мікроскопічних, речовинах, які грають величезну роль у вашому організмі! Вчені виявили в пиві чи не всю таблицю Менделєєва!

Виявилося, що такий звичний і на перший погляд простий напій, як пиво несе в собі справжній заряд з мікроелементів і вітамінів. Як не дивно, не зміст алкоголю в пиві робить нас такими життєрадісними і позитивними, але вітаміни і мікроелементи, якими насичене пиво! Всі вітаміни групи В, фолієва кислота, біотин, нікотинова кислота, а також, сірка, калій, магній, кальцій, фтор, кремній і багато іншого, що дає пиву незаперечну перевагу перед іншими напоями.

Крім комплексу вітамінів і мікроелементів пиво - це непоправний електроліт, що сприяє утворенню інсуліну і грає найважливішу роль в кровотворенні. Крім того, пиво навіть здатне запобігти розвитку такого страшної недуги, як хвороба Альцгеймера.


Прийнято вважати, що пиво тільки для справжніх мужиків! Киньте! Невже жінка не здатна оцінити всю красу цього оксамитового напою?

Жінки люблять пиво не менше чоловіків і ПРАВИЛЬНО РОБЛЯТЬ! Тому що недавні дослідження про користь пива підтвердили, що пиво дуже навіть корисно жінкам. Пиво зміцнює кістки, робить шовковистим волосся, запобігає ламкість нігтів! Чи не алкоголь, але багатющий рослинний склад пива наповнює його зміст фитоестрогенами, які коригують формування гормону естрогену. Чого ж дивуватися? А тепер, справжні мужики, увага! Щоб було ясно і зрозуміло, фітоестрогени, якими так багата пиво, дуже позитивно впливає на настрій жінки! Якщо у вашої жінки часті зміни настрою, корегуйте це пивом! Дохідливо викладаю? А ви, дорогі жінки, використовуйте корисні властивості пива в перед менструальний цикл і важкий період клімаксу. Пиво в цей час дуже корисно жінкам.

Але що це я все про користь, так про користь ... А як на рахунок набору зайвих кг від пивка? Дійсно, питання насущний: чи сприяє пиво набору зайвих калорій і, як наслідок зайвої ваги? Ви здивуєтеся, але вчені довели, що в пиві набагато менше калорій, ніж скажімо в кока-колі, в молоці або банальному яблучному соку. Пиво в рази менше поживно будь-якого коктейлю в барі. Чому? Відповідь проста: пиво, на відміну від всіх інших напоїв на 92 відсотки складається з води! А жирів в пиві зовсім немає! Незважаючи на те, що пиво має легкий сечогінний ефект, в цьому для нашого організму знову є своя очевидна користь: 1 пиво не зневоднює наш організм-2 пиво виводить з нашого організму лише шкідливі солі, коли як весь калій і магній залишаються в нашому організмі в незмінному вигляді.

«Пийте пиво пінне, буде морда ...» Ну, далі ви знаєте. Напевно, кожен чув цю так би мовити «народну мудрість» про пиво? Але чи так це насправді? Ні! Це абсолютно несправедливе заяву про пиво! Як встановили англійські дослідники, вживання хорошого, якісного пива сприяє схудненню! І відбувається це через вміст в пиві тих самих фітоестрогенів, завдяки яким в організмі значно прискорюється обмін речовин. Уявіть собі, скільки жінок мріють схуднути? Любі жінки, це відкриття вчених тепер зробить процес схуднення куди більш приємним ... Худніть із задоволенням! Худніть з пивом!

А що ж чоловіки? Як на рахунок «Пийте пиво пінне і буде ...»? На жаль і ах! І знову і знову, не винне воно! Так, так, так ... Справа не в пиві! У ньому, повторюся, взагалі немає жирів і мінімум калорій. Чому ж тоді росте «пивний живіт»? А живіт росте від висококалорійної закуски до пива! Чіпси, ковбаски, сухарики, жирна копчена риба і т.д. і т.п Чи вживаєте з пивом? Звичайно, закуска це добре, це правильно, але знайте міру, мужики!

Якщо ж ви не любите пити пиво, не поспішайте відмовлятися від нього зовсім. По правді сказати, за все своє життя мені довелося зустріти лише одну людину, який був байдужий до пива, як до напою ... Вгадайте, хто б це міг бути? Соромлюся сказати - ця людина моя дружина! Ну, не п`є вона пиво! Але тільки не думайте, що вона його не любить! Всякий раз, коли я вирушаю в магазин, вона просить прихопити пляшку і на її частку. Вибачте мене за такі інтимні подробиці, нашої родини, але моя дружина не користується ніякими хімічними засобами для зміцнення волосся ... Моя дружина не використовує гелів для душу і будь-якої іншої викликає у неї алергію хімії ... Її нігті завжди міцні і довгі, а волосся густе і шовковисте. Вгадаєте, як їй це вдається?

Я відкрив для себе пиво! А ви?

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Пиво живе - напій жерців! фото

Пиво живе - напій жерців!

Пиво - напій досить древній. Але навряд чи єгипетські жерці або вавилоняни морочили собі голову його додаткової…

Домашнє пиво літній фото

Домашнє пиво літній

Приготування: Розмішати ячмінний солод з холодною водою і дати постояти протягом 12-16Складові: ячмінний солоду - 6…

Курка в пиві фото

Курка в пиві

Розігріти гриль. Змішуємо і втираємо спеції в курку. Відкриваємо пиво. закриваємо областьінгредієнти:курка - 1…

Мідії в пиві фото

Мідії в пиві

Інгредієнти Ретельно промийте мідії. Слідкуйте за тим, щоб всі вони були щільно закритіінгредієнти:мідії - 2…

Окрошка на пиві фото

Окрошка на пиві

Літній суп на пиві найбільше подобається чоловікам - свого роду два в одному: пиво з Закусінгредієнти:Огірок - 2…

Домашнє пиво фото

Домашнє пиво

Чим довше ви будете витримувати його, тим смачніше воно стане. Приготування: Розмішатиінгредієнти:меду - 2…

Домашнє пиво столове фото

Домашнє пиво столове

Домашнє пиво краще вжити протягом 2 тижнів, так як під впливом світла і низькоінгредієнти:хмелю - 50 Грамродзинок - 50…

Черешня в клярі фото

Черешня в клярі

Додати в борошно сіль. Додати жовток, пиво, рослинне масло. Перемішати. повинна підлозіінгредієнти:Черешня - 150…

Шкода пива для жінок фото

Шкода пива для жінок

Пиво ніколи не вважалося напоєм жінок. Для жінок завжди на столі стояло вино або шампанське. Однак часи змінилися, і…

» » » Худнемо з пивом!