Чоловік зник після сексу? З'ясовуємо причини.

"Якщо чоловік пропав після сексу, то можливі два варіанти: або він помер, або йому не сподобався секс зі мною. Щиро сподіваюся, що він помер". (Невідомий автор).

зміст

Ця жартівлива цитата як не можна краще відображає жіноче ставлення до чоловіків, зникає після першої ж проведеної разом бурхливої ночі. Давайте розберемося в причинах такого "негідного" поведінки і спробуємо трохи вникнути в таємниці психології сильної статі.

Чому чоловік зникає після сексу? з`ясовуємо причини

Давайте спробуємо знайти відповідь на настільки хвилююче питання, спробувавши розібратися в причинах чоловічої поведінки і класифікувавши його на кілька видів.

  • Він - пікапер. Цілком можливо, що тобі "пощастило" нарватися саме на такого диво-спокусника. Не переживай - ти не перша і далеко не остання жінка, яка повелася на традиційні прийоми таких типів. Напрямок "пікап" зараз переживає справжній бум, існує безліч спеціалізованих тренінгів, книг і навіть цілих пікап-шкіл, де початківців спокусників навчають всіляким прийомам зваблювання наївних дурочек - починаючи від виграшних фразочек для знайомства і закінчуючи НЛП-методами. "Розпізнати" пікапера досить легко, про це ми поговоримо окремо.
  • Він просто вирішив розважитися. Деякі чоловіки цілеспрямовано шукають випадкового сексу "на раз". Зазвичай їх можна зустріти в нічний час в нічних клубах та інших злачних закладах. Засмучуватися теж не варто - поставтеся до цього випадкового сексу так само, як і він, як до невеликого пригоди.
  • Йому не сподобався секс з тобою. Цілком реальна причина, по якій ти можеш так і не дочекатися дзвінка від чоловіка після першої інтимної близькості. Може, це прозвучить досить жорстко, але "колоду" в ліжку не потрібно жодному чоловікові. Секс - це одна з найбільш важливих складових відносин, і якщо в ліжку ти йому не підійшла, то і весь твій прекрасний внутрішній світ відразу померкне.

На якому побаченні слід зайнятися сексом, щоб чоловік не пропав?


Напевно, ти зараз засмутити, але відповіді на це питання просто напросто не існує. Насправді чоловікові не важливо, коли саме ви стали близькі. Можна переспати на першому побаченні, а потім щасливо жити разом довгі роки. А можна змушувати чоловіка чекати кілька місяців, але в підсумку він все одно зникне після сексу. Ось, що з цього приводу кажуть самі чоловіки: "Якщо я хочу від жінки ТІЛЬКИ сексу, я почекаю і три, і десять побачень, але доб`юся свого, а потім вона стане мені нецікава. Якщо ж я закоханий, мені буде наплювати, що вона підпустила мене до себе дуже швидко. # 187;

Загалом, чоловіки не йдуть від тих, з ким їм було добре. І, можливо, причина зникнення твого постільної одного - лише у відсутності у нього до тебе емоцій.

Як розпізнати пікапера?

Про ці чоловіках (хоча в більшості своїй - це молоді хлопці) варто поговорити окремо. Отже, які ж основні "фішки" пікаперів?

  • Знайомитися вони обов`язково будуть "незвично", підійдуть з якою-небудь абсурдною або веселою фразочки. Ти навіть не встигнеш зрозуміти, як вже через п`ять хвилин будеш сидіти з ним за одним столиком в найближчій кав`ярні.
  • Яку б нісенітниця ти не несла, пікапер уважно і захоплено дивитися тобі в очі, немов ловлячи кожне слово.
  • Після сексу обов`язково запитає: "А коли ти зрозуміла, що у нас буде секс?" і неодмінно попросить "на пам`ять" якусь дрібницю, типу гумки для волосся.
  • Навряд чи залишиться у тебе ночувати, вважатиме за краще виїхати відразу "після ..".
  • З великим небажанням заплатить за тебе в кафе або ж взагалі спробує тебе "розвести" на оплату рахунку.

Взагалі, відповісти на питання: "Чому чоловік пропадає після сексу?" часто не можуть відповісти навіть самі чоловіки. Тому постарайся не допускати близькості з людиною, якщо не впевнена в його серйозному до тебе відношенні.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

» » Чоловік зник після сексу? З'ясовуємо причини.