Вічний вогонь - символ 9 травня, цікаві і прості вироби з паперу

Виріб до 9 травня своїми руками

В якості подарунка ветеранам на День Перемоги може послужити проста виріб з паперу. Виконати її під силу навіть самим недосвідченим рукодільники. У наших майстер-класах ми розповідаємо, як зробити вічний вогонь з паперу своїми руками на 9 травня. Покрокові фото і відео вам в цьому допоможуть. Існує багато технік роботи з папером, в яких можна створити вічний вогонь своїми руками. Діти можуть це зробити на уроках праці в школі чи дитячому садку.

зміст

Проста Виріб до 9 травня: Вічний вогонь своїми руками (майстер-клас з фото)

Виріб до 9 травня: Вічний вогонь з паперу покроково, майстер-клас з фото та відео

Проста Виріб до 9 травня: Вічний вогонь своїми руками (майстер-клас з фото

Вічний вогонь своїми руками: як зробити

Необхідні матеріали для вироби до Дня Перемоги

  • щільний картон;
  • фольга червоного і жовтого кольорів;
  • тонкий папір;
  • клей для паперу;
  • ножиці.

Покрокова інструкція: виготовлення вічного вогню своїми руками

  1. З щільного картону робимо основу зірки. Для цього спочатку креслимо шаблон у формі трикутника з розмірами 16/12 / 7,5 см. Ми залишаємо припуски з кожного боку по 1 см. Таких деталей нам знадобитися 10 штук (5 пар).

Вічний вогонь з паперу: майстер-клас

  • Складаємо попарно наші заготовки. Тільки так, щоб шов утворився всередині зірки.

  • Склеюємо деталі швами всередину за допомогою клею (можна використовувати ПВА).

  • Ось що у нас виходить з лицьового боку.

  • Далі з`єднуємо всі деталі таким чином, щоб всі вигини ховалися всередину.

  • Так у нас вийшла об`ємна зірка - основа вод вічний вогонь з паперу своїми руками. Приклеюємо до основи лист картону і вирізаємо за формою зірки. Оклеиваем нашу зірку фольгою.

  • Вирізаємо полум`я вогню. Для цього спочатку малюємо його на картоні - 5 однакових деталей.

  • Потрібно враховувати, що кожна ліва частина наступної деталі повинна бути симетрична правій частині попередньої деталі.

  • Кожну деталь згинаємо навпіл по вертикалі. Потім склеюємо всі деталі, формуючи п`ятигранний модель вогню. Оклеиваем наш вогонь жовтої фольгою і розбавляємо полум`я червоними язичками (теж з фольги, тільки червоною).

  • Вставляємо модель вогню в зроблений по центру зірки надріз. Щоб вогонь не полетів при першому випадковому падінні, краще закріпити полум`я клеєм, тільки дуже акуратно, щоб не залишилося слідів клею.

  • Готовий вічний вогонь можна доповнити букетом з паперових гвоздик або який-небудь статуеткою військової тематики.

  • Вірші до 9 травня для дітей. Краща добірка тут

    Виріб до 9 травня: Вічний вогонь з паперу покроково, майстер-клас з фото та вигляді

    Необхідні матеріали до поделке на 9 травня

    • щільний лист кольорового паперу (можна картон);
    • аркуш червоного паперу або червона серветка;
    • маленькі ножиці;
    • Звичайний олівець;
    • довга лінійка;
    • ластик;
    • зубочистка.

    Покрокова інструкція з виготовлення вічного вогню

    1. Спочатку потрібно зробити зірку, з якої буде підніматися вічний вогонь. Для цього олівцем і лінійкою креслимо контури зірки. Щоб контури виходили рівними і пропорційними, краще користуватися лінійкою.

  • Вирізаємо зірку за зовнішніми контурам.

  • Складаємо її кілька разів вдвічі, щоб потім було простіше робити обсяг зірки.

  • Розпрямляє нашу зірку і робимо її об`ємною, щоб вона стала стійкою.

  • У центр зірки за допомогою зубочистки вставляємо червоний папір або серветку - це і буде полум`я нашого вогню. Якщо додати помаранчеву і жовту папір, полум`я буде виглядати реалістичніше.

  • Такий вічний вогонь можна встановити на підставці і прикрасити ним зал до 9 травня.

  • Кращі вироби до 9 травня для дітей. Майстер-класи з фото і відео тут
    Внимание, только СЕГОДНЯ!

    ІНШЕ

    » » » Вічний вогонь - символ 9 травня, цікаві і прості вироби з паперу