Значення родимок: прикмети та повір'я

Значення родимок: прикмети та повір`я
У давні часи люди вважали, що родимки є мітками долі. Деякі відмітини вважалися щасливими, інші - накликали на господаря підозра в причетності до чаклунства і обману. До сих пір збереглися відомості про те, що означала та чи інша родимка. Спробуйте на собі і своїх рідних перевірити правдивість цих повір`їв.
Добрими і щасливими знаками вважаються родимки у формі п`ятикутної зірки, птахи, сонця і місяця. Сприятливим прикметою є і велике число таких родимок, які їх власник може побачити тільки через дзеркало. Складну долю пророкує родимка у вигляді хреста - власникові такої відмітини в житті доведеться подолати безліч випробувань. Родимка у формі полум`я попереджає про складний характер свого власника. Варто також відзначити, що значення родимок проявляється сильніше, якщо вони яскраві і опуклі.

Стародавні тлумачі розрізняли на лиці більше 100 зон, за якими визначалося значення родимки. Наявність мітки на лобі говорить про складні взаємини з родичами і друзями. Родимка на переніссі передрікає власнику щасливу долю, а мітка на кінчику носа, навпаки, говорить про хронічної невдачі. Родимка над верхньою губою видає людини з дуже гарячим темпераментом, а на підборідді - про силу волі і твердості характеру. Якщо мітка розташувалася на правій щоці - вас чекають бурхливі любовні переживання, на лівій - вам необхідно виховувати в собі бійцівські якості.

відмітини на шиї бувають у людей неврівноважених і мінливих. Вони часто змінюють свої точки зору і смаки. Родимки на обох плечах віщують власнику удачу, на лівому - про фінансові ускладнення, на правому - про щасливий шлюб і міцному матеріальному становищі. Мітка на правому вусі - знак улюбленців Фортуни, на лівому - ознака авантюриста.


Родимки на животі у жінок свідчать про хорошу здатності до дітородіння, але невисокому інтелекті. Мітка на животі у чоловіків - прикмета егоїста і боягуза. Родимки на грудях у жінок говорять про те, що вона буде предметом пристрасті багатьох чоловіків. Відмітини під грудьми вказують на підступних інтриганок. У чоловіків сприятливим знаком є родимка біля правого соска - власник такої мітки буде хорошим чоловіком і батьком. Відмітини на стегнах говорять про прагнення людини до самотності і відлюдництва, особливо - якщо вони розташовані ззаду.

Якщо вам часто не щастить - подружитеся з людиною з великою кількістю родимок на руках. Такі люди і самі везунчики, і приносять удачу всім навколо.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Чому свербить родимка? фото

Чому свербить родимка?

Що являє собою родимка?"Пігментні освіти на шкірі виникають протягом життя практично у кожної людини. Наукова назва…

Таємний знак: родимки ?? фото

Таємний знак: родимки ??

З давнини людей вабить все загадкове і труднооб. У тому числі і різні таємничі знаки, до яких цілком можна віднести і…

Чи небезпечні родимки? фото

Чи небезпечні родимки?

Родимка - це невелика пляма на шкірі, або опукле освіту у вигляді горошини, коричневого кольору. Одні родимки додають…

Таємниці родимки фото

Таємниці родимки

З давніх-давен родимки вважалися носіями інформації про людину, його характер і здібності. Вони були і залишаються…

Про що говорять родимки фото

Про що говорять родимки

Поява родимок на тілі завжди викликає непідробний інтерес: хтось турбується за своє здоров`я, а хтось виставляє їх як…

Обережно, родимка! фото

Обережно, родимка!

Чим більше родимок на тілі, тим щасливіше людина. Так вважали раніше. Родимками пишалися. Особливою популярністю…

Характер по родимці. фото

Характер по родимці.

Чим більше родимка, тим більше процвітання або нещастя вона обіцяє людині. Якщо родимка кругла, вона означає добро,…

» » » Значення родимок: прикмети та повір'я