Сумісність знаків зодіаку

Сьогодні я хочу Вас трохи познайомити з сінастральной астрологією або астрологією сумісності - (англ. Synastry, від грец. Syn - "разом" і astron - "зірка): Сінастріальная астрологія аналізує сумісність різних людей - це можуть бути і люди, що знаходяться в шлюбі, в цивільному або офіційному, це можуть бути і любовні відносини, дружні. також сінастріальная астрологія аналізує і ділові відносини, будь-які партнерські відносини. Вона дає розуміння партнера, дає можливість правильно вибудувати відносини з іншою людиною.

Рубрика "Краса": Коротке волосся

З однієї простої і невигадливою методикою з області сінастріальной астрології я хочу Вас сьогодні познайомити. Для цього необхідно знати тільки число і місяць народження партнера , рік знати не обов`язково.

Вплив партнерів в залежності від дати їх народження

"Це таблиця, яку я склала для себе: я народилася 11 жовтня. Таку ж таблицю Ви можете зробити для себе, почавши відлік від дня народження (1-ий місяць від дня народження, другий, третій і так далі). Мене цікавить людина, що народилася 17 лютого, я знаходжу в цій таблиці - дату його народження. Вона потрапила в п`ятий місяць від мого дня народження: 11 лютого - 10 березня - і знаходжу трактування:
"До цих людей у Вас може виникнути спонтанна симпатія, почуття любові або закоханості, вони складуть Вам кращу компанію для розваг, ігор і відпочинку. Сприятимуть Вашому творчому розвитку, а також будуть Вас надихати."
З одного боку, я подивилася, як вплине на мене цікавить мене людина, з іншого боку - можна, побудувавши подібну таблицю для нього - подивитися як я вплину на нього.
Я потрапляю йому в восьмий місяць від дня його народження:
"Ці люди представляють для Вас фінансовий інтерес і можуть стати джерелом капіталів. Ці люди можуть бути для Вас сексуально привабливі.
Але з ними Ви можете потрапити в екстремальну ситуацію. Вони можуть повністю змінити Ваше життя і долю. "
Ось така не складна, але цікава методика. Зробіть подібну таблицю для себе і проаналізуйте свої взаємини з близькими і цікавими Вам людьми.

Вплив партнерів в залежності від дати їх народження

"11 жовтня - 10 листопада Ці люди будуть сприяти Вашій активності, особистісного росту, просуванню в нові галузі професійної та соціальної реалізації
11 листопада - 10 грудня Ці люди активізують Вашу фінансову сферу, і будуть сприяти або придбання майна і зростання доходів або витрат і витрат.
11 грудня - 10 листопад Цей період часу підходить для дати народження Ваших секретарів, референтів, бухгалтерів, просто знайомих і приятелів, з якими можна спілкуватися, обмінюватися інформацією і пускатися в короткі поїздки.
11 січня - 10 лютого З цими людьми можна починати довгострокове справу, організовувати будівництво, вирішувати всі питання, пов`язані з нерухомістю та місцем проживання.
11 лютого - 10 березня До цих людей у Вас може виникнути спонтанна симпатія, вони складуть Вам кращу компанію для розваг, ігор і відпочинку. Вони будуть сприяти Вашому творчому розвитку, а також будуть Вас надихати.
11 березня - 10 квітень Цих людей бажано мати у себе в підпорядкуванні в якості офісних співробітників, але несприятливо перебувати в них під керівництвом.
11 квітня - 10 травня Ці люди підходять Вам в якості офіційних партнерів, подружжя, але Ви повинні бути з ними обережними, щоб не з`ясовувати стосунків в суді.
11 травня - 10 червня Ці люди представляють для Вас фінансовий інтерес і можуть стати джерелом капіталів. Але відпочивати з ними несприятливо. Ці люди можуть бути для Вас сексуально привабливі. Вони можуть серйозно змінити Ваше життя, змусять проходити через кризові або екстремальні ситуації.
11 червня - 10 липня Ці люди можуть бути Вашими духовними вчителями і наставниками, сприяти Вашій освіті та духовному зростанню, а також відвідування закордону.
11 липня - 10 серпня З цими людьми у Вас можуть складатися конструктивні відносини на роботі, вони можуть сприяти вашому формальному росту і кар`єрі.
11 серпня - 10 вересня У цей проміжок часу можуть народиться Ваші друзі, неформальні колеги, спонсори та меценати - Ваші однодумці.
11 вересня 10 жовтняЦі люди можуть сприяти розвитку Вашої мудрості, але представляють приховану небезпеку, так як в таємниці можуть виявитися недоброзичливцями.


Звичайно ж, ця методика ні в якій мірі не відображає весь спектр людських відносин, лише дає деяку інформацію. Для того, щоб більш серйозно розібратися в стосунках між двома людьми, існують більш складні методики аналізу особистих гороскопів, де враховується не тільки повна дата народження конкретних людей, а й час, і місце їх народження. Для того, щоб зробити такий аналіз необхідно знати хоча б час народження одного з партнерів. Але про інші теж не менш цікавих методиках сумісності ми поговоримо наступного разу.

Бажаю Вам успіхів і взаєморозуміння!

Астролог Лариса Кузьмінська.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Індійський гороскоп любові фото

Індійський гороскоп любові

Індійський гороскоп увібрав в себе вчення про карму людини і об`єднав їх зі знаннями астрологів. Основна увага в ньому…

Гороскоп на весь рік, риби фото

Гороскоп на весь рік, риби

Що б ви не зробили в лютому-лютому, все одно здасться, що можна було досягти більшого. Цінуйте те, що робите, так як…

Гороскоп лева на новий рік фото

Гороскоп лева на новий рік

Вихор подій початку року може підштовхнути вас до змін у професійній сфері. Відчуття того, що ви себе вже переросли,…

» » » Сумісність знаків зодіаку