Коштовностей потрібен сейф

Почну з аксіоми - кожна жінка любить прикраси. Чим більше прикрас, тим краще. І хоча деякі пані стверджують, що прикрас вони практично не носять, в корені це нічого не змінює - вже саме володіння декількома дорогоцінними штучками робить їх володарку більш красивою, привабливою, впевненою в собі. Навіть якщо скринька з коштовностями відкривається вкрай рідко, а золото і дорогоцінні камені поступилися пальму першості модної біжутерії. Я, наприклад, така, люблю іноді дістати старі фамільні коштовності, перебирати їх, почистити, подивитися, як блищать камені. Або одягну кольє і влаштую чоловікові вечерю при свічках. А потім все знову в шкатулку ...

Ось про цю скриньці і піде мова. Точніше, про те, що шкатулка зовсім не те місце, де ваші коштовності відчувають себе спокійно і впевнено. Я зрозуміла це, коли одного разу повернулася додому і дізналася, що дві квартири поруч з нашою обікрали, і наші двері теж намагалися розкрити, але чи то злодіям часу не вистачило, чи то злякали. А адже двері-то у всіх потужні і залізні. Пам`ятаю, що весь вечір бігала по квартирі як курка з першим яйцем і не знала, куди мені ці коштовності заховати. У банк відносити я не хотіла, і тоді чоловік сказав, що потрібно подивитися вбудовуються сейфи - вони і міцні, і непомітні, і за габаритами цілком підійдуть для квартири.

Виявляється, вибрати сейф - завдання ой як непроста. У салоні сейфів юнак, якого я вразила своєю ультракороткою міні-спідницею, все мені розповів. По-перше, всі сейфи діляться на зламостійкі та вогнетривкі. Причому вогнестійкі навряд чи захистять від професійних зломщиків, а зламостійкі не врятують від вогню. Є, звичайно, і універсальні сейфи, поєднують обидві функції, але вони і дуже дорогі, і, як завжди, чим більше функцій, тим гірше результат. Словом, в ідеалі треба брати два сейфа, але це вже занадто. Довелося покластися, що пожежі ми уникнемо, і вибирати взломостойкий сейф.


Тут теж є розгулятися де на волі - існує аж шість класів Зломостійкі сейфи, ніж клас вище, тим сейф міцніше, могутніше і надійніше. Найбільше мені сподобалися ювелірні елітні сейфи, які зроблені якраз для зберігання коштовностей і навіть крутіше банківських, але півтори тонни вагою явно не квартирний варіант. У квартирі використовуються найпростіші сейфи першого, другого і третього класів. На питання, а чи можна їх розкрити, юнак зам`явся і після паузи видав, що в принципі розкрити можна все, тільки потрібен час, знання та спеціальне обладнання, а таких умов і таких злодіїв не так вже й багато. Словом, заспокоїв, як міг, і пообіцяв замовити мені «щось особливе» з доставкою через тиждень.

Тиждень мої коштовності лежали в банку, поки не приїхало це диво - блискучо-сріблясте з обтічними формами від якогось дизайнера. Плюс виявилося, що це вогнестійкий сейф з вбудованим взломостойкость 3-го класу, можна зберігати і гроші, і документи, і коштовності. Налякало кілька ключів і два кодових замка, ну да ладно, доручу це справа чоловікові, нехай розбирається.

Звичайно, гроші довелося заплатити хороші. Зате тепер я на роботу йду спокійно, плюс мої фамільні коштовності з будь-якого на кілька порядків дорожче коштують. Так що сейф Стілсейф - штука потрібна, рекомендую.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як зберігати біжутерію фото

Як зберігати біжутерію

Коштовності, біжутерія, намиста і браслети, сережки - все це потрібно правильно і організовано зберігати, інакше…

Коштовності проти парфумерії фото

Коштовності проти парфумерії

Знавці коштовностей стверджують, що парфуми і косметика можуть завдати відчутної шкоди ювелірним виробам з благородних…

Кейт мосс і її коштовності фото

Кейт мосс і її коштовності

Британська тридцятивосьмирічна супермодель тепер відома не тільки як одна з найбільш високооплачуваних актрис і…

Гламурні подарунки фото

Гламурні подарунки

Будь-який чоловік знає, що на туалетному столику і в сумочці кожної жінки є величезна кількість найрізноманітніших…

Біжутерія сваровські фото

Біжутерія сваровські

Ювеліри в подиві - сучасна біжутерія досягла таких висот якості, що відрізнити її від справжніх дорогоцінного металу і…

» » Коштовностей потрібен сейф