Кур'єр анна курнікова

Чи знаєте ви, хто така Анна Курнікова? Звичайно, більшість знає - тенісистка, фотомодель, дуже красива дівчина, дружина Енріке Іглесіаса. Таку дівчину якщо і можна уявити, то де-небудь на корті в короткій спідничці від світового кутюр`є, на світському прийомі, демонстрації новинок модного ювелірного дому або що лежить біля басейну. Не випадково в рейтингах світових fashion агентств Анна завжди в топ-листі, не дивлячись на те, що практично перестала показуватися на корті. Вся справа, мабуть, в красі - її то не сховаєш. І в розумі, який сам Енріке Іглесіас зазначив, сказав, що Анна його розумнішими.

"Питання - як поводяться закордонні зірки? Насправді дуже строго стежать, як би таблоїди не написано про них нічого «закритого» - все повинно бути строго і дуже пристойно. Але хіба ми, росіяни такі? Ні, так давайте веселитися самі і дарувати радість іншим.

Ви запитаєте, а до чого тут кур`єрські послуги, про які ми згадали на самому початку? А при тому самому. Є в Америці широко відомий інтернет-магазин. Який на честь свого десятирічного ювілею запропонував багатьом зіркам попрацювати у них добу ... кур`єром. Так-так, тим самим дядечком або жіночки, які кожен стукати в двері американців і повідомляють, що вони доставили замовлений товар. Газету, піцу, пару кросівок - не важливо. Звичайно, більшість зірок відмовилося. А Анна Курнікова погодилася.


І хто програв? Подивитися, що представляє собою кур`єрська доставка у виконанні Анни Курнікової, з`їхалися всі тілі і радіокомпанії, ведучи прямий ефір прямо з місця подій. А Андреа Фенберг, якому і довелося зробити «щасливий» замовлення, взагалі отетерів, побачивши біля свого будинку натовп репортерів і світову знаменитість, яка особисто піднесла йому замовлені кросівки і спортивну сумку. Напевно, вони їх тепер одягати не буде або на аукціоні продасть за скажені гроші. У будь-якому випадку всі залишилися задоволені - інтернет-магазин, Анна, репортери, Андреа і всі перехожі і сусіди, які стали свідком цього дивного видовища. Мало того, анна заявила, що їй це справа дуже сподобалося і вона напевно візьме участь ще в який-небудь дикої витівки. Адже це так цікаво.

Ну і треба відзначити, що не одна Ганна може посміятися над собою і подарувати людям шматочок щастя. Наприклад, в один з днів доставка кореспонденції магазину була в руках суперзірки Харрісона Форда - уявляєте собі шок, коли вам приносить лист Індіана Джонс власною персоною. З глузду з`їхати, люди навіть дар мови втрачали, а вже розписатися в отриманні листи і поготів не могли. Напевно, це було чи не найяскравіша подія в їх світлою американського життя.

І ось я що подумала - цікаво. А в Росії може бути щось подібне. Ні, я знаю, що зірки бувають в дитячих будинках, влаштовують благодійні концерти і купують на vip аукціонах картини один одного, але це все-таки не вихід в народ. А ось так, запросто зайти в звичайний будинок, піднятися на п`ятий поверх без ліфта, подзвонити у двері ... на жаль, навіть закривши очі, нікого з наших зірок кіно і шоу-бізнесу я в цій ролі не представила. Може, у мене уяву слабке. Ви як думаєте?

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Сім'я іглесіас обрусела фото

Сім'я іглесіас обрусела

Роман Енріке Іглесіаса і російської красуні - Анни Курнікової триває вже більше п`яти років. Не відстає від брата і…

Анна семенович в кіно фото

Анна семенович в кіно

Всі знають Анну Семенович як співачку і фігуристку. Скоро на екрани вийде фільм «Приборкання норовливих»,…

Анна вяліцина для louis vuitton фото

Анна вяліцина для louis vuitton

Круїзна колекція - це завжди виклик. Виклик претензіями вищого суспільства, виклик модним журналам, виклик самому собі,…

Світ моди: анна суі фото

Світ моди: анна суі

Анна Суї виросла в Детройті, штат Мічиган, США. Дочка китайських емігрантів не відчувати на собі відчуження корінних…

Світ моди: анна пьяджо фото

Світ моди: анна пьяджо

Анну Пьяджо називають іконою стилю і журналісткою високої моди. Вона схожа на калейдоскоп, феєрію, яскраву, сліпучий…

Знайомтеся: ганна большова фото

Знайомтеся: ганна большова

Большова Ганна Леонідівна народилася в родині інтелігентів 26 січня 1976 року в Москві. Батьки - фізики, а бабуся -…

Яка вона, анна невська? фото

Яка вона, анна невська?

Анна Невська - одна з тих щасливиць, яким вдалося пробитися в великому світі кінематографа і підкорити Москву, причому…

» » Кур'єр анна курнікова