Пристріт, як зняти пристріт

Пристріт - одна з найпоширеніших магічних програм, він заважає людині жити, тому пристріт потрібно зняти, і як можна швидше.

"Зараз такий час, що сховатися від проблем і життєвих негараздів практично неможливо. Сам чоловік винен у своїх проблемах або має місце бути зовнішнє втручання в його життя - не нам судити. Часто навіть наші власні думки, переживання, негативні емоції, я вже не кажу про заздрість, мести, бажанні отримати будь-яку ціну призводять до так званого самосглазу, тобто ви самі можете влаштувати собі пробою в енергетиці. Ми хочемо запропонувати Вам ритуал, який здатний як зняття вроків, так і просто очистити енергетику людини від накопичених переживань, негативних емоцій і іншого негативу.

Як знімати пристріт.

Йтиметься про найпростіший спосіб зняття пристріту - викочуванні яйцем. Викочування відрізняється від інших методик тим, що йде безпосередній дотик до тіла хворого. Тобто, яйцем Ви водите по тілу пацієнта, збираючи на нього весь негатив, пристріт, енергетичні навішування.

Знімати пристріт потрібно так: посадити людину на стілець обличчям до ікон. Якщо ікон немає, посадіть обличчям до вікна. Встати у нього за спиною і сирим яйцем водити за годинниковою стрілкою навколо голови кілька разів. Мабуть, голову при знятті пристріту треба обробляти довше, ніж інші частини тіла, тому що при пристріту часто страждають саме верхні чакри. Потім по спіральки спускаєтеся уздовж хребта - негатив дуже любить обмотувати навколо хребетного стовпа. Після чого йдете по руках, ногах. Яйце ніколи не відриваєте від тіла, навіть якщо повертаєтеся від нижньої частини хребта до рук, варто вести яйце по тілу.

Весь час читаєте відповідні молитви: від псування, переляку, пристріту, АБО БУДЬ-ЯКИЙ ІНШИЙ, ЯКІ ЗНАЄТЕ, ВАЖЛИВО, ЩОБ ВИ ЩИРО ХОТІЛИ ДОПОМОГТИ ЛЮДИНІ. А "нагорі" самі розберуться, кому це читають.

Після проведення обряду (10-15 хвилин) зняття пристріту Ви берете стакан, наповнений наполовину водою і, дивлячись у воду, вимовляєте: "Господи, зроби так, щоб не було в моєму володінні нічого, окрім непорочності істини і сили Твоїй, Господи! Амінь. ", одночасно розбиваєте в стакан яйце. Б`єте так, щоб не поранити жовток.

Шкаралупу тисніть в руці одним махом і кидаєте на папір (після завершення процедури зняття пристріту, необхідно буде спалити цей папір на землі і закопати, при цьому читаються молитви "Отче наш", "Животворящого Хреста"). Після миєте руки по лікоть холодною водою.

Деякі маги пропонують розглянути вміст склянки, намагаючись побачити пристріт або псування, але чи потрібно це? З нашої точки зору, навпаки, це не важливо, як виглядає негатив, важливо що він перейшов з людини на яйце і його потрібно ШВИДКО знищити.


Знищуємо наврочити просто - виливаєте вміст стакана в каналізацію або під огорожу із словами: "Ім`ям Господа нашого Ісуса Христа, наказую тобі, сатана! Іди геть зі своїми бісами і духами від раби Божої (ім`я, яким хрестили)! Амінь!"

Тепер моєму склянку зі словами: "Мою я не склянку, а Р.Б. (ім`я того, кого лікували) від його хвороб, неприємностей, від переляку, переполоху, призора, злого розмови. Як цей ківш (стакан, ваза) чистий, так і Р.Б. (ім`я) від хвороб, пристріту, неприємностей, переляку, переполоху, призора, злого розмови чистий (а). В ім`я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь. " Після чого знову миємо руки в холодній воді по лікоть.

Протягом тижня повторити 3 рази. Якщо є поліпшення самопочуття, пристріт зійшов, то на наступному тижні зробіть тільки одне викочування і через тиждень - контрольне викочування - для того, щоб переконатися, що все в порядку. Зазвичай пристріт знімають, викочують від 3 до 9 разів.

Яйце проти пристріту - на ніч.

Ще наврочити знімати можна так: у склянку, наполовину наповнений водою, додаємо чайну ложку церковної води або тієї, яку ми самі освятили. Розбиваємо туди акуратно яйце. Стакан ставимо на табурет, полицю або тумбу в узголів`я ліжка, де спить людина, у якого підозрюють пристріт. Ставимо на всю ніч. Негатив, в тому числі пристріт, переходить на яйце.

Вранці читаємо "Отче наш ..." і виливаємо вміст під паркан або в каналізацію. Моєму стакан при тих же словах, що написані вище. Повторювати процедуру зняття пристріту з такою ж періодичністю, як при викочуванні. В кінці ритуалу завжди обов`язково читаємо подячні молитви.

P.S. Якщо розглядати пристріт як енергетіечкій удар, в результаті якого у вашій енергетиці проявляється чужий вплив більш сильної людини, зняти пристріт можна за рахунок отримання нових потужних емоцій, які відновлять вашу енергетику. Самим досупная способом є обливання крижаною водою, а для сміливих -прижок з парашутом, який, гарантую, володіє унікальним цілющим дією.

Матеріал підготовлений спеціально для Магія на aboutginka.ru.
Копіювання, цитування заборонено.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Ворожіння зі свічкою фото

Ворожіння зі свічкою

Класичні російські гадання зі свічкою насичені слов`янськими традиціями і завжди користувалися популярністю серед…

Як дізнатися чаклунство фото

Як дізнатися чаклунство

Як визначити, що проти вас чаклують. Які ознаки, симптоми чаклунства. "На жаль, існування чаклунства, злого умислу,…

Як самостійно зняти порчу фото

Як самостійно зняти порчу

Багато хто вважає, що порча - це або хвороба, або вигадка, або чаклунство. Що стосується вигадки, тут можна ще…

Амулети від вроків фото

Амулети від вроків

Особливості амулетів від пристріту і як їх зробити самостійно.Багатьом сучасний світ може здатися дуже технологічним і…

» » Пристріт, як зняти пристріт