Нерозділене кохання, як забути чоловіка

Всі опитування показують, що кожна людина страждав від нерозділеного кохання. А більшість тих, хто зараз читає цей матеріал, страждають від нерозділеного кохання зараз. Що ж робити, щоб нерозділене кохання не зламала життя і долю, чи допоможе магія?

"У мене таке було два рази в житті, і мої подруги кажуть, що мені дуже пощастило. Перший раз нерозділене кохання трапилася ще в школі, я була без розуму від трієчника і прогульника Коли Зайцева, а він ніякої уваги на мої широко відкриті і наповнені почуттями очі уваги не звертав. Як Тетяна Онєгіна, я писала йому листи у віршах, але боялася відправити. У самий розпал моїх почуттів тата хлопчика (він був військовий) кудись перевели, і Коля поїхав. Тоді я дізналася, що означає поняття "рвати душу від нерозділеного кохання", і від таких емоцій звалилася на два тижні з високою температурою.

Другий раз почуття нерозділеного кохання прийшло до мене близько року тому, якраз йшов "Секс у великому місті". Чоловік моєї нерозділеного кохання був високий, чорнявий і фантастично привабливий. У нього була дружина, діти, він захоплювався безглуздій риболовлею і не любив блондинок, вважав їх безглуздими і постійно труїв з цього приводу анекдоти, але мені, блондинці, було на все це плювати з високої дзвіниці. Вмираючи від нерозділеного кохання, я закинула роботу, фітнес, друзів і навіть влаштувалася адміністратором в його улюблений бар, кожен день сподіваючись, що він туди загляне. Мені пощастило в тому, що поряд з нелюбов`ю до блондинок чоловік моєї мрії виявився розумним і чесним, одного разу він взяв мене за руку і дуже м`яко пояснив, що мені нічого не світить. Далі провал в пам`яті - прокинулася я тільки в лікарні. Як мені розповіли, я як скажена вискочила з бару, сіла в машину і помчала в темряву, щоб через кілька кварталів врізатися в стовп і дивом залишитися в живих. Так скінчилася моя друга і поки остання нерозділеним коханням.

Я злякалась. Злякалася того, що в наступний раз дива не станеться. У мене було дві думки. Перша, майже по Достоевскому- як я, така красива, молода, повна сил можу піди з цього світу "через якогось урода". Друга - що на мені якесь прокляття нерозділеного кохання. Я стала ходити по ворожок, тричі знімала порчу - то на вічне самотність, то на ту ж нерозділене кохання, то взагалі на смерть. Я дякую людям, які дали мені адресу Олега (Будинок Знахаря), який без будь-якої магії поставив на місце мої запалені гримучою сумішшю нерозділеного кохання і дурі мізки, елементарно пояснивши, що не може бути одночасно смерті і вічного самотності. Подруги мої, це ж елементарно! Значить, з мене знімали не прокляття нерозділеного кохання, а грошики. Ну да ладно ...

Мені пощастило - я швидко зустріла людину, почуття якого були взаємні. Моя нерозділене кохання в минулому. Але навіть серед мого оточення багато жінок, любов яких безмовна. Думаю, що серед причин нерозділеного кохання те, що жінка живе не розрахунком, а емоціями, почуттями, які не дають їй зрозуміти, яким насправді є її "герой".


Саме при такій нерозділеного кохання допоможе магія - але не тупий приворот, який ні до чого не приведе, а навпаки - відворотного магія. Маги стверджують, що даними ритуалами Ви не будете приносити шкоди ні собі, ні коханій людині. Мета ритуалів від нерозділеного кохання - погасити закоханість, пристрасть, яскравий вогонь почуттів, бажання володіти будь-яким способом, повернути розум, а також перевірити, чи немає в тому, що відбувається з вами чужого магічного впливу. Нерозділене кохання повинна піти, і або ви зрозумієте, що будете разом, або розлучитеся безболісно.

Ритуал відворотного магії

Вам знадобиться фотографія вашого коханого, яка може бути знищена вогнем. Дочекайтеся того часу, коли Місяць почне спадати. Це час очищення, саме в нього потрібно знімати Зависмость від нерозділеного кохання. Найкраще, щоб ваші дії збіглися з двадцять п`ятим або двадцять сьомим днем місячного календаря.
Коли настане визначений термін, запаліть свічку (краще церковну, або білу) і обійдіть з нею по колу ту кімнату, в якій ви будете здійснювати ритуал позбавлення від нерозділеного кохання. Налийте в невеликий таз або у відро чистої води. Частково або повністю роздягніться. Візьміть в руки фотографію (або його річ) і плюньте на неї три рази, вимовляючи ім`я того, хто на ній зображений. Спаліть фотографію над полум`ям свічки. Зберіть золу і натріть їй область серця і чоло. Змочіть три пальці правої руки в чистій воді і скажіть:

Чиста вода, патьоки через печаль мого серця,
очисти мене думки і кров від мертвої любовної туги,
яка таїться в моєму серці.
Омий мене чистим потоком, очисти розум і почуття, спаси моє серце.
Від цього дня і на віки віків.

Після цього зробіть змоченими у воді пальцями знак хреста на грудях і лобі. Ритуал нерозділеним коханням закінчено. Змийте водою всю чорноту. Одягніть чисту білизну і одяг, а всю брудну воду і залишки золи вилийте в відхоже місце. Зачекайте пару днів, і якщо заспокоєння немає, а нерозділене кохання продовжує турбувати, повторіть обряд.

Матеріал підготовлений спеціально для Магія на aboutginka.ru.
Копіювання, цитування заборонено.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

» » Нерозділене кохання, як забути чоловіка