Ворожіння зі свічкою

Класичні російські гадання зі свічкою насичені слов`янськими традиціями і завжди користувалися популярністю серед російських дівчат. Особисто гадаючи зі свічкою на себе або майбутнє, ви отримаєте від ворожіння найбільш точну інформацію.

1. Ворожіння СО СВІЧКОЮ і блюдця.

Дане ворожіння досить просто, але відповіді, отримані при його допомоги, досить правильні. Це ворожіння зі свічкою використовується при виникненні скрутної ситуації, на яку складно отримати відповідь на Таро або за допомогою іншого виду ворожіння.

Працювати з блюдцем вельми цікаво. Це свого роду маятник астрального світу і немає ніяких обмежень по використанню цього "приладу". Ворожіння радить взяти звичайне, досить плоске блюдце, як і при використанні в охоронній грамоті, а так же воскова свічку. Без читання молитви, мовчки, запаленою свічкою на блюдце чертится символ восьмиконечной зірки. Чим тонше свічка, яка стоїть на центральній області, тим Ви отримаєте більш точну інформацію від ворожіння через потенційно високої чутливості свічки. Фігура чертится за годинниковою стрілкою, потім у центр накапують чотири краплі воску і ставиться запалена свічка. Ставлячи при ворожінні свічками питання, необхідно дивитися на підставу свічки. Відповіді ж виходять як при діагностиці, тобто по тріску і копчення свічки. Після ворожіння свічка знімається, блюдце відмивається в гарячій воді від воску. При новому ворожінні процедура повторюється знову.

Ворожіння СО СВІЧКОЮ НА СЕБЕ.


За допомогою свічки ви можете діагностувати і себе, але для цього підходить не всякий день. Себе ви можете діагностувати в будь-який повний місяць, на тиждень між Різдвом і Хрещенням, в тиждень перед Великоднем, у тиждень після Трійці, в період з 22 червня по 7 липня (в ці дні Сонце проходить через першу половину зодіакального знака Рака), два тижні до Успіння (з 14 по 28 серпня) і в тиждень після Різдва Богородиці (з 21 по 28 вересня).
Ворожіння зі свічкою таке - в астрономічну опівночі (з години до другої ночі, якщо в країні діє "зимовий" час, і з двох до трьох - якщо "літній") застелите стіл чистою білою, без малюнка скатертиною (в крайньому випадку - чистим простирадлом ) і поставте на стіл свічку на дерев`яній підставці. Сядьте так, щоб ворожильна свічка була на відстані 25-30 см від ваших очей. Запаліть її і п`ять хвилин уважно дивіться на полум`я. Потім відзначайте його вид.
Що означає це ворожіння? Тихе, слабке, але рівне полум`я означає в найближчому майбутньому тиху, спокійну життя без хвилювань і невдач. Тьмяне полум`я означає пристріт на удачу. Яскраве полум`я з переморгуванням означає краще життя, а зовсім яскраве, з потріскуванням - псування будь-якого роду, яка ще не встигла проявитися.
Ворожіння також рекомендує звернути увагу на колір полум`я. Жовте - радість, жовто-червоне - прибуток, а ось закіптюжений - псування, причому будь-якого роду.
Подивіться, куди опливає віск. Якщо під час ворожіння свічка пливе на всі боки рівно, то нічого примітного в найближчим часом не передбачається. Якщо до вас - ворожіння бачить удачу в грошах або в любові. Від вас - псування або пристріт на сімейне щастя (для незаможних - псування під назвою «вінець безшлюбності»). Причому в разі псування сама свічка під час горіння скривиться, а при пристріту залишиться рівною. Якщо свічка опливає вправо - до вигідною роботі, а вліво - може бути, це пристріт, який призведе до невдачі в грошових справах.

Ворожіння СО СВІЧКОЮ І ПАПЕРОМ.

Полум`я свічки можна матеріалізувати на папері, щоб поворожити. Для цього візьміть аркуш білого паперу й поводите їм над запаленою свічкою, щоб на папері закарбувалися темні символи. Цю операцію ворожіння зі свічкою можна проводити кілька разів. У вас можуть вийти концентричні кола, морські зірки, хвилеподібні лінії, фантастичні рослини і тварини. Ви можете задавати ворожіння найрізноманітніші питання. Наприклад: Чого мені чекати від побачення? Які мої шанси в пошуках роботи? Робити чи поїздку в гості? Ворожіння відповість.
Концентричні кола означають зміни, поворот на краще. Але не покладайтеся цілком на волю випадку, зміни повинні відбутися від вашої ініціативності та підприємливості. Не бійтеся нового! Зірки при ворожінні символізують радість, позитивні емоції. Далеке здасться близьким, а нездійсненне - реальним. Будь-які ваші дії будуть розцінені як адекватні задумом і цілі. Хвилеподібні лінії свідчать про те, що виконання задуманого відкладається на невизначений термін. Так вважає ворожіння зі свічкою, але не давайте сумнівам оволодіти вами. Втілюйте діяльний підхід до життя. Зображення фантастичних рослин і тварин означає, що ви можете повністю відірватися від життя дійсною. Ваш відрив загрожує матеріальними проблемами. Спробуйте зайнятися конкретною справою.

Ворожіння СО СВІЧКОЮ ВІЗУАЛЬНЕ.

Для цього ворожіння потрібно взяти 6-8 свічок, розташувати їх півколом і запалити. Сфокусуйте свій погляд на одній точці полум`я і уважно стежте, поки не побачите обличчя, коло, цифри. Дивитися при такому ворожінні на свічку треба довго. Можливо, що з першого разу ви нічого не побачите. Взагалі звертайте більше уваги ні на що побачите, а на почуття або емоції, які з`являються при ворожінні зі свічкою хоча б на рівні подобається - не подобається. Особа добре може означати вашу швидкі заручини. Поява при ворожінні Круга символізує долю ваших домашніх і близьких. Можливе поліпшення їх стану. Побачені цифри відповідають на запитання на кшталт "Скільки у мене буде дітей (або чоловіків)?" або "Коли я вийду заміж?" В останньому випадку цифра означає місяць.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Ворожіння он лайн фото

Ворожіння он лайн

Це сторінка для тих, кому подобаються Ворожіння ОН ЛАЙН.На нашому сайті представлені найкращі он лайн ворожіння 2009…

Ворожіння таро фото

Ворожіння таро

Ворожіння Таро - сім найпопулярніших розкладів на всі випадки життя, вибери потрібне тобі ворожіння таро і нічого…

Ворожіння на картах фото

Ворожіння на картах

Ворожіння на картах є найпоширенішими, у нас ви знайдете більш сорока гадань на картах. "Вважається, що ворожіння на…

Ворожіння на рунах фото

Ворожіння на рунах

Ворожіння на рунах відрізняється особливою точністю, але вимагає спеціальної підготовки, чому ворожіння на рунах наживо…

Ворожіння на кавовій гущі фото

Ворожіння на кавовій гущі

Ворожіння на кавовій гущі практично єдине ворожіння, яке дозволяє якісно гадати самостійно. "Вважається, що Ворожіння…

Ворожіння ленорман фото

Ворожіння ленорман

Дізнайтеся своє сьогодення, минуле і майбутнє через ворожіння Ленорман."Історія виникнення ворожіння Марії Ленорман НЕ…

Ворожіння мо фото

Ворожіння мо

Ворожіння Мо існує в Тибеті близько 5000 років і вважається значною частиною його національної культури, тому його по…

» » Ворожіння зі свічкою