Гламурний стиль

Що передбачає гламурний стиль, які основні принципи гламурного стилю, що гламурно в цьому сезоні.

"Якщо ти хочеш бути гламурною, спочатку дізнайся, що означає гламурний стиль і підходить цей стиль тобі.

Набравши сьогодні в одному з пошукових систем «гламурний стиль», прямо на першій сторінці я побачила кілька однакових анонсів. Ну, думаю, хороша стаття про гламурний стиль вийшла, раз її стільки сайтів передрукували. Відкриваю з почуттям радісного захвату і тухну, ніби свічку повіяли.

Хочеться лаятися ... Звичайно, тема гламур модна, але не можна ж писати про гламурному стилі такую чушь, адже дівчата це читають. І намагаються відповідати. Воно й не дивно, якщо до гламурним дівчатам ставлення в нашому суспільстві, навіть тусовочному, вельми скептичне, якщо замість гламурного стилю ти одягаєшся як пугало. Ніби не знаючи, що гламурний стиль зумовлює насамперед блиск, пристрасть і, найголовніше, спокусливу жіночність, автор рекомендує якісь плечики, складні одягу, та ще радить, яке при цьому у дівчини має бути настрій. Настрій у гламурної дівчини завжди одне - я сама-сама і світ навколо мене прекрасний, суцільний рожевий позитив.

Що стосовно одягу, моя порада - якщо не знаєш, що таке гламурний стиль, дивись жіночі журнали, причому звертай увагу не на кофточку або штани, а на їх поєднання, дружать чи речі один з одним, доповнюють чи. Гламурний стиль зовсім не припускає, що ти будеш вся в рожевому і блискучому, ти ж не лялька Барбі і не новорічна ялинка. Гламуру має бути в міру, щоб тебе помітили, виділили, а не щоб посміхалися, коли ти повертаєшся спиною. Потрібна яскрава фішка, акцент, а не дратує мішура. Наприклад, це може бути


Хутро - в гламурному стилі він популярний і влітку, і взимку. Причому чим довше ворс, тим краще. Це може бути куртка, горжетки, палантин. І звичайно, гламур передбачає колір - рожевий, помаранчевий, ультрамодний фіолетовий або фуксія, тим більше що мода теж активно їх використовує. Хоча у мене, наприклад, хутряна куртка соврешенно білосніжна, і в Москві, де замість снігу навіть взимку асфальт, вона виглядає шикарно. Купувати довгі одягу не слід, достатня довжина - до пояса.
Один нюанс - все це я говорю про штучне, декоративному хутрі. Якщо ж ти купуєш натуральне хутро, вибирай його природну красу - фарб і відтінків краще придуманих природою ще не створив жоден дизайнер, та й пождходіт до будь-якого ансамблю. Якщо ж тобі за смаком фарбоване хутро, заздалегідь прикинь, як і з чим ти будеш цей колір поєднувати, інакше хороша річ може просто глухо повиснути в гардеробі.

Рукавички з хорошою тонкої шкіри довжиною до ліктя - справжній тренд гламурного стилю, створений ще в середині минулого століття. Причому ти запросто можеш носити їх не тільки на вулиці, але і в клубі. Одягни прямо на рукавички велике кільце, етнічне або під старовину, і ти будеш виглядати чарівно. А якщо твій гламурний стиль більш брутальний, можеш використовувати інші модні аксесуари осінь-зима, наприклад, рукавички без пальців по типу автомобільних. Прикрашені стразами, вони виглядають дуже жіночно, в той же час чоловіча форма надає твоєму гламурному стилю образ сміливої і сильною амазонки, і чоловік зробить все, щоб підкорити таку жінку.

Гламурний головний убір. Не слухай тих, хто стверджує, що гламурна дівчина повинна неодмінно ходити з розпущеним волоссям і без головного убору. Тут корисно згадати один із законів гламуру - спочатку краса, все інше потім. У холодну пору року просто нереально зберегти волосся красивим, якщо віддати їх на розтерзання вітрі і морозу, вони швидко стануть млявими, сухими, ламкими. Ніяка найгламурніша одяг не зробить тебе сексі, якщо немає красивої зачіски, відсутній блиск волосся, запам`ятай це.
А який зараз вибір? Мода так і хоче бути гламурною, повернувши на подіум великі хутряні пухнасті шапки, кепі і берети як окремий аксесуар або в поєднанні з хустками, а в`язаний симбіоз, в якому щось лицарське, що поєднує шапку і шарф, тільки підкреслить твій гламурний стиль.

Стильна гламурна осінньо - зимове взуття - це самогу на високих підборах. І чим вони вищі, тим краще, тому гламур завжди віддає перевагу ботфорти. А якщо треба блешню, можна вибрати чоботи зі шпорами, ланцюгами, підковами - їх не тільки видно, а й чутно.
Тобі подобаються невисокі затишні чобітки пухнастим мешом назовні? Це дуже стильно, але гламур не терпить бруду і недоглянутості, а ми не у Франції живемо, у нас вулиці шампунем поки не миють. Скільки разів бачила дівчат, у яких хутро реально висить на чоботях вниз брудними бурульками - видовище неприємне і до гламурного стилю ніякого відношення не має.

Ірина Карельська спеціально для
Жіночий журнал aboutginka.ru

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Різновиди стилю одягу фото

Різновиди стилю одягу

Стилів одягу існує велика кількість. Хтось суворо дотримується певного, а хтось постійно змінює свої пристрасті. Дуже…

Які стилі одягу існують? фото

Які стилі одягу існують?

Всі ми прагнемо бути красивими, цікавими, стильними. Я думаю, що кожна зможе назвати 5-10 стилів одягу. А які стилі…

Стильно, модно, гламурно фото

Стильно, модно, гламурно

Модно сьогодні любити гламурних дівчат. Ми не знаємо що це, шукаємо, прагнемо, щоб бачили, що жінка завжди прекрасна.…

Готичний тренд знову в моді фото

Готичний тренд знову в моді

Готика знову повертається в моду. Всілякі вампірські саги, а також екранізовані голлівудські казки зробили готичний…

Що означає гламур фото

Що означає гламур

Для нас таким звичним стало слово гламур. А що означає гламур. Якщо запитати будь-яку людину, вживати це слово, то не…

Мода, стиль, краса, гламур фото

Мода, стиль, краса, гламур

Мода, стиль, краса, гламур ... Ми кожен день чуємо звідусіль ці слова. Вони доносяться до нас з радіо, телевізора, їх…

Стиль за кермом фото

Стиль за кермом

Чи знаєте ви, що красиво і стильно за кермом автомобіля виглядає та жінка, яка вміє гармонійно поєднувати стиль свого…

Гламур фото

Гламур

Усюди ми чуємо: «гламур», «гламурно виглядати», «гламурна вечірка»,…

Як уславитися гламурної фото

Як уславитися гламурної

Уславитися гламурної приємно будь-якій модниці. Тим більше, новомодне слівце «гламур», запозичене з…

Як зробити гламурний макіяж фото

Як зробити гламурний макіяж

Макіяж в гламурному стилі чарівний і привабливий, він здатний зробити образ дуже милим, чарівним і чарівним. Є кілька…

Як створити гламурний образ фото

Як створити гламурний образ

Гламур - оціночне поняття, одночасно позначає і красу, і чарівність. Може розглядатися як блиск, розкіш і з позитивної…

Як стати гламурною фото

Як стати гламурною

Слово «гламур» в нашому суспільстві часто вживається з негативним або зневажливим відтінком. Однак мільйони…

Гламурний одяг - яка вона? фото

Гламурний одяг - яка вона?

Що таке гламурний одяг, який одяг можна вважати гламурної, а яку модною, і в чому ця відмінність. "Відмінність…

Гламурні аксесуари фото

Гламурні аксесуари

Що може зробити будь-який стиль гламурним? Звичайно, аксесуари. І якщо модні тенденції живуть всього один сезон,…

» » Гламурний стиль