Подорож ... Франція ... Париж

Подорож .... Моє улюблене слово .. Ось наприклад зовсім недавно їздила до Франції, в місто романтики - Париж. Скажімо, коли я була перший раз в цьому місті, він мені не сподобався. Якось так було все похмуро і нудно. ... А причина в тому була, що біля мене не було нормальних людей, які могли б правильно показати місто і найголовніше робити це з якимось ентузіазмом. Тому вдруге я вирішила зробити все по-своєму.

Для того щоб подивитися усі найвідоміші місця Парижа, я і мої друзі вирішили вибрати двоповерховий екскурсійний автобус, на другому поверсі не було даху і все прекрасно можна було споглядати. Крім цього там були навушники російською мовою, щоб розуміти, про що йде мова. На кожній зупинці ми виходили, могли проводити стільки часу, скільки нам потрібно, і чекали наступного автобуса. Таким чином, ми комфортабельно об`їхали всі пам`ятки. У соборі Паризької Богоматері можна фотографувати, але можна найняти екскурсовода щоб розповів про особливості архітектури всередині будівлі. Одне з найголовніших на мою думку гідність Парижа - це Лувр. Але треба знати, що у вихідні дні краще його не відвідувати. У цей період дуже багато бажаючих його відвідати, тому черга дуже довга і можна простояти кілька годин поспіль.

Ейфелева Вежа - це просто родзинка. Це конструкція включає в себе і затишні ресторанчики і звичайно найголовніше незвичайні пейзажі. Найкраще робити фотографії, коли немає дощу, тому що на верху башти і так дуже дме вітер, фактично ти як би перебуваєш на відкритому повітрі. У зимову пору в Ейфелевій вежі є крижаний каток. Увечері близько Вежі місцева молодь з неординарним зовнішнім виглядом являє вуличні танці. Заряд позитивної енергії гарантований. Якщо Ви хочете купити пам`ятні сувеніри, щось не спишіть це робити біля сувенірних крамниць. Якщо піднятися вище Ейфелевої вежі можна побачити чорношкірих хлопців, які продають різні сувеніри. З ним можна торгуватися, я особисто купила 5 штук брелків у вигляді вежі за 1 євро. Крім цього вони можуть відкликати Вас в сторону і показати різні види сумочок і духів за дуже дешевою ціною, але краще не піддаватися на провокації, так як це крадені речі і місцева міліція веде чіткий контроль за ними.


Найбажаніше місце для модниць це звичайно Єлисейські поля. У цій частині міста стільки косметики, що просто позаздриш. У цих магазинах можна купити найпопулярніші бренди за дуже доступною ціною. Кожного місяця приходять нові колекції, тому старі знижують в ціні. Крім цього навіть якщо є невеликий дефект в упаковці або зовнішньому вигляді продукції, її тут же ставлять в спеціальні кошики з 50% знижкою.

Якщо прогулятися набережною Сени можна побачити багато виставок картин на будь-який смак, особливий акцент художники дають на різні пам`ятки Парижа. Є можливість замовити картину, що сподобалася в будь-якому розмірі і рамці. За її заощадження теж можна не переживати, тому що все акуратно упаковують.

Між днем і ввечері є великий контраст, все стає набагато яскравіше, ілюмінації практично з кожного будинку і все місто оживає. Виходять просто фантастичні фотографії.

Тепер поговоримо про Люрді. Це дуже релігійне місце у Франції. Туди приїжджають люди з різними хворобами і дефектами. Ходити легенда, що двом маленьким діткам з`явилася Пресвята Богородиця, створила маленький джерело, і сказала на цьому місці побудувати храм. З тих пір там побудований ціле містечко, де можна духовно насолодитися перебиванием. Щовечора відбуватися служба Господня зі спеціальними ліхтариками, щоб було видно, скільки людей приїхало разом помолитися. Є будівля, де місцеві монахи роблять духовне очищення - купання голяка в холодній воді. Це ритуал особливий, так як під час цього вони вимовляють молитви за порятунок. Також побудовано багато бронзових скульптур, і є хресна дорога, де можна пройти всі станції і відчути єдність з Богом. Крім цього по всій довжині цього містечка стояти крани зі святою водою, де можна набрати для себе і близьких. Недалеко розташовані сувенірні магазини з різними зображеннями Богородиці в т.ч. і пляшки для святої води. Враження незабутні, раджу всім відвідати Францію!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Карта пам'яток франції фото

Карта пам'яток франції

Франція - найромантичніша країна в світі. Країна Наполеона і Людовика XIV, Віктора Гюго та Олександра Дюма, Жанни Д`Арк…

Час подорожей: франція фото

Час подорожей: франція

Франція - романтична країна. Подорож по її просторах дозволить отримати найяскравіші враження і зануритися в дивовижну…

Сувеніри з парижа фото

Сувеніри з парижа

Отже, ви в Парижі. І, звичайно, хочете придбати щось на згадку про цю воістину славному місті. "З придбанням сувеніром…

Шопінг в парижі фото

Шопінг в парижі

Париж є центром світової моди, а шопінг в Парижі - одним з найприємніших проведення часу. Одягатися в столиці Франції…

Париж я люблю тебе! фото

Париж я люблю тебе!

Якщо опитати людей, яке місто вони вважають найромантичнішим, то Париж, мабуть, займе в цьому списку перше місце.…

Вихідні в парижі фото

Вихідні в парижі

Якщо вам раптом захотілося романтики і зміни зупинки, то поїздки - ідеальне поєднання для підняття настрою і нових…

Побачити париж і ... Обалдеть фото

Побачити париж і ... Обалдеть

Хто не мріє побачити Париж? Місто, яке надихає, вражає, в якому можна одночасно бути і в минулому, і в майбутньому.…

Що подивитися в парижі фото

Що подивитися в парижі

Насправді це питання досить складне. Вибір пам`яток колосальний. Все залежить від ваших смаків і уподобань. І, звичайно…

» » Подорож ... Франція ... Париж