Як змиритися зі статусом коханки?

Виявляються коханкою одруженого чоловіка? Що робити? Як змиритися з етімстатусом? Цей статус образливий для багатьох жінок, які перебувають у етомположеніі. А для деяких жінок це не має ніякого значення.

Увашев чоловіка є дружина, яка його завжди чекає вдома. Це його тил, которийвсегда готовий пригріти його. А коханка отримує від чужого чоловіка секс і трохи уваги. Які ж типи жінок вважають за краще статус коханки, а не дружини іліподругі?

Естьтакой тип жінок, які полюють тільки за одруженими чоловіками. Вони всемісіламі хочуть його забрати з сім`ї і одружити на собі. Особливо якщо цей чоловік заможний і привабливий. Такі жінки в такий спосіб намагаються мстити іншим. Також вони, ведучи чужого чоловіка, самостверджуються, або є якісь вигоди. Якщо імудастся все-таки відвести його і одружити на себе, то даний шлюб довго не триватиме.

Ковторому типу відносяться жінки заміжні, які зустрічаються з одруженими чоловіками. Вони рівні при зраді. Онабежіт від свого чоловіка до нього, а він отсвоего до неї. Часто навіть буває так, що вони дружать сім`ями, а дружини являютсялучшімі подружками. Вони обидва брешуть і ховаються. Для них це як веселоепріключеніе.


Ктретьему типу жінок відносяться ті, яким подобаються їхні положення, роль второгоплана. Для них таке ставлення більш прийнятне і немає ніяких зобов`язань другперед іншому. У них є секс без зобов`язань. Якщо раптом її одружений мужчінарешіт кинути дружину і переїхати до неї, то такий стан її не влаштовує. Таккак їй буде влаштовувати положення коханки, а не дружини або співмешканки.

Такжеесть жінки з комплексами, які вважають за краще одружених чоловіків, чтобисамоутвердіться. У таких жінок щось не так з самооцінкою. Вона боітсяотношеній з холостими чоловіками, так як боїться того, що або він кине її, або покличе заміж. А відносини з одруженим забезпечить їй виправдання переддрузьямі і знайомими, що він не кине сім`ю, а вона не хоче руйнувати сім`ю.

Естьженщіни, які люблять чоловіка, але не знають, що у нього є сім`я. Такойслучай часто поширений, що жінки стають ошуканими зі сторонилюбімого. Чоловіки шукають виправдувальні відмовки, чому вони не ночують вдома сней. А насправді у нього є дружина, про яку він вам звичайно ж не говорив. Навіть його дружина не здогадується, що у нього естьви.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Люблю одруженого чоловіка фото

Люблю одруженого чоловіка

Любов жінки до одруженого чоловіка - один з найпопулярніших сюжетів як у житті, так і в літературі. Цей сюжет виступає…

Кого беруть в дружини? фото

Кого беруть в дружини?

У жінок нерідко виникає питання про те, чому чоловіки зустрічаються з одними, а пропозиція руки і серця роблять іншим.…

Я, мій чоловік і його коханка фото

Я, мій чоловік і його коханка

Знайомство, любов, зустрічі і, нарешті, весілля. А що далі? Довге щасливе сімейне життя, як в казці? На жаль таке буває…

» » Як змиритися зі статусом коханки?