Академія здоров'я: де і як лікують ожиріння?

Академія здоров`я: де і як лікують ожиріння?
Ожиріння - це процес відкладення жиру в організмі людини, за рахунок чого збільшується загальна маса тіла. В даний час існує безліч факторів, які можуть призвести до такої хвороби, як ожиріння.
Через неправильне харчування, схильності до стресів, недосипання, психотропних препаратів, малорухливого способу життя і деяких генетичних захворювань зросла кількість людей, які страждають ожирінням. Щоб правильно діагностувати цю хворобу, в сучасній медицині найчастіше використовують індекс маси тіла (ІМТ). ІМТ = маса тіла / рост2 (кг / м2). При цьому поріг надмірної ваги становить 25 кг / м2, а поріг ожиріння 30 кг / м2.

Нерідко ожиріння викликає ускладнення в організмі і може привести до діабету, остеоартрозу, проблемам з серцем і ін. Щоб цього уникнути, необхідно звернутися до лікаря на ранніх стадіях. Проблемою ожиріння займаються фахівці трьох напрямків. Це дієтологи, ендокринологи та хірурги. Тільки в тому випадку, якщо заходи, вжиті дієтологом і ендокринологом, не допомагають, слід звертатися до хірургів.

Процес лікування здійснюється в три етапи. На першому лікар повинен буде визначити причину захворювання: гормони, неправильне харчування або спадкові хвороби. На другому етапі будуть проведені додаткові аналізи і дослідження: рівень гормонів щитовидної залози, надниркових залоз, гіпофіза. Крім цього, обов`язково буде зроблений аналіз на визначення рівня цукру в крові. Залежно від причини захворювання, можуть проводитися і інші дослідження.


На третьому етапі лікування лікар призначить відповідну програму одужання, спираючись на отримані дані і з огляду на стан здоров`я пацієнта. У сучасній медицині, фахівці в цій галузі вважають за краще призначати комплексну терапію. У неї входять: індивідуальна програма зниження ваги, дієта з підвищеним вмістом клітковини, лікування супутніх захворювань та ін.

Крайнім заходом при боротьбі з ожирінням є хірургічна операція. баріатрична хірургія допомагає повністю вирішити цю проблему і завдає мінімальної шкоди організму. Операція проводиться без надрізів, тільки через прокол, і має ряд протипоказань. Такий метод застосовується до пацієнтів, у яких показник ІМТ вище 40 кг / м2.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Проблема ожиріння фото

Проблема ожиріння

Ожирінням називають хвороба, що характеризується надмірним відкладенням жирової тканини, особливо схильні до цього…

Що таке індекс маси тіла фото

Що таке індекс маси тіла

Що таке індекс маси тіла (ІМТ)В наше життя це поняття ввів бельгійський статистик і соціолог Адольф Кетеле. Індекс маси…

Корекція зайвої ваги фото

Корекція зайвої ваги

Наше тіло є нашим багажем, яке ми несемо все своє життя. Тому, чим більше багажу понад норму, тим коротше наш шлях.…

Як дізнатися імт фото

Як дізнатися імт

Індекс маси тіла - це величина, що характеризує відповідність маси людини його зростання. За допомогою цього показника…

» » Академія здоров'я: де і як лікують ожиріння?