Як почути від нього "я тебе люблю"

Як почути від нього
Освідчення в коханні, вимовлене єдиним, бажаним чоловіком - самі довгоочікувані і приємні слова. Якщо ви ще не отримали усних свідчень в глибокій симпатії від свого кавалера, не переживайте, а спробуйте зрозуміти мотиви чоловіки і злегка скоректуйте свою поведінку.
Перш за все, приберіть зайву напругу з ваших відносин з чоловіком. Чи не зазіхайте на особистий простір улюбленого, інакше віджахнете його. Не втручайтеся в його життя без запрошення. Крім того, не варто форсувати розвиток подій, заводити розмови про спільне майбутнє завчасно. Нехай все йде в спокійному темпі, і чоловік не буде думати, що ви хочете його уярмити.

Якщо ви хочете стати жінкою, яка викликає бажання говорити їй про любов, станьте позитивної і життєрадісною особливої. такі дівчата привертають набагато більше, ніж ті, які постійно сумують і скаржаться на життя. Будьте джерелом гарного настрою і людиною, завжди готовим надати моральну підтримку.

Постарайтеся зачарувати друзів і батьків чоловіка. Повірте, вашому молодій людині дуже важливо, щоб у його близьких було хорошої думки про претендентки на його серце. У спілкуванні з друзями будьте веселою і товариською, проте не перегніть палицю, адже хтось із приятелів вашого кавалера може вирішити, що ви заграєте з ним.

Будьте досить загадкові. Ваш чоловік не повинен сприймати вас як людину, яку він вже повністю вивчив. Напевно дівчина з власною думкою і особистими інтересами буде привабливою для вашого молодої людини. Активна життєва позиція характеризує вас як впевнену в собі особистість.


Шукайте в усьому золоту середину. Приділяйте час і увагу своєму чоловікові, але не будьте нав`язливою. Не варто без залишку розчинятися у відносинах, це може дратувати. Підтримуйте молодої людини в його пристрастях і захоплення, показуйте, що розумієте його. У той же час не забувайте про себе, не зраджуйте своїм принципам і смакам. При достатньої самостійності дозвольте чоловікові іноді подбати про себе і захистити себе.

Коли ви будете поряд з вашим обранцем такою цікавою, веселою і розуміє, то, напевно, дуже скоро ви почуєте від нього заповітні слова, які повністю заслуговуєте: «Я тебе люблю».

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Любов без жертв фото

Любов без жертв

Багато хто з жінок просто впевнені, що вийшовши заміж, повинні вовсем слухатися чоловіка, жити його інтересами, робити…

Як утримати чоловіка-рака фото

Як утримати чоловіка-рака

Особливості спілкування з чоловіком-РакоВиберіть тактику спілкування з коханим, постарайтеся не дратувати і не…

Як мирно жити з чоловіком? фото

Як мирно жити з чоловіком?

Будь-яка жінка мріє жити з чоловіком мирно, в любові та злагоді, але далеко не кожній це вдається. Чому? Та тому, що…

Мій чоловік - ловелас фото

Мій чоловік - ловелас

Хто ж, власне, такі - ловеласи? За загальним уявленням, це чоловіки, від яких без розуму переважна більшість жінок, які…

» » Як почути від нього "я тебе люблю"