Пропозиція руки і серця

Пропозиція руки і серця
Молоді люди сподобалися один одному, почали зустрічатися. Взаємність з часом ставало все міцніше, пара вже не уявляє життя один без одного. Дівчина чекає і сподівається, що незабаром молода людина зробить офіційну пропозицію. Звичайно, навіть самі просте речення руки й серця здасться їй блаженством. Але все-таки буде набагато краще, якщо чоловік не просто скаже фразу, а оформить всі в оригінальній, красивою, романтичною формі. Способів багато, вони залежать від фантазії людини і від його матеріальних можливостей.
Якщо молода людина хоче дотриматися старі традиції, а заодно продемонструвати повагу до батьків обраниці, він може прийти до них і попросити руки їхньої дочки. Зрозуміло, потенційному нареченому необхідно надіти строгий костюм і прихопити два красивих букета квітів, один з яких належить вручати майбутньої тещі.

Можна привнести в церемонію пропозиції руки і серця деяку театральну нотку. Наприклад, показати потенційної нареченої закриту коробочку зі словами: «Мені потрібна твоя думка і порада. Ось тут лежить портрет чарівної дівчини, яку я дуже люблю. Подивися і скажи, вона погодиться вийти за мене? »Після чого швидко зняти кришку. Зрозуміло, в коробочці лежить дзеркало. Майже напевно, дівчина зі щасливим сміхом відповість: «Мені здається, вона погодиться!»

Пропозиція, зроблена в ході романтичної вечері при свічках і тихою, мелодійної музики також не залишить байдужою дівчину. Особливо якщо одночасно з ним потенційний жених піднесе своїй обраниці красиве колечко з діамантом в знак заручин.


Зрозуміло, розсипати під вікнами коханої мільйон яскраво-червоних троянд, уподібнившись персонажу з популярної колись пісні, не варто. Як мінімум, тому що мільйон - парне число. та й вартість такий примхи просто нечувана. А ось надіслати їй додому або на роботу красиво оформлену кошик з чудовим букетом, цілком можна. Особливо якщо в цьому кошику буде ще пляшка шампанського з двома келихами. Закоханий може або сам принести подарунок, або довірити цю роботу посильним. У другому випадку слід з`явитися відразу після його відходу з гучним питанням: «Кохана, ти згодна зробити мене найщасливішим у світі, ставши моєю дружиною?»

Можна, уподібнившись експансивному південцю, заспівати під її балконом серенаду, завершивши свій виступ тим же питанням. Або, наприклад, подарувати їй на день народження Вродливий торт, на якому буде зроблено напис: «Прошу твоєї руки!» Способів дуже багато, дерзайте. Як говорили древні римляни: «Фортуна благоволить сміливим.»

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Які квіти дарувати дівчині фото

Які квіти дарувати дівчині

Любов: як вона невинна, прекрасна, зворушлива і непередбачувана. Що робити хлопцю або навіть дорослому чоловікові, якщо…

Пропозиція руки і серця фото

Пропозиція руки і серця

як зробити пропозиціюЗробити пропозицію може кожен, але зробити це красиво і оригінально під силу далеко не всім…

Сватання і заручини фото

Сватання і заручини

У колишні часи одруження в Росії було немислимо без двох попередніх етапів: сватання і заручин. Хоча зараз більшість…

Перед весіллям фото

Перед весіллям

Сучасне весілля і досвадебная заходи сильно відрізняються від традиційних старовинних російських обрядів."Сучасне…

» » Пропозиція руки і серця