Кіра найтли - ?? Велика мадемуазель

Кіра Найтлі - ?? велика мадемуазель
Британська актриса з чарівною зовнішністю Кіра Найтлі вперше стала обличчям бренду Chanel ще в 2007 році. Її перша рекламна кампанія була в підтримку моментально став знаменитим аромату Coco Mademoiselle. Кілька років поспіль - з 2007 до 2012 рр. - «Велика мадемуазель» Найтлі продовжує залишатися уособленням жіночності та сексуальності Chanel.
За рік до доленосного контракту з Chanel, в 2005-му, 20-річну Кіру Найтлі назвали сексуальної кіноактрисою. Юна зірка залишила позаду себе і Анджеліну Джолі, і Джулію Робертс, і навіть Мерлін Монро. До цього моменту її фільмографія налічує вже двадцять кінокартин.

У 2007 році актрису і модель Найтлі, з 2003 року вже є особою британського ювелірного дому Asprey, запрошують стати уособленням аромату Coco Mademoiselle.

Після неймовірного попиту завдяки знаменитій рекламі, де дівчина постала перед глядачами в розкішних вечірніх сукнях, що підкреслюють шик аромату її духів, жіночність і загадку витонченого коду, Chanel вирішує створити новий образ пристрасної мадемуазель.

Новий рекламний ролик довірили відомому британському режисерові Джо Райта, вже працював з музою Найтлі, як він її лагідно охрестив, в своїх картинах «Спокута», «Гордість і упередження». Цей ролик став повноцінним короткометражним фільмом. За задумом Райта, його сюжет - це історія романтичних і пристрасних відносин самої Мерилін Монро і боготворящего її фотографа Дугласа Кіркланда.


Чудова, з країнами, що розвиваються волоссям Кіра в образі жінки-кішки в сексуальному обтягуючому комбінезоні мчить верхи на Ducati початку 70-х років по ранковому Парижу, щоб встигнути на важливу фотосесію, яка раптом перетворюється в пристрасне побачення на шовкових простирадлах.

будинок моди Chanel в цій же рекламної кампанії задіяв і друковані медіа. так з`явилися розкішні фотографії «мадмуазель» Найтлі з флаконом легендарних парфумів, зроблені Маріо Тестіно, перуанським фотографом.

Після зйомок актриса зізналася, що вперше закохалася. Але не в будь-якого чоловіка, а саме в Coco Mademoiselle: «Це перший аромат, який мене вразив. до знайомства з ним я користувалася виключно чоловічими парфумами. Я завжди шукала запах, який змушує відчути себе впевненою і сильною. Почувши нотки парфумів Mademoiselle, я подумала: «Мабуть, я буду їх носити».

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Chanel (шанель) фото

Chanel (шанель)

Торгова марка Chanel відома сьогодні всьому світу як бренд з незаперечною репутацією, чудовою якістю продукції, і…

Chanel coco mademoiselle: опис, відгуки фото

Chanel coco mademoiselle: опис, відгуки

Для кожної жінки закінчився флакончик духів - це її минуле. Відкриваючи пляшку і куштуючи аромат, переміщаєшся в той…

Зачіски кори найтли фото

Зачіски кори найтли

Кіра Найтлі, відома актриса, що прославилася завдяки своїй ролі в «Піратах Карибського моря», вважається…

Новий ролик для coco mademoiselle фото

Новий ролик для coco mademoiselle

Британська актриса Кіра Найтлі в третій раз стає особою знаменитого аромату Coco Mademoiselle. Чоловічу роль успішно…

Кіра найтли в життя фото

Кіра найтли в життя

Кіра Найтлі - британська актриса, народилася 26 березня 1985 року в Великобританії в родині актора і…

Кіра найтли і її колечко фото

Кіра найтли і її колечко

Кіра Найтлі і Джеймс Райтон недавно оголосили про свої заручини. Закохані виглядають дуже щасливими, обнімаються і…

Еволюція стилю кори найтли фото

Еволюція стилю кори найтли

Жінками, чий стиль надихає, Кіра Найтлі називає Хелену Бонем-Картер і Бьорк. Актрису приваблює їх уміння одягатися…

» » Кіра найтли - ?? Велика мадемуазель