Сяйво зірок: дженніфер лопес

Сяйво зірок: Дженніфер Лопес
Дженніфер Лопес - одна з найяскравіших зірок світового кіно. Приголомшлива актриса, талановита співачка і просто дуже красива і чарівна жінка, вона завоювала серця мільйонів шанувальників. Жіночність Дженніфер і неповторний шарм роблять її героїнь незвичайно чуттєвими і щирими.
народилася зірка в самому відчайдушному районі Нью-Йорка - в Бронксі. Сама Дженніфер росла в скромній небагатій родині, вчилася в католицькій школі для дівчаток і займалася танцями. Після школи, влаштувавшись на роботу в юридичну контору (батьки Дженніфер пророкували їй кар`єру адвоката), їй в руки потрапило оголошення про набір танцівниць в школу Манхеттена. Так почалася її самостійне життя - вдень робота в конторі, вночі - танцівниця в нічному клубі.

Заради танців Дженніфер кинула коледж і після неприємної розмови з батьками пішла з дому. Наступні вісім місяців вона провела в марних спробах знайти роботу і житло, її будинком став танцювальний зал. Такий стан речей, безсумнівно, пригнічувало майбутню зірку, але через якийсь час їй посміхнулася удача. Їй запропонували взяти участь в мюзиклах і взяли в тур «Золоті мюзикли Бродвею».

Дев`ятнадцятирічна Дженніфер була щаслива. А через два роки, обійшовши понад дві тисячі претенденток, вона пройшла кастинг на участь у шоу «Живий колір». Їй була відведена роль танцівниці. Трохи пізніше її помітили в Голлівуді. Завдяки «Живому цвіту» їй запропонували знятися в комедії «В живому світлі». Але справжня роль, роль актриси її чекала в серіалах «Південний централ», «Дорога Малібу», «Другі шанси» і деяких інших. Кар`єра серіальної актриси закінчилася, коли в 1993 році Лопес отримала роль у фільмі «Моя сім`я». Фільм добре прийняли, і таким досягненням Дженніфер стала головна роль у «Селені», а потім в «Анаконді».


Кого б вона не грала, покоївку в готелі або тюремного наглядача, її героїні завжди живі, натуральні і граціозні. Дженніфер Лопес НЕ забула і про свою мрію стати співачкою. У 1999 році вийшов її перший альбом On the 6, потім були J.Lo, This Is Me ... Then, Rebirth і інші. На жаль, особисте життя Дженніфер складалася не так вдало, як кар`єра. У 2011 році розпався її третій шлюб з музикантом Марком Ентоні, від якого вона народила двох дітей.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Дієта дженніфер лопес фото

Дієта дженніфер лопес

Я завжди була великою дівчинкою, я люблю своє тіло і не збираюся нічого змінювати ». Ці слова належать Дженніфер…

Плаття оскар 2010 фото

Плаття оскар 2010

Оскар - найяскравіше світове шоу, де можна і інших подивитися, і себе показати. Для зірок Голлівуду, звичайно,…

Макіяж дженніфер лопес фото

Макіяж дженніфер лопес

Відома співачка, актриса, дизайнер і просто шикарна жінка. Все це про Дженніфер Лопес, яка вже багато років є об`єктом…

Романтична дженніфер лопес фото

Романтична дженніфер лопес

Кар`єра Дженніфер Лопес в шоу-бізнесі почалася з танцю і музики, однак її основною пристрастю є акторство. Особливо її…

» » Сяйво зірок: дженніфер лопес