Чого боїться олексій чадов

Чого боїться Олексій Чадов
Олексій Чадов - російський актор, який знявся в таких картинах, як «Війна», «9 рота», «Нічний дозор», «Денний дозор», «Стрітрейсери» та інших. Є молодшим братом актора Андрія Чадова.
В одному зі своїх інтерв`ю популярному журналу Олексій Чадов зізнався, що страшенно боїться вампірів. Також він звернув увагу на те, що в дитинстві не любив дивитися фільми жахів. Але траплялося це зовсім не тому, що майбутній актор боявся, його це просто не цікавило. За словами Олексія, він любив пригодницькі фільми і бойовики.

Одного разу вночі, приблизно в дев`ятирічному віці, Олексію Чадову приснився сон, в якому його брат Андрій постав в образі вампіра. Цей сон виявився досить реалістичним і страшним, і, прокинувшись, хлопчик довго не міг повірити в те, що старший брат - звичайна людина. За його власними словами, Олексій не міг довго заснути, йому здавалося, що у Андрія зараз з`являться ікла, і він почне пити людську кров. Олексій якийсь час після цього сну навіть відмовлявся спілкуватися з братом і заспокоївся лише після того, коли з мамою в церкві поставив свічку. З тих пір у нього залишився страх перед вампірами.

«Я ніколи не дивлюся фільми за участю вампірів і навіть« Сутінки »не дивився» - зізнається Олексій Чадов. Подібні сюжети, за словами самого актора, вносять дисгармонію в його світовідчуття.


Коли Олексію Чадову запропонували зіграти роль Кості в «Дозор», він спочатку хотів відмовитися. Однак незабаром зрозумів, наскільки серйозний цей проект. Також його дуже зацікавив сценарій, що, врешті-решт, вплинуло на прийняття актором даного способу. Щоб впоратися зі своїм страхом перед вампірами, в процесі зйомок «Дозорів» Олексій постійно відвідував психоаналітика. Той навчив його сприймати дану роботу як певний образ, який не має відношення до дійсності.

Іноді Олексій задається питанням про те своєму дитячому сні про вампіра: «Що якщо це був не мій брат, а я бачив себе в майбутньому, в такому образі?» Можливо, сон і справді був пророчим і передрікав майбутньому актору очікує його роль в «Дозор ».

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Значення імені алексей фото

Значення імені алексей

ім`я Олексій має давнє коріння і походить від грецького слова «алекс», що в перекладі на російську означає…

Олексій ягудін, новини фото

Олексій ягудін, новини

Шість років Олексій Ягудін НЕ беруть участь в спортивних змаганнях. Але шанувальники як і раніше бачать його на льоду -…

Актор алексей макаров фото

Актор алексей макаров

Олексій Макаров народився в акторській сім`ї, в місті Омську. Його мама, Любов Поліщук, була в списку найбільш…

» » Чого боїться олексій чадов