Як вибрати протизаплідні засоби

Як вибрати протизаплідні засоби
Безпека і здоров`я - це те, чим можна нехтувати навіть під час самої романтичної ночі. Тому щоб уникнути неприємних наслідків, слід скористатися засобами контрацепції. Однак, вибираючи їх, необхідно врахувати цілий ряд важливих моментів.
Контрацептивами називають групу методів або ліків, які перешкоджають запліднення яйцеклітини і, отже, попереджають розвиток вагітності. Крім цього, вони можуть вирішити деякі проблеми, пов`язані з ризиком для здоров`я. Втім, не всі протизаплідні засоби можуть захистити від інфекційних захворювань, які передаються статевим шляхом. наприклад, гормональні таблетки, діафрагми, ковпачки, спіралі і т.д. допомагають уникнути небажаної вагітності, але при цьому вони не гарантують безпеки в плані здоров`я після сексу з неперевіреними партнером. Тому при виборі методів запобігання слід звертати увагу на даний момент, особливо при частій зміні коханців.

на гормональних і внутрішньоматкових способи контрацепції можна зупинитися при постійних інтимних відносинах, в той час як бар`єрні методи (Сперміциди, презервативи і т.д.) більше підходять жінкам, які займаються сексом нерегулярно. І з цієї причини вони не потребують щоденної протизаплідною захисту.

Крім того, перш ніж віддати перевагу тому чи іншому засобу контрацепції, слід врахувати ще один важливий фактор - стан здоров`я. Адже не секрет, що будь-який медичний препарат має свої протипоказання. Так, деякі гормональні таблетки, ін`єкції, імплантати можуть викликати загострення остеопорозу, впливати на серцево-судинну систему і т.п. Крім цього, серед них є ті, які не поєднуються з певними видами ліків. Тому перед початком застосування даних препаратів необхідно порадитися зі своїм лікарем.


Наступне, на що слід звернути увагу при виборі - вік. Наприклад, для молодих дівчат гінекологи не рекомендують використовувати внутрішньоматкові протизаплідні засоби, а жінкам старше 35 років потрібно з обережністю підходити до підбору гормональних засобів.

Але, все ж, незмінним вимогою до всіх методів контрацепції залишається їх надійність і легкість в застосуванні. І нехай у кожної жінки свої побажання до безпечного сексу, однак варто пам`ятати, що універсального засобу не існує, і що будь-який спосіб має свої плюси і мінуси. Тому до вибору протизаплідних засобів треба підходити обдумано, враховуючи індивідуальні особливості організму і рекомендації лікаря.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Таблетки проти абортів фото

Таблетки проти абортів

Аборт - це переривання вагітності будь-яким способом, медикаментозним або немедикаментозним. Переривання вагітності є…

» » Як вибрати протизаплідні засоби