Як уникнути зайвих покупок в супермаркеті

Як уникнути зайвих покупок в супермаркеті
Збираючись в супермаркет тільки за хлібом, людина зазвичай рідко купує лише одну буханку і приходить ще і з свежевипеченною Сайко. Маркетологи з усього світу активно створюють все більш дієві способи впливу на вибір покупця. Необхідно бути уважнішими і уникати імпульсивних покупок.
Людина, що володіє великою кількістю грошей, нечасто замислюється про них і не бачить ніякої шкоди в імпульсивних покупках. Більш того, психологи рекомендують розслаблений шопінг як засіб від депресій. Однак всі, хто змушений точно розраховувати власний бюджет, повинні запобігати зайві витрати. Імпульсивних покупок неважко уникнути, знаючи сучасні хитрощі продавців. Тут вам можуть допомогти поради від фахівців з подолання спокуси.

У супермаркет і продовольчий магазин ходити за покупками слід лише на ситий шлунок. При виборі товару відомої марки обов`язково зробіть порівняння за ціною і якістю з аналогічним продуктом, який розташований вище або нижче «золотий полиці». Ціна на такий товар, як правило, набагато демократичніше, а його якість залишається на рівні більш звичного зразка.

У будь-який супермаркет необхідно брати складений заздалегідь докладний список необхідних товарів. При цьому постарайтеся не відволікатися на інші пропозиції. Якщо список складається з невеликої кількості пунктів, краще брати кошик, а не візок. Вибір закінчиться автоматично, як тільки ваша рука втомиться постійно носити важкий вантаж. Якщо покупки регулярні, то краще брати з собою невелику суму грошей тільки на заплановані витрати.


Знаючи, як розташовані зони в торговому залі, потрібно завжди орієнтуватися на третю частину магазину, де знаходяться бюджетні товари. Якщо ви зможете виробити звичку прораховувати наперед суми витрат на тиждень, то ви без зусиль станете бережливим людиною і зможете протистояти будь-яким методам маркетологів. При складанні щотижневого меню у вихідні, обліку транспортних, комунікаційних витрат, витрат на побутову хімію та інше, ви навчитеся планувати бюджет і без проблем збирати суму на серйозні покупки.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Що я думаю про шопінг фото

Що я думаю про шопінг

В останні роки в нашій країні і в усіх країнах світу, почався бум під назвою - Шопінг (в перекладі з англійської -…

Шопінг - радощі і труднощі фото

Шопінг - радощі і труднощі

Шопінг завжди викликає емоції. Негативні чи позитивні - не важливо. Мабуть, є щось в здійсненні покупок, що зачіпає…

Як навчитися збирати фото

Як навчитися збирати

Багато замислювалися над проблемою накопичення грошей, але не багато хто починав стабільно втілювати свою мету. Для…

Сімейний бюджет: як планувати фото

Сімейний бюджет: як планувати

Мало хто при вступі в шлюб замислюється про фінансові питання майбутньої сім`ї. Найчастіше це виникає тільки тоді, коли…

Супермаркет від а до я фото

Супермаркет від а до я

Деякі вважають, що похід по магазинах - це досить легке і приємне заняття, і навіть вибір продуктів представляють як…

Як навчитися економити гроші фото

Як навчитися економити гроші

Питання про те, як навчитися економити гроші, в умовах нинішньої ситуації в світі, актуальний для багатьох. Але навіть…

» » Як уникнути зайвих покупок в супермаркеті