Як оформити відпустку на один день

Як оформити відпустку на один день
Іноді з особистих або сімейних обставин працівникові необхідний день відпустки. Взяти відгул можна за згодою роботодавця, оформивши відповідну заяву.
Зверніться в кадрову службу організації-роботодавця, щоб дізнатися, чи є у вас невикористані дні щорічної оплачуваної відпустки.

Якщо такі виявилися, складіть заяву про надання оплачуваної відпустки. У «шапці» цього документа напишіть посаду, прізвище, ім`я, по батькові керівника організації-роботодавця. Нижче - свої прізвище, ім`я, по батькові, посаду та підрозділ, в якому працюєте. Якщо організація велика, вкажіть також свій табельний номер. Нижче «шапки» посередині аркуша напишіть слово «Заява». Основний текст викладіть так: «Прошу надати мені відгул в рахунок щорічної оплачуваної відпустки (дата відгулу)». Заява підпишіть, поставте поточну дату.

Якщо днів щорічної оплачуваної відпустки у вас не виявилося, напишіть заяву про надання відгулу за свій рахунок. У цьому випадку документ складається так само, як описано вище, за винятком того, що формулювання в основному тексті повинна бути наступною: «Прошу надати мені день відпустки без збереження заробітної плати (дата)».

Уявіть заяву на узгодження своєму безпосередньому начальнику. Після того як він поставить на документі свою візу: «не заперечую» або «погоджено», віднесіть заяву в кадрову службу.


Роботодавець зобов`язаний надати неоплачувану відпустку, якщо працівник вступає в шлюб, у нього народилася дитина або помер близький родич.

В інших випадках роботодавець також зазвичай йде назустріч працівникові і надає йому день відпустки без збереження заробітної плати, але він не зобов`язаний цього робити, якщо ви не належите до особливої категорії працівників:
- ветерани Великої вітчизняної війни-
- інваліди
- пенсіонери за возрасту-
- батьки або подружжя військовослужбовця, який загинув або отримав каліцтво на військовій службі.

Однак і для цих категорій працівників є обмеження по кількості днів неоплачуваної відпустки на рік, що встановлено статтею 128 ТК РФ.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як отримати відгул фото

Як отримати відгул

Додатковий день відпочинку (або відгул) може бути надано вам роботодавцем за попередньою домовленістю. Однак на…

Як вважати стаж для відпустки фото

Як вважати стаж для відпустки

Згідно зі статтею 114 ТК РФ, роботодавець гарантує надання щорічної оплачуваної відпустки своїм співробітникам. Причому…

Як писати заяву на відпустку фото

Як писати заяву на відпустку

Плануючи чергову відпустку, продумуючи цікавий маршрут і складаючи план подорожі, важливо не упустити найголовніше. Не…

» » Як оформити відпустку на один день