Як бути підлеглому з керівником

Як бути підлеглому з керівником
Від ваших відносин з начальством багато в чому залежить те, наскільки комфортно ви почуваєте себе на робіт, і то, як просувається по кар`єрній драбині. Може бути, підлеглому з керівником потрібно буде спілкуватися досить часто, а може бути, і не дуже. У будь-якому випадку, для вас набагато краще, якщо ці відносини будуть нейтрально-доброзичливими і чисто діловими.
Ваша перша і основна обов`язок на робочому місці - якісно і своєчасно виконувати свою роботу. Поставте цей принцип в основу, щоб ні у колег, ні у керівництва до вас в цьому плані претензій не було. Якщо до вас звертається керівник, намагайтеся відповідати коротко і по суті. Він не повинен ніколи чути від вас таких слів, як «Я не вмію», «Я не знаю», «Я не зможу», коли дає вам завдання.

Якщо вам щось незрозуміло, то перед тим, як звернутися з питанням до безпосередньо керівнику, спробуйте знайти відповідь на нього у більш досвідчених колег або в спеціальній літературі. Постарайтеся, щоб ваші питання не були такими, відповідь на які є в нормативних документах і інструктивних матеріалах. Це буде характеризувати вас як фахівця, який не може самостійно знайти потрібну інформацію, наявну у відкритих джерелах.

Чи не намагайтеся здаватися всезнайкою і демонструвати свою ерудицію з кожного приводу. Придивляйтеся до манери поведінки і керівництва вашого начальника, визначте, що він за людина, послухайте думку про нього його підлеглих. Постарайтеся врахувати це в спілкуванні з ним. Не запобігав і не загравати, така поведінка навіть якщо сподобається керівнику, навряд чи викличе розуміння у ваших колег.

Буде краще, якщо ви завжди будете дотримуватися субординації. Навіть якщо начальник просить називати його на ім`я, продовжуйте використовувати ім`я та по батькові при зверненні до нього.


Уникайте обговорювати керівництво разом з колегами в курилці. Не критикуйте його дій - за них несе відповідальність він, а не ви. Але якщо у нього виникли зауваження до вашої роботи, але ви впевнені в своїй правоті, не варто мовчати і погоджуватися. Краще не «лізьте в пляшку» перед усіма, попросіть його взяти вас і спробуйте довести йому, що він помиляється. Це ризиковано, але якщо вдасться це зробити, то повага вам гарантовано.

Застава ваших нормальних відносин з начальником - ваш професіоналізм і шанобливе ставлення колективу. Якщо цього не сталося, то існує тільки один вихід - звільнитися і почати все з нуля в іншій компанії, проаналізувавши свої помилки з тим, щоб врахувати їх.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як вести себе з начальником фото

Як вести себе з начальником

Кожна людина, що працює за наймом, стикається з проблемою спілкування зі своїм начальником. Хтось боїться його грубого…

Як розмовляти з начальством фото

Як розмовляти з начальством

Розмова з начальником - невід`ємна частина вашої роботи. Як правило, необхідно ввічливе і шанобливе ставлення до всіх…

Як ладити з начальством фото

Як ладити з начальством

Від того, наскільки лояльно начальство до вас ставиться, залежить зарплата, просування по службовій драбині, обстановка…

Секрети управління людьми фото

Секрети управління людьми

Кожен керівник мріє отримати максимум користі від діяльності очолюваного ним підприємства, фірми, організації. Але…

Перший день на новій роботі фото

Перший день на новій роботі

Ваші пошуки роботи увінчалися успіхом, співбесіду вже позаду і настав перший робочий день. Буде непогано, якщо ви…

Тепер ти начальник фото

Тепер ти начальник

Часто буває так, що співробітника призначають начальником. Передбачається, що разом з посадою і повноваженнями він…

Як бути хорошим керівником фото

Як бути хорошим керівником

Іноді бажання працювати навіть на ненависній роботі з`являється через нового керівника. Грамотний начальник може не…

Як знайти підхід до боса фото

Як знайти підхід до боса

Сприятливий мікроклімат на роботі і успішне просування по кар`єрних сходах в чому залежать від того, чи вмієте ви…

Як вести себе з шефом фото

Як вести себе з шефом

Коли зустрічаються двоє людей, чоловік і жінка, між ними безумовно зав`язуються якісь відносини. Такий закон природи. А…

» » Як бути підлеглому з керівником