Як називати коханого чоловіка

Як називати коханого чоловіка
«Рибка» або «зайчик», «котик» або «сонечко» - ласкаві прізвиська подобаються не тільки дівчатам, але і хлопцям. Будь-яка жінка прагне придумати для свого коханого якесь особливе, ніжне ім`я. Звичайно, чоловіки ретельно це приховують, але в душі їм так приємно чути від жінок ласкаві слова! Як же назвати свого коханого чоловіка?
Ви хочете відволікти свого коханого від читання чергового журналу або перегляду матчу? Спробуйте придумати для нього якесь незвичайне прізвисько! Ніякі «зайчика» і «пупсики» тут, природно, не підійдуть. Спробуйте знайти найкращий епітет: наприклад «незрівнянний мій», «пристрасний мій», «пекучий мій». Чоловік напевно оцінить таке звернення, адресоване саме йому!

Іноді навіть найсильніші, сміливі і незалежні хлопці потребують ніжності, ласки і турботи. Спробуйте знайти для свого лицаря симпатичне прізвисько в зменшувально-ласкательной формі: наприклад, «тигруля» або «кошеня». Ваш чоловік, безсумнівно, буде приємно здивований!

Якщо ваш ненаглядний - стрункий і привабливий чоловік, ви цілком можете назвати його Апполоном. А ось якщо він міцний, сильний і витривалий, порівняйте його з Гераклом. Будьте впевнені, що такі незвичайні прізвиська точно не залишаться без уваги.

А от що робити, якщо ваш чоловік - зовсім не м`язистий мачо, а представник, швидше, класу інтелігенції? У такому випадку, краще уникати зменшувально-пестливих прізвиськ на кшталт «пупсика» або «малюка». Назвіть свого улюбленого «героєм» або, наприклад, «левом». Ось це йому точно сподобається, і до того ж, здорово підніме самооцінку!


Думаючи над тим, як же називати коханого чоловіка, пам`ятайте одну дуже важливу річ. Будь-яке звернення, в тому числі і ласкаве, має бути доречним. Наприклад, «сонечко» або «зая» - це прізвиська досить інтимні, і називати свого улюбленого подібним чином потрібно виключно тоді, коли ви наодинці. У відокремленій обстановці можете експериментувати, придумувати нові, незвичні і навіть екстравагантні прізвиська.

А ось коли ви перебуваєте в компанії друзів і знайомих, а особливо, старших родичів, ніяких «зайчат» і «ежат» бути не повинно. Назвіть свого чоловіка «милим», «дорогим» і «коханим» - йому це буде дуже приємно, а навколишні оцінять ваші ніжні і трепетні відносини.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як розмовляти з коханим фото

Як розмовляти з коханим

Деякі пари годинами ведуть бесіди в ліжку. Інші віддають перевагу більш традиційні місця для розмов. Найчастіше чоловік…

» » Як називати коханого чоловіка