Як розповісти про себе на співбесіді правильно

Як розповісти про себе на співбесіді правильно
Якщо ви шукаєте нову роботу, розіслали своє резюме і нарешті отримали запрошення на співбесіду, то у вас з`явився реальний шанс домогтися бажаного. Збільшити цей шанс і підвищити ймовірність отримання цієї роботи допоможе правильно надана інформацію про себе в процесі співбесіди.
Основні відомості про вас ваші співрозмовники вже будуть знати з вашого резюме. Тому головна мета співбесіди - не стільки отримання інформації про ваш досвід і освіту, скільки оцінка ваших ділових, виконавських і лідерських якостей. Недарма дуже часто на співбесіді присутній досвідчений психолог, та й самі працівники кадрових служб і керівники компаній часто є такими. Їм вистачає і декількох десятків хвилин, щоб скласти уявлення про те, підійдете ви на вакантну посаду.

Якщо вакантна керівна посада, то розповідаючи про себе і оцінюючи свій досвід і професіоналізм, не посилайтеся на чиюсь думку. Ви повинні демонструвати внутрішню референцію - довіру до власної думки. Починайте відповідати з фрази: «Я вважаю», це більше підходить для того, хто претендує на роль лідера.

Демонструйте в своїй мові не уникнення: «Хочу знайти роботу поруч з домом» або «Ця робота мені підходить, оскільки тут я можу отримувати хорошу зарплату». Будуйте свою промову, показуючи прагнення до досягнення якихось цілей: «Мені потрібна ця робота, оскільки я хочу підвищити свій професійний рівень ». І хоча тут теж йдеться про прагнення отримувати за роботу більше грошей, але в другому випадку шансів бути прийнятим у вас виявиться більше. Таких нюансів в побудові фраз і подачі інформації про себе безліч. Ви навіть можете знайти в інтернетіпоради кадровикам по підбору персоналу і ознайомитися з ними, щоб правильно будувати свою промову.


Найголовніше, розповідаючи про себе, не перебільшуйте своїх достоїнств. Багато компаній практикують оформлення на роботу з випробувальним терміном. Тому, якщо ви щось прикрасили, в вас можуть розчаруватися. Краще буде, якщо ви продемонструєте готовність до оволодіння новими професійними навичками і ентузіазм до роботи.

І ще одне застереження - Не критикуйте попередні місця вашої роботи і не посилайтеся на неграмотність керівництва. На обов`язкове питання про те, чому вас не влаштовувала ваша попередня робота, краще відповідати, що можливості професійного зростання там для вас вже були вичерпані.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Що не можна писати в резюме фото

Що не можна писати в резюме

Складання резюме - це важлива процедура, необхідна для отримання роботи в більшості підприємств. Незважаючи на велику…

Співбесіда: продай себе сам фото

Співбесіда: продай себе сам

Напевно ви не раз чули історії про те, як багатообіцяючі випускники кращих вузів з червоними дипломами не могли швидко…

Як знайти хорошу роботу фото

Як знайти хорошу роботу

Робота повинна приносити радість і задоволення, вважають психологи. Але на практиці знайти роботу, яка б задовольняла…

Як знайти улюблену роботу фото

Як знайти улюблену роботу

Навряд чи є молода жінка, яка б не хотіла знайти роботу до душі, особливо якщо за неї дають високу винагороду. Щоб…

Помічники в пошуку роботи фото

Помічники в пошуку роботи

Кожен з нас хоча б раз стикався або зіткнеться з такою проблемою, як пошук роботи. Від такого заняття часом голова йде…

» » Як розповісти про себе на співбесіді правильно